Wyniki 41 - 50 z 176 posortowane wg tytułu

F.P.H.U. ARTECHNIK

Polecamy kontakt z firmą Artechnik, ponieważ jeżeli chodzi o usługi instalatorskie, jest ona w stanie zaproponować bardzo wysoki poziom usług, fachowe doradztwo, pomoc w doborze materiałów, etc. Mówimy o izolacjach termicznych, wentylacji, usługach serwisowych, klimatyzacji czy instalacjach budowlanych. Po więcej informacji o usługach instalatorskich i reszcie, odsyłamy pod adres www.ArtechnikIzolacje.pl.

http://www.artechnikizolacje.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 31 maja 2017

wyróżnij stronę

fu fachowiec - montaż i serwis urządzeń klimatyzac

fu fachowiec oferuje instalacje i montaż urządzeń klimatyzacyjnych oraz serwis i konserwację klimatyzatorów. Firma oferuje również fachowe doradztwo techniczne oraz pomoc w wyborze odpowiedniego urządzenia klimatyzacyjnego zarówno dla firm czy mieszkań.

http://www.fu-fachowiec.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 31 sierpnia 2009

wyróżnij stronę

FUEGO.pl - kotły CO, grzejniki, technika grzewcza

Sklep internetowy FUEGO.pl funkcjonuje w branży Technika Grzewcza. Oferuje w atrakcyjnych cenach kotły CO, solary, grzejniki centralnego ogrzewania, zestawy solarne, pompy ciepła, oraz pozostałe rozwiązania z zakresu usług i materiałów związanych z ogrzaniem budynku. Fuego opiera swoją ofertę o kilkunastoletnie doświadczenie w branży centralne ogrzewanie tak aby zapewnić klientom produkty najlepszym stosunku jakości do ceny.

http://www.fuego.pl

Ocena: 5/6

« oceń

Dodano: 02 czerwca 2007

wyróżnij stronę

Hurtownia Klimatyzacji Warszawa Optitermo

Hurtownia klimatyzacji SINCLAIR. Klimatyzatory, czynniki chłodnicze, narzędzia chłodnicze itp

http://optitermo.pl

Ocena: 5/6

« oceń

Dodano: 07 czerwca 2011

wyróżnij stronę

Hurtownia wentylacyjna

Firma Eko-Sanit to doświadczony na rynku podmiot w branży chłodniczej i wentylacji. Zajmujemy się hurtową sprzedażą urządzeń, ale także projektowaniem i montażem całych systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Oferujemy również serwis i naprawy oraz wykonawstwo układów automatycznej regulacji. Naszą siedzibą jest Lublin. Zapraszamy na naszą stronę internetową gdzie można znaleźć więcej szczegółów.

http://www.eko-sanit.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 28 maja 2015

wyróżnij stronę

Hydrowatt C.O, C.U.W, Gaz, Rekuperacja itp

Specjalizujemy się w świadczeniu kompleksowych usług a także doradztwo w dziedzinie profesjonalnych instalacji centralnego ogrzewania, systemów wodnych, sanitarnych, kanalizacyjnych i gazowych wewnątrz budynków, a także instalacji klimatyzacji, wentylacji mechanicznej z rekuperacją czy kolektorów słonecznych lub fotowoltaicznych

http://hydrowatt.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 02 października 2013

wyróżnij stronę

ICEBERG - Hale i konstrukcje stalowe

Jeśli posiadasz restaurację, hotel, czy dom weselny, z pewnością wiesz jak ważna jest w takim obiekcie dobrze funkcjonująca chłodnia. ICEBERG, jako firma działająca w branży chłodniczej, zaprasza do zapoznania się z ofertą produktów. Obejmuje ona komory chłodnicze, agregaty chłodnicze, monobloki, splity. Nasze realizacje można sprawdzić na www.iceberg.com.pl; jest to głównie dostawa i wykonanie instalacji i systemy chłodnicze.

http://iceberg.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 19 lutego 2015

wyróżnij stronę

Importer AGD i RTV Sting Polska

Sting Polska, to generalny importer sprzętu RTV i AGD firm Akai, Hyundai, Ladycook oraz Amstrad. Naszą specjalnością są klimatyzatory ścienne i witryny chłodnicze.

http://www.stingpolska.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 07 września 2006

wyróżnij stronę

Instalacje elektryczne Kraków - elektryk Kraków

Instalacje Elektryczne Kraków - modernizujemy oraz wykonujemy nowe instalacje elektryczne, alarmowe, odgromowe, fotowoltaiczne, domofonowe, itp. W swoje ofercie posiadamy również poniższe urządzenia do ogrzewania, klimatyzacji i wentylacji: dynamiczne piece akumulacyjne, grzejniki konwektorowe, bojlery elektryczne, przepływowe podgrzewacze wody, kurtyny powietrzne, ogniwa fotowoltaiczne, nagrzewnice gazowe i olejowe, klimatyzatory, itd.

http://www.instalacjeelektrycznekrakow.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 16 sierpnia 2012

wyróżnij stronę

Instalatorstwo sanitarne & C.O St. Kossakowski

remonty instalacji sanitarnych, adaptacje istniejących instalacji według nowych projektów wykonywane we wszystkich isniejących technologiach w/g życzenia klienta. Instalacja osprzętu sanitarnego (baterie, spłuczki , umywalki itp.)Instalacja przydomowych oczyszczalni ścieków (szamba).

http://www.hydraulika.net.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 02 lutego 2006

wyróżnij stronę