Wyniki 81 - 90 z 419 posortowane wg tytułu

Emkatrans.com.pl

Nasza firma EMka-Trans zajmuje się świadczeniem usług wynajmu autokarów i busów. Posiadamy doświadczenie od 1991 roku i naszym klientom zapewniamy bezpieczne, wygodne i szybkie przejazdy na miejsce na terenie całej Europy oraz Polski. Dysponujemy luksusowymi busami i autokarami, które wyposażone są w klimatyzacje, WC, internet, systemy audio, barki, lodówki, a także wygodne fotele idealne na długie dystanse. Zapraszamy serdecznie!

http://www.emkatrans.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 02 kwietnia 2015

wyróżnij stronę

Europejska giełda ładunków Trans

Poszukujesz wolnych ładunków? A może bardziej interesują Cię wolne pojazdy? Europejska giełda transportowa Trans to przede wszystkim baza ładunków oraz baza pojazdów. Nasza oferta powstała specjalnie dla firm z branży transport i spedycja. Udostępnimy Ci komunikator transportowy, aktualne mapy, a przede wszystkim bazę sprawdzonych firm.

http://pl.trans.eu

Ocena: 3/6

« oceń

Dodano: 17 grudnia 2011

wyróżnij stronę

Europejska Giełda Transportowa Trans

Giełda transportowa Trans to giełda ładunków i pojazdów, na której znajdziesz oferty z całej Europy. Codziennie publikowane jest tu nawet sto tysięcy ofert wolnych frachtów oraz inne ogłoszenia transportowe.

http://pl.transportis.eu

Ocena: 2/6

« oceń

Dodano: 28 listopada 2011

wyróżnij stronę

Euro Hermes

W ofercie naszej firmy mogą Państwo znaleźć usług spedycyjne, magazynowe oraz logistyczne, jakie oferujemy na konkurencyjnych warunkach na rynku. Nasza firma posiada bogate doświadczenie w zakresie logistyki oraz rynku e-commerce. W ten sposób jesteśmy w stanie naszym klientom oferować wysokiej jakości usługi oraz atrakcyjne ceny zarówno na rynku polskim, jak i niemieckim. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą na stronie internetowej!

http://www.eurohermes.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 14 maja 2013

wyróżnij stronę

Farley 20 usługi transportowe

Firma Farley 20 świadczy kompetentne usługi serwisowe w miejscach takich jak galerie handlowe lub inne budynki użyteczności publicznej. Działa na obszarze Warszawy, nieustannie rozwijając się i poszerzając propozycję. Oprócz podstawowej działalności, do której zaliczyć można naprawy systemów klimatyzacyjnych, wind, albo schodów ruchomych, zajmuje się również transportem oraz całościowymi remontami. Ekipa doświadczonych profesjonalistów sprosta nawet najbardziej skomplikowanym zadaniom, gwarantując indywidualne podejście do każdego zlecenia. Dzięki wyjątkowej elastyczności oraz zróżnicowaniu oferty, dociera ona do rozległego grona klientów. Liczyć...

http://www.farley20.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 03 grudnia 2012

wyróżnij stronę

F.H.U Luxton-Przeprowadzki i transport Lublin

F.h.u Luxton od wielu lat realizuje przeprowadzki lublin przez profesjonalnych i doświadczonych pracowników na terenie całej Polski oraz poza granicami kraju. Świadczymy również usługi transportowe rzeczy i urządzen wielkogabarytowych oraz nietypowych jak pianina,sejfy,maszyny budowlane i inne . Wykonamy również transport artykułów umieszczonych na paletach autami wyposażonymi w windę załadowczą.

http://przeprowadzkiluxton.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 13 czerwca 2013

wyróżnij stronę

F.H.U. MIKO Usługi Transportowe i Sprzętowe

FHU MIKO świadczy kompleksowe i profesjonalne usługi: transport ciężarowy samochodami samowyładowczymi 14-28t,usług ładowarką, usług koparko ładowarką JCB, usług koparką, sprzedaż kruszywa, wykonywanie nawierzchni asfaltowych, betonowych, brukowych, rozbiórki i wyburzenia, prace ogólnobudowlane.

http://www.mikotransport.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 06 kwietnia 2005

wyróżnij stronę

Firma Grot Transport - Łódź

Łódzka firma przeprowdzkowa i transportowa – Grot Transport – pracuje już od roku 1997. Podczas tych siedemnastu lat działalności wypracowała silną pozycję sprawdzonej i rzetelnej firmy. Uzyskała wszystkie wymagane zezwolenia oraz koncesje niezbędne do obsługi klienta, wśród nich: Certyfikat Kompetencji Zawodowych w Międzynarodowym Transporcie Drogowym Rzeczy oraz Licencję na wykonywanie Międzynarodowego Przewozu Drogowego. Przedsiębiorstwo ma również wykupiony szereg ubezpieczeń. Dają one poczucie bezpieczeństwa firmie, ale przede wszystkim zleceniodawcy. Grot Transport kładzie nacisk na jakość swoich usług, rzetelność oraz co szczególnie ważne...

http://www.grot-transport.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 08 lutego 2014

wyróżnij stronę

Firma kurierska - międzynarodowe usługi kurierskie

Współpracujemy z firmami międzynarodowymi oraz krajowymi z zakresu przesyłek kurierskich. Nasze usługi kurierskie są szybkie i tanie. W ich zakres wchodzą przesyłki kurierskie krajowe i międzynarodowe, przesyłki paletowe oraz usługi logistyczne i spedycyjne

http://stskurier.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 15 marca 2011

wyróżnij stronę

Firma Transportowa Adar Transport międzynarodowy

W Polsce istnieje mnóstwo firm spedycyjnych. Jednak nie każda z nich utrzymuje się na rynku, my jednak mamy duże doświadczenie. Od wielu lat wysyłamy naszych najbardziej doświadczonych kierowców w trasy z Państwa towarem, a także wprowadzamy różne systemy spedycyjne, dzięki którym współpraca z Klientem jest jeszcze bardziej efektywna. Ty także możesz stać się naszym stałym klientem, odwiedź już dziś naszą internetową witrynę, by poznać szczegóły.

http://www.adar.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 13 marca 2013

wyróżnij stronę