Wyniki 61 - 70 z 172 posortowane wg tytułu

Klimasystem.szczecin.pl

W ramach proponowanej przez Klima System oferty zapewniamy od samego początku działalności naszym klientom szeroki zakres usług. Oferujemy klimatyzatory oraz rekuperacje. Wykonujemy montaż klimatyzacji oraz ogrzewanie podłogowe. Wieloletnie doświadczenie firmy Klima System na rynku pozwala nam zapewnić profesjonalny sprzęt i markowe produkty znanych dystrybutorów. Zapraszamy na naszą stronę internetową w celu zapoznania się z ofertą.

http://klimasystem.szczecin.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 10 września 2015

wyróżnij stronę

klimatyzacja

klimatyzacje wentylacje instalacje elektryczne hydrauliczne co

http://www.salklim.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 02 maja 2009

wyróżnij stronę

klimatyzacja, chłodnictwo, wentylacja, montaż, serwis

Jesteśmy firmą zajmującą się montażem klimatyzacji, chłodnictwa i wentylacji prowadząc jednocześnie usługi w zakresie sprzedaży i obsługi serwisowej.

http://www.kliwentech.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 11 lutego 2007

wyróżnij stronę

klimatyzacja rzeszów

Sprzedaż, montaż i naprawa klimatyzacji oraz urządzeń chłodniczych. Okresowe przeglądy serwisowe urządzeń klimatyzacyjnych. Sprzedaż części zamiennych AGD

http://www.rescold.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 10 września 2008

wyróżnij stronę

Klimatyzacja

Jak ważna jest sprawna cyrkulacja powietrza dla naszego zdrowia, chyba nie musimy nikogo przekonywać. Chcemy jednak powiedzieć, że nie zawsze natura jest w stanie dać nam to, co najlepsze. Czasami najlepszym rozwiązaniem jest jej ujarzmienie i wykorzystanie dla naszego dobra. I takie właśnie zadanie w dzisiejszych czasach spełnia wentylacja. Podobne zadanie ma z resztą także klimatyzacja, która w ostatnim czasie staje się bardzo popularna. Ich zadaniem jest stworzenie nam optymalnych do życia warunków klimatycznych. I my zadanie to rozumiemy doskonale. Wiemy także, że tylko precyzja podczas instalacji systemów jest w stanie zapewnić nam optymalne...

http://hydro-tec.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 03 lutego 2012

wyróżnij stronę

Klimatyzacja

Obszarem działalności firmy Ventia jest dystrybucja różnego typu urządzeń i elementów instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych (HVAC). Firma mieści się w Warszawie, ale posiada również filie w wielu innych dużych miastach w całym kraju. Firma posiada obszerny magazyn, który pozostanie powiększony do pow. 1200m kwadratowych. Dzięki temu wszystko dostępne jest od ręki, bez zbędnej straty czasu. Wszelkie wątpliwości do do oferty firmy Ventia rozwieją jej pracownicy. Firma dokłada wszelkich starań by oferować produkty najwyższej klasy.

http://www.ventia.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 14 stycznia 2014

wyróżnij stronę

Klimatyzacja-katowice.com.pl

W naszej firmie, która działa na rynku od 1990 roku zapewniamy naszym klientom zarówno profesjonalne jak też kompleksowe usługi, które dotyczą systemów klimatyzowania. Naszym klientom możemy zapewnić między innymi wykonanie doboru indywidualnie dopasowanych instalacji, a także oferujemy wykonanie montażu. W naszej firmie zapewniamy również usługi po sprzedaży, które dotyczą konserwacji oraz serwisowania urządzeń, które zapewniamy naszym klientom również w ramach usług zarówno gwarancyjnych i po gwarancyjnych.

http://www.klimatyzacja-katowice.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 12 lutego 2016

wyróżnij stronę

Klimatyzacja.pl

Portal o instalacjach (główne sekcje: klimatyzacja, klimatyzacja samochodowa, chłodnictwo, wentylacja i ogrzewanie). Baza firm, informacje branżowe, informacje o targach, forum i sekcja przetargów. Wyłączny dystrybutor na klimatyzatory Mitsubishi.

http://www.klimatyzacja.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 15 lipca 2005

wyróżnij stronę

Klimatyzacja, chłodnictwo, wentylacja

Firma zajmuje się montażem i serwisem urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych. Jesteśmy zespołem rzetelnych specjalistów.

http://tc-serwis.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 11 kwietnia 2012

wyróżnij stronę

Klimatyzacja Elma-RK

Elma RK stara się proponować wszystkim zainteresowanym doskonałe części do klimatyzacji. Wszystkie oferowane przez nas produkty są sprawdzone i możemy zagwarantować ich wysoką jakość. Dlatego zachęcamy do skorzystania z naszych propozycji. Jesteśmy w stanie zagwarantować, że wszystkie nasze propozycje są dobrze przygotowane i pochodzą od sprawdzonych producentów. Dlatego decydując się na przygotowanie przez nas propozycje możecie być pewni, że sprawnie będzie można wykonywać prace związane z serwisem.

http://elma-rk.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 10 maja 2016

wyróżnij stronę