Wyniki 71 - 80 z 402 posortowane wg tytułu

DYNIEWICZ TRANSPORT

Bezpieczeństwo i komfort podróży - to najważniejsze dla firmy Dyniewicz. Świadczymy profesjonalne usługi transportowe. Umożliwiamy wynajem markowych i eleganckich limuzyn, vanów, busów i autokarów. Pośredniczymy także przy organizacji imprez firmowych i okolicznościowych. Organizujemy także jednodniowe wycieczki po największych polskich miastach. Po więcej szczegółów zapraszamy na naszą stronę internetową oraz kontakt mailowy lub telefoniczny.

http://dyniewicz.pl

Kategorie:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 01 kwietnia 2018

wyróżnij stronę

Dźwigi - dzwigisamochodowe.pl

Firma Arton zajmuje się świadczeniem profesjonalnych usług dźwigowych na terenie Krakowa oraz całej Małopolski. Nasza flota składa się z kilkunastu nowoczesnych dźwigów, podnośników koszowych oraz pojazdów HDS. Personel naszej firmy to doświadczeni specjaliści z odpowiednimi kwalifikacjami oraz uprawnieniami. W czasie wieloletniej działalności zrealizowaliśmy skutecznie tysiące usług dla firm budowlanych, przemysłowych i wielu innych.

https://www.dzwigisamochodowe.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 15 marca 2019

wyróżnij stronę

EKOBUT Serwis i czyszczenie separatorów

Firma EKOBUT zajmuje się specjalnymi pracami serwisowymi. Jesteśmy profesjonalną Firmą o zasięgu ogólnopolskim, specjalizującą się w kompleksowym serwisie urządzeń podczyszczających oraz obsłudze oczyszczalni ścieków przemysłowych i bytowych. Nasze usługi obejmują między innymi: czyszczenie separatorów tłuszczu i skrobi, czyszczeniem separatorów substancji ropopochodnych, przeglądy techniczne i oceny stanu technicznego separatorów, osadników i przepompowni, czyszczeniem osadników, czyszczenie zbiorników wody ppoż., czyszczenie przepompowni sanitarnych i przemysłowych, czyszczenie kanalizacji sanitarnej i deszczowej zewnętrznej i wewnętrznej, kanalizacji...

http://www.ekobut.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 25 kwietnia 2012

wyróżnij stronę

Ekspertbus – wynajem busów

Expertbus jest firmą, która świadczy usługi transportowe. Na rynku działają już od wielu lat. Posiadają niezbędne certyfikaty, które uprawniają do świadczenia usług przewozowych na terenie całego kraju. Gwarantuje profesjonalizm oraz bezpieczeństwo podczas korzystania z usług. Wszystkie samochody posiadają odpowiednie badania techniczne i są całkowicie sprawne. Zapraszamy do korzystania z naszych usług!

http://www.busydowynajecia.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 03 marca 2015

wyróżnij stronę

embus.net

Szybkie, wygodne i całkowicie bezpiecznie przewozy pasażerskie pomiędzy Polską a Niemcami zapewni Państwu firma transportowa Embus. Jesteśmy uznanym, legalnym i sprawdzonym przewoźnikiem posiadającym wszelkie licencje i zezwolenia dotyczące międzynarodowego transportu samochodowego osób regulowane prawem krajowym jak i unijnym. Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych i odpowiedzialnych kierowców, odznaczających się wysoką kulturą osobistą. W skład naszej floty wchodzą nowe i w pełni sprawne pojazdy znanych marek (Mercedes i Ford). Zapraszamy!

http://www.embus.net

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 13 kwietnia 2017

wyróżnij stronę

Emkatrans.com.pl

Nasza firma EMka-Trans zajmuje się świadczeniem usług wynajmu autokarów i busów. Posiadamy doświadczenie od 1991 roku i naszym klientom zapewniamy bezpieczne, wygodne i szybkie przejazdy na miejsce na terenie całej Europy oraz Polski. Dysponujemy luksusowymi busami i autokarami, które wyposażone są w klimatyzacje, WC, internet, systemy audio, barki, lodówki, a także wygodne fotele idealne na długie dystanse. Zapraszamy serdecznie!

http://www.emkatrans.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 02 kwietnia 2015

wyróżnij stronę

Europejska giełda ładunków Trans

Poszukujesz wolnych ładunków? A może bardziej interesują Cię wolne pojazdy? Europejska giełda transportowa Trans to przede wszystkim baza ładunków oraz baza pojazdów. Nasza oferta powstała specjalnie dla firm z branży transport i spedycja. Udostępnimy Ci komunikator transportowy, aktualne mapy, a przede wszystkim bazę sprawdzonych firm.

http://pl.trans.eu

Ocena: 3/6

« oceń

Dodano: 17 grudnia 2011

wyróżnij stronę

Europejska Giełda Transportowa Trans

Giełda transportowa Trans to giełda ładunków i pojazdów, na której znajdziesz oferty z całej Europy. Codziennie publikowane jest tu nawet sto tysięcy ofert wolnych frachtów oraz inne ogłoszenia transportowe.

http://pl.transportis.eu

Ocena: 2/6

« oceń

Dodano: 28 listopada 2011

wyróżnij stronę

Euro Hermes

W ofercie naszej firmy mogą Państwo znaleźć usług spedycyjne, magazynowe oraz logistyczne, jakie oferujemy na konkurencyjnych warunkach na rynku. Nasza firma posiada bogate doświadczenie w zakresie logistyki oraz rynku e-commerce. W ten sposób jesteśmy w stanie naszym klientom oferować wysokiej jakości usługi oraz atrakcyjne ceny zarówno na rynku polskim, jak i niemieckim. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą na stronie internetowej!

http://www.eurohermes.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 14 maja 2013

wyróżnij stronę

Farley 20 usługi transportowe

Firma Farley 20 świadczy kompetentne usługi serwisowe w miejscach takich jak galerie handlowe lub inne budynki użyteczności publicznej. Działa na obszarze Warszawy, nieustannie rozwijając się i poszerzając propozycję. Oprócz podstawowej działalności, do której zaliczyć można naprawy systemów klimatyzacyjnych, wind, albo schodów ruchomych, zajmuje się również transportem oraz całościowymi remontami. Ekipa doświadczonych profesjonalistów sprosta nawet najbardziej skomplikowanym zadaniom, gwarantując indywidualne podejście do każdego zlecenia. Dzięki wyjątkowej elastyczności oraz zróżnicowaniu oferty, dociera ona do rozległego grona klientów. Liczyć...

http://www.farley20.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 03 grudnia 2012

wyróżnij stronę