Wyniki 31 - 40 z 42 posortowane wg tytułu

Sanatorium Uzdrowiskowe Łączność w Ciechocinku

Strona Sanatorium Uzdrowiskowego Łączność w Ciechocinku. Na stronie znajdziecie Państwo informacje na temat naszego sanatorium, aktualną ofertę, opisy zabiegów, walory uzdrowiska... Istnieje również możliwość zarezerwowania miejsc w sanatorium bezpośrednio ze strony www.

http://www.sanatorium-lacznosc.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 02 sierpnia 2005

wyróżnij stronę

Sanatorium Uzdrowiskowe WITAL

Kumiecie Zdrój - Sanatorium Uzdrowiskowe WITAL. Zapewniamy kompleksową i specjalistyczną opiekę medyczną oraz szeroką i nowoczesna bazę zabiegową.

http://www.sanatorium.com.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 10 lipca 2004

wyróżnij stronę

Self - Ośrodek Szkoleniowo Terapeutyczny

Self - ośrodek szkoleniowo terapeutyczny zajmujący się psychoterapia indywidualna i grupowa oraz organizowaniem szkoleń i warsztatów.

http://www.self.org.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 09 grudnia 2005

wyróżnij stronę

Sklep medyczny Rabka Zdrój

Specjalistyczne Sklepy Medyczne oferujące wszelkiego rodzaju sprzęt medyczny, ortopedyczny i pomocniczy. Prowadzimy dystrybucję produktów wiodących producentów polskich i zagranicznych. Podstawowym kryterium, jakim kierujemy się, w doborze oferty produktów medycznych i ortopedycznych dla naszych klientów, jest ich wysoka jakość. Posiadamy wszystkie refundowane artykuły medyczne. Służymy radą i pomocą w odpowiednim dobraniu i dopasowaniu niezbędnego zaopatrzenia. Z uwagą śledzimy pojawiające się nowości i na bieżąco poszerzamy naszą ofertę o najciekawsze produkty. Zapewnia to fachowość naszego wykwalifikowanego personelu i najwyższą jakość usług...

http://www.alive-sklep.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 12 czerwca 2014

wyróżnij stronę

Sopot, Helios - sanatorium MSWiA

Ośrodek prowadzi działalność profilaktyczną, leczniczą i rehabilitacyjna w zakresie chorób układu krążenia, chorób reumatycznych, narządów ruchu i układu oddechowego. Strona zawiera informacje teleadresowe oraz dane o zakresie świadczonych usług.

http://www.sanatorium-helios.com.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 16 kwietnia 2000

wyróżnij stronę

Spa-Booking

System zarządzania salonami SPA oraz salonami kosmetycznymi i ośrodkami rehabilitacji. System umożliwia prosty sposób zarządzania salonem i ich pracownikami oraz jego usługami. Poprzez system możliwe jest łatwe tworzenie ofert zabiegów, zarządzanie nimi oraz ich prezentacje. Dzięki systemowi Klient danego salonu w łatwy sposób może zarezerwować zabieg, nie odchodząc od komputera. Wystarczy tylko kilka kliknięć. System sam zarezerwuje zabieg, nie musisz czekać w kolejce, ani dzwonić. System automatycznie doda zabieg do grafiku pracownika i go o tym poinformuje. System posiada też kilka ciekawych rozwiązań pozwalających w pełni z niego korzystać...

http://spa-booking.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 03 kwietnia 2013

wyróżnij stronę

Szczawnica Sanatorium Dzwonkówka

Sanatorium Dzwonkówka to jeden z najpiękniej usytuowanych obiektów w Szczawnicy. Położony pod lasem, na malowniczym wzgórzu w Parku Górnym, skąd widać całą panoramę Szczawnicy i Małych Pienin. Obiekt posiada 140 miejsc noclegowych w pokojach 1 i 2 - osobowych z pełnym węzłem sanitarnym, balkonem, telewizorem i telefonem.

http://www.szczawnicadzwonkowka.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 23 maja 2005

wyróżnij stronę

Terapia jąkania, moczenia się, zaburzeń zachowania

Ośrodek Praktyk Terapeutycznych „Psychosomatyka„ jest zlokalizowany w gospodarstwie agroturystycznym w Woli Gardzienickiej (Wyżyna Lubelska) niedaleko Teatru Gardzienice. OPT zajmuje się terapią zaburzeń zachowania oraz mowy (jąkania)

http://psychosomatyka.biz

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 29 marca 2013

wyróżnij stronę

Uzdrowisko - sanatorium-ustron.pl

Sanatorium Ustroń składa się z dwóch ośrodków sanatoryjnych — Magnolia i Tulipan. Zajmujemy się leczeniem schorzeń układu ruchowego, oddechowego, krążenia czy nerwowego, kardiologicznych, cukrzycy, osteoporozy oraz otyłości. Nasze sanatorium położone jest w korzystnej lokalizacji, pośród zieleni, co czyni je idealnym miejscem, które poza leczeniem uzdrowiskowym chcą również skorzystać z wypoczynku.

http://sanatorium-ustron.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 23 stycznia 2019

wyróżnij stronę

Uzdrowisko Dąbki

Serwis internetowy najmłodszego w Polsce uzdrowiska Dąbki. W serwisie baza noclegowa i zabiegowa, interaktywna mapa Dąbek, forum, aktualności, galeria, prognoza pogody i wiele innych.

http://www.uzdrowisko-dabki.info

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 06 września 2009

wyróżnij stronę