Wyniki 41 - 50 z 64 posortowane wg tytułu

Sprawdź ofertę Plusa

Wejdź na naszą stronę i zapoznaj się ze szczegółową ofertą dotyczącą przede wszystkim telefonii komórkowej, internetu, telewizji, energii elektrycznej oraz bankowości. W swojej ofercie posiadamy telefony na abonament, na kartę oraz w tak zwanej usłudze MIX. Plus stara się ułatwiać ludziom codzienne życie, dlatego oferowana przez nas gama produktów i usług jest konsekwentnie poszerzana o nowe rozwiązania, dostosowane do aktualnych potrzeb klientów. W jednym miejscu możesz załatwić wiele ważnych spraw, co zwiększy Twoją wygodę i pozwoli zaoszczędzić wiele cennego czasu.

http://www.plus.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 06 lipca 2015

wyróżnij stronę

Supertanie rozmowy ze Światem

Supertanie rozmowy telefoniczne międzynarodowe i międzymiastowe po 0,35gr/min.z telefonów stacjonarnych na telefony stacjonarne oraz do sieci komórkowych

http://www.telepolonia.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 15 lipca 2005

wyróżnij stronę

systemy kontroli dostępu poznań

Firma Pro System zlokalizowana w Poznaniu oferuje kompleksowe usługi z zakresu projektowania, instalowania oraz konserwacji wszelkiego rodzaju przedmiotów i urządzeń związanych z dozorem mienia, telekomunikacją oraz automatyką domową. Firma oferuje usługi z zakresu telewizji przemysłowej, systemów alarmowych, centrali telefonicznych, systemów kontroli dostępu, sieci teleinformatycznych czy systemów domofonowych. Szeroki zakres usług działalności firmy Pro System możliwy jest dzięki szerokiej wiedzy i doświadczeniu.

http://e-prosystem.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 30 kwietnia 2013

wyróżnij stronę

Systemy teleinformatyczne

Polixel Sp. z.o.o istnieje na rynku polskim od 1991 roku jest wiodącym dostawcą kompleksowych rozwiązań z zakresu wykonawstwa i integracji systemów teleinformatycznych, prezentacji audiowizualnych, systemów audio- i wideokonferencji oraz organizacji dostępu do usług internetowych (ISP). Jest również producentem innowacyjnego oprogramowania. Dużym sukcesem firmy POLIXEL Sp. z.o.o jest zaprojektowanie i wypuszczenie na rynek Systemu Cyfrowego Monitoringu i Zdalnego Nadzoru oraz nowoczesnej Platformy Dostępowej Xolla, będącej kompleksowym systemem teleinformatycznym dla średnich i dużych operatorów telekomunikacyjnych. Ciekawym rozwiązaniem jest...

http://www.polixel.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 14 marca 2014

wyróżnij stronę

Tanie komórki

W naszym sklepie oferujemy szeroki asortyment najlepszych telefonów komórkowych po atrakcyjnych cenach. Sprawdź nas! Porównaj nasze ceny z konkurencją!

http://www.sklep.cel-r.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 24 sierpnia 2012

wyróżnij stronę

Tanie rozmowy międzynarodowe

Tanie rozmowy międzynarodowe - Dzwoń za grosze za granice! - 35gr za minute połączenia - oszczędzasz do 95% - usługa obejmuje ponad 220 krajów świata!

http://www.tanierozmowy.info

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 10 stycznia 2006

wyróżnij stronę

Telecom Consulting - telekomunikacja, doradztwo

Kompleksowa obsługa klientów z zakresu łączności i sieci teleinformatycznych.

http://www.telecomconsulting.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 19 sierpnia 2005

wyróżnij stronę

Telefony satelitarne Thuraya z GPS

Oferujemy w sprzedaży telefony satelitarne z aktywacją w sieci Thuraya

http://www.telefony-satelitarne.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 30 października 2004

wyróżnij stronę

telefony voip oferpwane przez televoice

telefony internetowe typu Voip, IP dla obniżenia rachunków telefonicznych

http://www.televoice.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 05 stycznia 2006

wyróżnij stronę

Telefon stacjonarny

Wirtualna Centralka FreecoNet jest profesjonalnym rozwiązaniem dla wszystkich firm, które chcą sobie stworzyć profesjonalny wizerunek również przez telefon. Zapewniamy kompleksowe rozwiązania w zakresie możliwości przekierowywania połączeń do konkretnych działów firmy, pracowników, czy też nawet zewnętrznych oddziałów. W ramach usługi za połączenia zewnętrzne zapłacisz nawet tylko 5 gr za minutę. Sprawdź nasz cennik i wypróbuj naszą centralkę zupełnie za darmo przez 1. miesiąc.

http://www.wirtualnacentralka.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 18 listopada 2013

wyróżnij stronę