Wyniki 21 - 30 z 65 posortowane wg tytułu

Instalacje elektryczne Warszawa

Elektrouniwersal to rzetelna firma zajmująca się projektowaniem i modernizowaniem instalacji elektrycznych w obiektach użyteczności publicznej, mieszkaniach domach na terenie Warszawa i jej okolicy. Firma funkcjonuje od 1993 roku przez tak długi okres zdobyła zaufanie wielu firm, dzięki temu może poszczycić się bogatym doświadczeniem. Po szczegóły zapraszamy do odwiedzenia witryny.

http://elektrouniwersal.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 30 czerwca 2013

wyróżnij stronę

Kasy fiskalne Poznań

Firma Super Kasy oferuje m.in. kasy i drukarki fiskalne, czytniki kodów kreskowych, metkownice. Firma oferuje również serwis komputerowy dostępny 24h na dobę.

http://www.superkasy.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 18 września 2013

wyróżnij stronę

Laboratoria językowe, nagrywarki rozmów

Bila Trading - rejestratory rozmów, nagrywanie rozmów. Dostawca oferuje systemy nagrywania rozmów (audio, VOIP) dla banków i call center. Nagrywarki, switche KVM, przełączniki KVM, laboratoria językowe, komputerowe systemy szkoleń, telefaxy, centrale.

http://www.bila.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 16 maja 2005

wyróżnij stronę

Meridian

Damovo Polska jest czołowym dostawcą usług teleinformatycznych i telekomunikacyjnych. Damovo Polska oferuje m.in. serwis Ericsson, BP250, centrale MD110; CWDM, Meridian.

http://www.damovo.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 22 stycznia 2007

wyróżnij stronę

Montaż kamer Suwałki

Zapraszamy wszystkich Państwa do zapoznania się z ofertą monitoringu na ten miesiąc, w naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę kamer cyfrowych IP jak i analogowych HD. Zachęcamy szczególnie do zapoznania się z ofertą kamer IP MAZi, gdzie przy kamerze IP 4 Mpx możecie Państwo liczyć na spore rabaty! Kamery IP w przeciwieństwie do kamer HD wykorzystując sygnał cyfrowy co znacznie wzmacnia obraz wyświetlany na urządzeniach takich jak telefony, tablety, komputery, monitory czy telewizory. Serdecznie zapraszamy także do kontaktu telefonicznego, chętnie odpowiemy na Państwa wszystkie pytania, doradzimy i zaproponujemy NAJLEPSZE rozwiązanie.

http://cam-tech.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 11 czerwca 2017

wyróżnij stronę

Move Com Sp. z o.o.

MoveCom to zespół specjalistów związanych z branżą telekomunikacyjną od kilkunastu lat. Dostarczamy komplementarne usługi we wszystkich jej obszarach, specjalizując się w tworzeniu indywidualnych rozwiązań dla firm z każdej branży, które nie tylko optymalizują koszty związanie z utrzymaniem sieci telekomunikacyjnej, ale również dają nowe możliwości kontaktu z Klientem - napędzając również Twój biznes!

http://www.movecom.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 13 marca 2012

wyróżnij stronę

Nagrywanie rozmów telefonicznych

Oferujemy rejestratory telefoniczne pozwalające na nagrywanie rozmów telefonicznych prowadzonych na liniach zarówno analogowych jak i cyfrowych. Nasze urządzenia cechują się prostotą wykonania, niezawodnością i niską ceną. Wszystkie urządzenia objęte są gwarancja oraz naszym wsparciem.

http://telerec.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 10 sierpnia 2014

wyróżnij stronę

Naprawa iPhone

W naszym serwisie naprawiamy sprzęt firmy apple. iPhone, iMac, iPad i inne firmy. Korzystamy z najlepszych maszyn oraz oryginalnych produktów formy apple, sony, huawei i inne. Sprawdź naszą ofertę na zbitaszybka.pl.

https://zbitaszybka.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 28 września 2018

wyróżnij stronę

Netia Kraków

Netia Kraków. Strona regionalnego oddziału dystrybucyjnego przedsiębiorstwa Netia. Oferent ten świadczy usługi szerokopasmowego akcesu do sieci on-line, a także telefonu stacjonarnego. To dzięki nam populacja Krakowa dysponują w dostęp do tańszego, wydajniejszego i mobilniejszego Netu. Mogą także korzystać z mniej awaryjnego i tańszego telefonu stacjonarnego.

http://www.krakow-netia.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 22 stycznia 2013

wyróżnij stronę