Wyniki 1 - 10 z 38 posortowane wg daty dodania

Sensual Madness

Witaj w naszym zmysłowym szaleństwie, gdzie z łatwością dasz się ponieść swoim fantazjom. Każda spełniona przyjemność będzie na długo zapamiętywana, a każdy zmysł będzie wołał o więcej! Sensual Madness to sklep, przez który oszalejesz na punkcie naszych produktów, które są kierowane dla Pań, jak i Panów. Gwarantujemy, że wzbogacimy twoje życie łóżkowe o nowe doznania, wprowadzimy w nowy wymiar sensualności oraz erotyzmu. Znajdziesz u nas szereg zabawek, suplementów oraz akcesoria najlepszych, sprawdzonych i popularnych marek na rynku. W naszym blogu opowiadamy o najczęstszych problemach oraz podpowiadamy jak je rozwiązać, proponujemy nowe kreatywne...

https://sensualmadness.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 06 stycznia 2021

Klinika Ginekologiczna Czechy - aborcja.cz

Bardzo często można pomyśleć sobie, że aborcja jest prostą decyzją. Dziecko można chcieć lub nie chcieć. Jednak w rzeczywistości nie jest to wcale takie łatwe postanowienie. Często sytuacja życiowa na to nie pozwala lub stan psychiczny – w przypadku, kiedy dziecko podchodzi z gwałtu. Łatwo jest mówić tym osobą, które nigdy nie miały do czynienia z problemem porodu. Najważniejsze po zdecydowaniu się na jej dokonanie jest odpowiednia klinika.

http://www.aborcja.cz

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 03 września 2018

wyróżnij stronę

Kalendarzyk dni płodnych i owulacji

Kobiecy cykl miesięczny jest podzielony na okres płodny oraz niepłodny. Kalendarz zwraca informacje kiedy prawdopodobnie wypadną dni płodne oraz owulacja na podstawie długości cyklu oraz dnia ostatniego krwawienia (miesiączki). Wyznaczenie dnia owulacji (jajeczkowania) jest niezbędne podczas planowania rodziny oraz zapobieganiu ciąży.

https://kobiecedni.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 02 stycznia 2018

wyróżnij stronę

Pro Creative - Kraków

Pro Creative - centrum medyczne specjalizujące w ginekologii i położnictwie. Konsultacje ginekologiczne. Badania USG: genetyczne, ciązy, piersi, jąder. Leczenie niepłodności.

http://www.pro-creative.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 08 marca 2014

wyróżnij stronę

TanieGumki.pl -prezerwatywy Durex, Pasante, Unimil

TanieGumki.pl to sklep, w którym znajdziesz produkty znanych producentów, takich, jak Durex, Pasante, Unimil. Duży wybór żeli intymnych i prezerwatyw umożliwi Tobie satysfakcjonujący wybór. Dyskretna przesyłka zapewni Tobie prywatność i swobodę w wyborze.

http://www.taniegumki.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 25 września 2013

wyróżnij stronę

tabletki-antykoncepcyjne.com

Tabletki antykoncepcyjne, antykoncepcja, plastry antykoncepcyjne, krążki, cilest, diane, dianette, regulon, femodette, yasmin

http://tabletki-antykoncepcyjne.com

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 17 czerwca 2013

wyróżnij stronę

Forum erotyczne

Sex Forum to kulturalne, erotyczne forum dyskusyjne dla dorosłych. Dołącz do społeczności Sex Forum, komentuj, oceniaj, dyskutuj na intymne tematy dotyczące seksualności, kamasutry, antykoncepcji, seksu, związków, fantazji erotycznych, zabawek erotycznych, oraz męskiego i kobiecego zdrowia seksualnego.

http://www.sexforum.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 05 listopada 2012

wyróżnij stronę

Pozycje seksualne

Praktyczne informacja o życiu seksualnym, pozycje seksualne, kamasutra, tantra. Dowiedz się jak doprowadzić kobietę do orgazmu i komentuj, oceniaj artykuły dotyczące życia intymnego.

http://www.sexpozycje.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 05 listopada 2012

wyróżnij stronę

Ginekolog Kraków

Jest to rozwinięta technologicznie pracowania ginekologiczna. Ten gabinet lokuje się w Krakowie, obok ul. Alei Pokoju. Jako, że położenie ośrodka jest w środku miasta, dojazd do niego jest bardzo szybki oraz prosty. W ofercie oferenci posiadają właściwy sprzęt pozwalający na przeprowadzenie badań za pomocą technologii usg2d, usg3d oraz usg4d. Gabinet ginekologiczny zapewnia wykwalifikowaną kadrę lekarzy oraz współpracowników, którzy chętnie odpowiadają na każde pytania. Allmed, czyli ginekolog Kraków kładzie nacisk także na komfort pacjentów oraz stałą współpracę. Wejdź na witrynę internetową punktuoraz dowiedz się o pozostałych usługach.

http://www.allmed4d.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 31 października 2012

wyróżnij stronę

Sex porady

Intymne pytania i odpowiedzi. Zadawaj pytania i udzielaj odpowiedzi na problemy dotyczące seksualności, antykoncepcji, pozycji seksualnych, seksu, masturbacji, związków, męskiego i kobiecego zdrowia seksualnego, inicjacji seksualnej czy zapłodnienia i ciąży.

http://sexporadnia.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 29 października 2012

wyróżnij stronę