Wyniki 1 - 10 z 42 posortowane wg daty dodania

Uzdrowisko - sanatorium-ustron.pl

Sanatorium Ustroń składa się z dwóch ośrodków sanatoryjnych — Magnolia i Tulipan. Zajmujemy się leczeniem schorzeń układu ruchowego, oddechowego, krążenia czy nerwowego, kardiologicznych, cukrzycy, osteoporozy oraz otyłości. Nasze sanatorium położone jest w korzystnej lokalizacji, pośród zieleni, co czyni je idealnym miejscem, które poza leczeniem uzdrowiskowym chcą również skorzystać z wypoczynku.

http://sanatorium-ustron.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 23 stycznia 2019

wyróżnij stronę

Sklepik seniora, sklep dla seniora zyjlatwiej.pl

Sklep dla osób starszych serdecznie zaprasza do zapoznania się ze swoim asortymentem. Chyba każdy z nas domyśla się, że życie seniora nie jest usłane różami. Nie wiele osób zdaje sobie sprawę z faktu, że życie na emeryturze bardzo często związane jest z wieloma ograniczeniami, w tym dużej mierze ograniczeniami ruchowymi. Dlatego właśnie powstał sklep dla seniora, gdzie otrzymacie najróżniejszego rodzaju produkty ułatwiające codzienne funkcjonowanie. Senior sklep to miejsce w sieci, gdzie również możecie zrobić zakupy bez wychodzenia z domu dla siebie lub nawet dla swoich Bliskich. z naszych produktów mogą korzystać również opiekunowie osób starszych...

https://zyjlatwiej.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 21 stycznia 2019

wyróżnij stronę

Apartamenty Zdrojowe - Nałęczów

Oferujemy Państwu niezwykle atrakcyjną ofertę wynajmu nowoczesnych i komfortowych, 50 metrowych apartamentów położonych na nowo wybudowanym osiedlu w okolicy centrum Nałęczowa. Każdy z apartamentów jest bogato wyposażony. Znajdą tam Państwo telewizor, WiFi, ekspresy do kawy, sztućce, ręczniki, naczynia i wiele innych udogodnień. Gwarantujemy atrakcyjne ceny wynajmu i uczciwe warunki współpracy. Serdecznie zapraszamy.

http://apartamentyzdrojowe.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 26 kwietnia 2017

wyróżnij stronę

Sklep medyczny Rabka Zdrój

Specjalistyczne Sklepy Medyczne oferujące wszelkiego rodzaju sprzęt medyczny, ortopedyczny i pomocniczy. Prowadzimy dystrybucję produktów wiodących producentów polskich i zagranicznych. Podstawowym kryterium, jakim kierujemy się, w doborze oferty produktów medycznych i ortopedycznych dla naszych klientów, jest ich wysoka jakość. Posiadamy wszystkie refundowane artykuły medyczne. Służymy radą i pomocą w odpowiednim dobraniu i dopasowaniu niezbędnego zaopatrzenia. Z uwagą śledzimy pojawiające się nowości i na bieżąco poszerzamy naszą ofertę o najciekawsze produkty. Zapewnia to fachowość naszego wykwalifikowanego personelu i najwyższą jakość usług...

http://www.alive-sklep.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 12 czerwca 2014

wyróżnij stronę

Hotel Verano w Kołobrzegu

Centrum Zdrowia i Relaksu VERANO to profesjonalny ośrodek wypoczynkowy znajdujący się w Kołobrzegu. Oferujemy ponad 550 miejsc hotelowych, doskonałą gastronomię i bogate pakiety uzdrowiskowe. Nasz obiekt znajduje się tuż przy deptaku, w odległości ok. 100 m od piaszczystej plaży i morza. Zapewniamy dostęp do bogatej oferty rekreacyjnej, współpracujemy z NFZ, a dodatkowo zapewniamy możliwość organizacji konferencji.

http://verano.kolobrzeg.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 21 października 2013

wyróżnij stronę

Masaż ajurwedyjski

Czas zimowy obfity jest w różnego rodzaju zachorowania, czego powodem jest ogólny spadek odporności organizmu. Skorzystanie ze specjalnych masażów przez nas oferowanych umożliwić może przywrócenie lepszej ochrony organizmu przed szkodliwymi drobnoustrojami czy wirusami. Nasze masaże głowy wykonywane są z pomocą różnorakich olejków zdrowotnych, ze zmiennym rytmem oraz siłą. Niebywałe przyjemności połączone z wykorzystaniem medycznym do pozytywnego wpłynięcia na organizm. Do zobaczenia na naszej stronie!

http://www.ayur.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 04 października 2013

wyróżnij stronę

Wczasy dla seniorów

Wyjątkowa, zdrowotna oferta wczasów przeznaczonych dla seniorów - turnusy trzy lub siedmio-dniowe, podczas których odpoczniesz, zdiagnozujesz swoje serce, zrelaksujesz się oraz nabierzesz sił witalnych. Zabiegi typu medical SPA.

http://www.milomlynzdroj.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 10 sierpnia 2013

wyróżnij stronę

Spa-Booking

System zarządzania salonami SPA oraz salonami kosmetycznymi i ośrodkami rehabilitacji. System umożliwia prosty sposób zarządzania salonem i ich pracownikami oraz jego usługami. Poprzez system możliwe jest łatwe tworzenie ofert zabiegów, zarządzanie nimi oraz ich prezentacje. Dzięki systemowi Klient danego salonu w łatwy sposób może zarezerwować zabieg, nie odchodząc od komputera. Wystarczy tylko kilka kliknięć. System sam zarezerwuje zabieg, nie musisz czekać w kolejce, ani dzwonić. System automatycznie doda zabieg do grafiku pracownika i go o tym poinformuje. System posiada też kilka ciekawych rozwiązań pozwalających w pełni z niego korzystać...

http://spa-booking.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 03 kwietnia 2013

wyróżnij stronę

Terapia jąkania, moczenia się, zaburzeń zachowania

Ośrodek Praktyk Terapeutycznych „Psychosomatyka„ jest zlokalizowany w gospodarstwie agroturystycznym w Woli Gardzienickiej (Wyżyna Lubelska) niedaleko Teatru Gardzienice. OPT zajmuje się terapią zaburzeń zachowania oraz mowy (jąkania)

http://psychosomatyka.biz

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 29 marca 2013

wyróżnij stronę

Cielice Zdrój - informacje o uzdrowisku

Cieplice Zdrój dzielnica jeleniej Góry. Uzdrowisko w Karkonoszach. część miasta, uzdrowisko w Jeleniej Górze w województwie dolnośląskim, w latach 1935-1976 samodzielne miasto. Cieplice od początków słynęły z gorących źródeł mineralnych, które zostały odkryte w 1175 roku podczas gonitwy za jeleniem przez Bolesława Wysokiego. Do wód tych już w XIV wieku przybywali kuracjusze z całej Europy. W 1687 roku przeszła tam kurację królowa Marysieńka Sobieska. Największy rozkwit uzdrowisko przeżywało w XIX wieku. Obecnie uzdrowisko pomaga wielu chorym m.in. na reumatyzm, czy schorzenia narządów ruchu. Czas kuracjuszom umilają spacery po parkach: Zdrojowym...

http://www.cieplicezdroj.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 23 maja 2012

wyróżnij stronę