Wyniki 31 - 40 z 169 posortowane wg tytułu

Dystrybutor Renson - Prowent

Firma Renson powstała w 1907 roku w Waregen, a od ponad trzydziestu lat produkuje systemy wentylacji. Marka ma na celu stworzenie idealnego i zdrowego środowiska w mieszkaniu, domu, a także w szkołach czy innych placówkach. Oferuje np. nowoczesne, oszczędne, sterowane przez aplikację rekuperatory i wentylatory, systemy Easyflex oraz różnorodne akcesoria. Produkty cechuje innowacyjność, energooszczędność, miła do oka estetyka, szybka i łatwa instalacja. W Lublinie hurtownia wentylacyjna Prowent zajmuje się dystrybucją wyżej wymienionych produktów firmy Renson.

http://dystrybutor.rensonwentylacja.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 26 marca 2019

wyróżnij stronę

Dystrybutor - systemy podwieszane Erico Candy dla

Prowadzimy sprzedaż wszelkiego rodzaju elementów konstrukcji metalowych dla klimatyzacji i okablowania firmy ERICO CANDY. Proponujemy systemy zawieszane do rur, kabli telefonicznych, komputerowych i elektrycznych oraz systemów podwieszania kanałów wentylacyjnych.

http://www.erico.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 08 czerwca 2005

wyróżnij stronę

EKOPROJEKT grafika komputerowa, klimatyzacja

Kompleksowa obsługa w zakresie reklamy wizualnej od projektu do całkowitej realizacji: strony WWW, sklepy internetowe, prezentacje multimedialne, projekty 3D, ulotki, foldery, katalogi, wizytówki, kalendarze. Instalacje klimatyzacyjne i wentylacyjne z rekuperacją: klimatyzacja, wentylacja, osuszanie-ogrzewanie, rekuperacja-odzysk ciepła.

http://www.ekoprojekt.net.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 19 maja 2006

wyróżnij stronę

Eko-term usługi budowalne - sieci preizolowane

Eko-term świadczy usługi budowlane,m.in.sieci preizolowane,czyli system rur preizolowanych, służacy do przesyłu czynnika cieplnego oraz chłodniczego (ciepłownictwo,chłodnictwo).

http://www.eko-term.net

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 19 stycznia 2012

wyróżnij stronę

EKO - Montaż klimatyzacji Warszawa

Firma EKO od lat zajmuje się montażem klimatyzacji w Warszawie. Montujemy klimatyzacje zarówno w domach, mieszkaniach i biurach. Nasi klienci chwała w nas terminowość i to ze nie robimy zbędnego bałaganu. Montaż klimatyzacji przez nasza firma jest objęty 8% stawka VAT dla osób prywatnych. Pracujemy tylko na sprawdzonych i markowych urządzeniach. Montujemy klimatyzatory tylko markowych producentów takich jak: Panasonic, Samsung, Hisense czy MDV. Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na spotkanie i wyceny montażu klimatyzacji w Warszawie.

http://klimatyzacja-montaz.warszawa.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 24 marca 2019

wyróżnij stronę

Elektryk Warszawa

Elektryk,elektroinstalacje,awarie elektryczne,pomiary elektryczne,naprawy elektryczne,bramy elektryczne,remonty elektryczne

http://www.wojtekelektryk.ecom.net.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 12 lutego 2010

wyróżnij stronę

Eltech-Klim - klimatyzacja, wentylacja, automatyka

Firma zajmuje się szeroko pojętymi usługami w branży klimatyzacji, wentylacji i automatyki.

http://www.eltech-klim.pl

Ocena: 5/6

« oceń

Dodano: 03 marca 2012

wyróżnij stronę

Energooszczędne systemy grzewcze na podczerwień

Na stronie TERMO-SKLEP.PL prezentacja wysokiej jakości urządzeń grzewczych w technologii podczerwieni, służących do budowy ekonomicznych w zakupie i eksploatacji, wydajnych i ekologicznych systemów ogrzewania. Ogrzewanie na podczerwień dla różnego typu i wielkości obiektów: mieszkalnych i użytkowo-technicznych. Praktyczne informacje na temat ogrzewania panelami grzewczymi oraz promiennikami podczerwieni. Doradztwo i projektowanie optymalnych rozwiązań dla klientów prywatnych i firm oraz usługi montażowe.

http://termo-sklep.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 05 lutego 2015

wyróżnij stronę

Entelis Rekuperacja

Firma Entelis zajmuje się projektowaniem, sprzedażą, montażem i serwisem urządzeń potrzebnych przy rekuperacji i wentylacji mechanicznej w Poznaniu. Wysokiej klasy sprzęt nadaje się do stosowania zarówno do domów, jak i budynków firmowych. W sklepie internetowym można nabyć również jonizatory i nawilżacze powietrza.

http://entelis.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 04 kwietnia 2017

wyróżnij stronę

Euroklima - klimatyzacja, alarmy, elektronika użyt

Profesjonalny montaż i serwis klimatyzacji, systemów alarmowych, telewizji przemysłowej i innych systemów elektroniki użytkowej

http://www.euroklima.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 26 lipca 2005

wyróżnij stronę