Wyniki 51 - 60 z 65 posortowane wg tytułu

Telefon stacjonarny

Wirtualna Centralka FreecoNet jest profesjonalnym rozwiązaniem dla wszystkich firm, które chcą sobie stworzyć profesjonalny wizerunek również przez telefon. Zapewniamy kompleksowe rozwiązania w zakresie możliwości przekierowywania połączeń do konkretnych działów firmy, pracowników, czy też nawet zewnętrznych oddziałów. W ramach usługi za połączenia zewnętrzne zapłacisz nawet tylko 5 gr za minutę. Sprawdź nasz cennik i wypróbuj naszą centralkę zupełnie za darmo przez 1. miesiąc.

http://www.wirtualnacentralka.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 18 listopada 2013

wyróżnij stronę

TeleGadka.pl - tanie rozmowy międzynarodowe

Tanie rozmowy międzynarodowe i międzymiastowe - Tanie połączenia. Europa Zachodnia, USA, Kanada.

http://www.telegadka.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 25 maja 2005

wyróżnij stronę

TeleInfo

Tygodnik typu buisness-to-buisness on-line. Czytany przez kadrę zarządzającą i podejmującą decyzje inwestycyjne w przedsiębiorstwach i instytucjach na terenie całego kraju

http://www.teleinfo.com.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 15 maja 2000

wyróżnij stronę

Teletra Komtrans S.A.

Dostarczamy systemy teletransmisyjne HDSL, SHDSL, OLE oraz urządzenia z rodzin: NETmaster i NetPerformer, z których można budować sieci konwergentne. Produkujemy złącza światłowodowe: patchcordy i pigtaile, a także przenośne aparaty Tele-EKG Event-Holt.

http://komtrans.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 19 kwietnia 2005

wyróżnij stronę

Telix.pl - Serwis telekomunikacyjny

Serwis o telekomunikacji. Zestawienie i testy telefonów komórkowych. Darmowe dzwonki o mms-y. Kalkulatory taryf telekomunikacyjnych.

http://www.telix.pl

Kategorie:

Słowa kluczowe:

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 24 października 2003

wyróżnij stronę

terminale płatnicze

CardPoint oferuje najnowocześniejsze urządzenia do akceptacji kart płatniczych w niskich cenach. Są to estetyczne terminale płatnicze Ingenico, autoryzują transakcje bardzo szybko.

http://cardpoint.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 07 maja 2014

wyróżnij stronę

terminale płatnicze pos

Strona daje możliwość zapoznania się z wieloma ofertami dotyczącymi produktu zwanego jako terminale płatnicze pos. Dotyczy również wszelkich produktów z nim powiązanych.

http://terminale-broker.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 30 października 2013

wyróżnij stronę

The Mobile User Experience Blog

Blog poświęcony zagadnieniom z zakresu usability, projektowania interfejsów oraz eCommerce w serwisach mobilnych oraz www. Staram się przekazać swoją wiedzę i postrzeganie świata nabyte w czasie projektowania portali i sklepów.

http://www.maciejszymanski.com

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 14 września 2007

wyróżnij stronę

tvprzemyslowa.pl

Potrzebujesz zwiększenia poczucia własnego bezpieczeństwa? Załóż w swojej firmie, albo w domu, monitoring. Nasze przedsiębiorstwo pomoże Ci w doborze odpowiedniego sprzętu przystosowanego do Twoich wymagań. Jesteśmy w branży od wielu lat, co przełożyło się już na zaufanie wielu klientów, zarówno potężnych firm, jak i instytucji. W proponowanym przez nas obfitym asortymencie odkryjesz szczególnie sprzęt do obserwacji terenu - kamery IP, GSM, przemysłowe, ale też rejestratory mobilne oraz fotopułapki. Zajrzyj na prezentowaną przez nas stronę - tvprzemyslowa.pl - bądź do naszego sklepu w Poznaniu. Dysponująca pokaźnym doświadczeniem kadra oczekuje...

http://www.tvprzemyslowa.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 28 sierpnia 2014

wyróżnij stronę

VoIP, telefonia internetowa

AleKontakt to jedna z ciekawszych usług na polskim rynku VoIP oraz VoIP dla firm. Polega nie tylko na świadczeniu usługi, jaką jest infolinia (infolinie biznesowe służą do polepszania dostępności firmy dla klientów przez wirtualne centrale telefoniczne), ale to także telefonia internetowa, w której dominują tanie połączenia telefoniczne i tanie rozmowy przez bramki VoIP. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

http://www.alekontakt.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 15 listopada 2010

wyróżnij stronę