Wyniki 61 - 70 z 379 posortowane wg tytułu

Cemet

Przedsiębiorstwo specjalizujące się w przewozach materiałów budowlanych, a w szczególności cementu luzem. Na stronie kompleksowa oferta oraz wykaz jednostek terenowych.

http://www.cemet.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 09 maja 2001

wyróżnij stronę

Daltras – Agencja turystyczna i przewozowa

Daltras - Agencja turystyczna, Agencja przewozowa - Przewozy, bilety, wycieczki, autokary - Grudziądz

http://www.daltras.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 14 grudnia 2005

wyróżnij stronę

DARA - Transport międzynarodowy

Podstawowym profilem działalności naszej firmy jest międzynarodowy transport towarów samochodami o ładowności do 1,5 tony, obejmujący swoim zasięgiem wszystkie kraje UE. Ponadto oferujemy transport międzynarodowy towarów samochodami o ładowności do 24 ton.

http://www.transport-dara.com

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 22 października 2015

wyróżnij stronę

Delta Movers - usługi transportowe

Firma zajmuje się świadczeniem usług takich jak: przeprowadzki instytucji państwowych i samorządowych, podmiotów gospodarczych, osób fizycznych, transport sprzętu specjalistycznego, komputerowego, naukowego, medycznego. Najwyższą jakość wykonania zleceń zapewnia doświadczenie kadry, Certyfikaty Kompetencji Zawodowych, licencje oraz odpowiednie ubezpieczenia.

http://delta-movers.com

Słowa kluczowe:

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 14 września 2015

wyróżnij stronę

DELUX wynajem autokarów, przewóz osób

Nasza oferta to wynajem autokarów i autobusów dla zorganizowanych grup, wycieczek, pielgrzymek oraz innych imprez okazjonalnych

http://www.delux.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 12 stycznia 2006

wyróżnij stronę

Detektyw

Firma Fides to wyspecjalizowane w świadczeniu detektywistycznych usług przedsiębiorstwo. W naszych kompetencjach leży m.in. ustalanie miejsca pobytu osób, poszukiwanie utraconego mienia, ustalanie okoliczności zdarzeń, wykrywanie oszustów matrymonialnych i inne. Każdy pracownik biura Fides jest doświadczoną w swym fachu osobą, która odbyła wiele kursów i praktyk z zakresu dochodzeniowo-śledczego i operacyjnego. Na naszej stronie znajdą Państwo wszystkie potrzebne informacje o naszym biurze, włącznie z danymi kontaktowymi oraz danymi firmy takimi jak NIP czy REGON.

http://www.detektywi-fides.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 12 września 2013

wyróżnij stronę

EKOBUT Serwis i czyszczenie separatorów

Firma EKOBUT zajmuje się specjalnymi pracami serwisowymi. Jesteśmy profesjonalną Firmą o zasięgu ogólnopolskim, specjalizującą się w kompleksowym serwisie urządzeń podczyszczających oraz obsłudze oczyszczalni ścieków przemysłowych i bytowych. Nasze usługi obejmują między innymi: czyszczenie separatorów tłuszczu i skrobi, czyszczeniem separatorów substancji ropopochodnych, przeglądy techniczne i oceny stanu technicznego separatorów, osadników i przepompowni, czyszczeniem osadników, czyszczenie zbiorników wody ppoż., czyszczenie przepompowni sanitarnych i przemysłowych, czyszczenie kanalizacji sanitarnej i deszczowej zewnętrznej i wewnętrznej, kanalizacji...

http://www.ekobut.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 25 kwietnia 2012

wyróżnij stronę

Ekspertbus – wynajem busów

Expertbus jest firmą, która świadczy usługi transportowe. Na rynku działają już od wielu lat. Posiadają niezbędne certyfikaty, które uprawniają do świadczenia usług przewozowych na terenie całego kraju. Gwarantuje profesjonalizm oraz bezpieczeństwo podczas korzystania z usług. Wszystkie samochody posiadają odpowiednie badania techniczne i są całkowicie sprawne. Zapraszamy do korzystania z naszych usług!

http://www.busydowynajecia.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 03 marca 2015

wyróżnij stronę

embus.net

Szybkie, wygodne i całkowicie bezpiecznie przewozy pasażerskie pomiędzy Polską a Niemcami zapewni Państwu firma transportowa Embus. Jesteśmy uznanym, legalnym i sprawdzonym przewoźnikiem posiadającym wszelkie licencje i zezwolenia dotyczące międzynarodowego transportu samochodowego osób regulowane prawem krajowym jak i unijnym. Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych i odpowiedzialnych kierowców, odznaczających się wysoką kulturą osobistą. W skład naszej floty wchodzą nowe i w pełni sprawne pojazdy znanych marek (Mercedes i Ford). Zapraszamy!

http://www.embus.net

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 13 kwietnia 2017

wyróżnij stronę

Emkatrans.com.pl

Nasza firma EMka-Trans zajmuje się świadczeniem usług wynajmu autokarów i busów. Posiadamy doświadczenie od 1991 roku i naszym klientom zapewniamy bezpieczne, wygodne i szybkie przejazdy na miejsce na terenie całej Europy oraz Polski. Dysponujemy luksusowymi busami i autokarami, które wyposażone są w klimatyzacje, WC, internet, systemy audio, barki, lodówki, a także wygodne fotele idealne na długie dystanse. Zapraszamy serdecznie!

http://www.emkatrans.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 02 kwietnia 2015

wyróżnij stronę