Wyniki 111 - 120 z 669 posortowane wg tytułu

Centrum Szkoleniowe MGI Kraków - szkolenia, kursy

Centrum Szkoleniowe MGI Kraków jest dynamicznie rozwijającą się instytucją edukacyjną. W swojej ofercie posiadamy: szkolenia językowe, zawodowe, adaptacyjne, funkcyjne.

http://www.mgi.edu.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 14 maja 2005

wyróżnij stronę

Centrum Szkoleń

Przedsiębiorstwo centrum-szkolen.com.pl zajmuje się wynajmowaniem sal z przeznaczeniem na przeprowadzanie szkoleń i procesów rekrutacyjnych. Nasz ośrodek zlokalizowany jest w niedalekim sąsiedztwie Wawelu w Krakowie. Nasze sale spełniają wszystkie wymagania, gwarantujące komfortowe warunki do prowadzonej działalności. Proponujemy duży wybór różnorodnych sal w bardzo atrakcyjnych oraz konkurencyjnych cenach.

http://centrum-szkolen.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 01 kwietnia 2014

wyróżnij stronę

Centrum Szkoleń Ratowniczych

Jesteśmy firmą zajmującą się przygotowywaniem i przeprowadzaniem szkoleń z zakresu udzielania pierwszej pomocy szkoleń medycznych oraz szkoleń specjalistycznych specjalizujemy się w transporcie medycznym i asystach medycznych

http://www.csr24.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 14 stycznia 2010

wyróżnij stronę

CENTRUM TAŃCA PRIMA DANCE - QATTO

Strona WWW.QATTO.PL prezentuje działalność Centrum Tańca Prima Dance znajdującego się w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 9, blisko pętli w Łagiewnikach (wjazd od Cegielnianej). To MAGICZNE I ROZTAŃCZONE miejsce zostało stworzone w pełnej tajemnic starej hali produkcyjnej! GRUPOWE ZAJĘCIA TANECZNE (różne poziomy zaawansowania) I LEKCJE INDYWIDUALNE (dla par dziecięcych i dorosłych, osób indywidualnych) PROWADZONE PRZEZ DYPLOMOWANYCH INSTRUKTORÓW KURSY TAŃCA DLA FIRM POKAZY TANECZNE dostosowane do klimatu imprezy OBOZY TANECZNE - wczasy z tańcem WIECZORKI TANECZNE WYNAJEM SAL PRACOWNIA UBIORU ARTYSTYCZNEGO

http://www.qatto.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 11 grudnia 2008

wyróżnij stronę

Centum Językowe EXPERTO - praktyczna strona języka

Experto zajmuje się organizacją kursów językowych dla dorosłych i młodzieży. Specjalizuje się w kursach języka praktycznego oraz kursach językowo - kulturowych. W ofercie również tłumaczenia i kursy specjalistyczne dla firm.

http://www.experto.edu.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 09 kwietnia 2005

wyróżnij stronę

CERNO Centrum Efektywnej Edukacji

Centrum zajmuje się popularyzowaniem wiedzy i umiejętności dotyczących efektywnego uczenia się i nauczania. Prowadzimy kursy mające na celu zapoznać uczestników z technikami szybkiego czytania, sposobami poprawienia swojej pamięci, nielinearnym notowaniem, technikami relaksacyjnymi. Pokazujemy jak w twórczy sposób rozwiązywać problemy. Wiedza o tym jak funkcjonuje nasz mózg pozwala w lepszy i efektywniejszy sposób zaplanować swoją naukę, by nie wpadać w pułapki których można uniknąć.

http://www.cerno.com.pl

Ocena: 5/6

« oceń

Dodano: 21 lipca 2006

wyróżnij stronę

Certyfikacja - obac.com.pl

Wykonujemy kompleksowe usługi z obszaru badania ocen zgodności. Przeprowadzamy również inspekcję w miejscu prowadzenia procesu remontowego. Oferujemy także wykonywanie audytu przeciwwybuchowego, a w tym oceny minimalnych wymagań bezpieczeństwa i higieny pracy w zakresie użytkowania maszyn. Określamy też jakość maszyn górniczych. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę http://obac.com.pl w celu poznania naszych usług.

http://obac.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 26 sierpnia 2017

wyróżnij stronę

Certyfikaty Microsoft - Oracle i inne

Sytuacja na rynku pracy jest obecnie dość trudna, dlatego też warto zadbać o swój rozwój na własną rękę. Z pomocą przychodzą nam szkolenia i certyfikaty IT, które są solidnym potwierdzeniem oraz ukoronowaniem zdobytej przez nas wiedzy. Prosimy o odwiedzenie naszej strony internetowej oraz do zapoznania się z wszelkimi materiałami na niej zawartymi. Zachęcamy również do zapisu na szkolenia. W ofercie znajdują się m.in. szkolenia z Javy, Oracle'a, Microsoft'u, Red Hat'a i wielu, wielu innych rozpoznawalnych w branży. Szczególnie polecamy Microsoft Certified IT Professional, a także Red Hat Certified Virtualization Administrator.

http://www.certyfikaty-it.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 01 września 2014

wyróżnij stronę

Certyfikat Berber - szkolabarberska.pl

Jesteś tutaj, ponieważ interesuje Cię doskonalenie umiejętności barberskich? W takim razie nie czekaj, ale jak najszybciej zobacz więcej szczegółowych informacji na naszej stronie, bowiem jesteśmy przekonani, że Warszawska Szkoła Barberingu jest dokładnie tym, czego szukasz. Nie zwlekaj zatem, ale jak najszybciej zapoznaj się z wszystkimi informacjami na naszej stronie www lub zadzwoń pod podany numer.

http://szkolabarberska.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 10 czerwca 2019

wyróżnij stronę

cherry-studio.pl - kursy online

Nasza firma organizuje kursy i szkolenia online. Szkolimy przede wszystkim z programów do obsługi grafiki takich jak Photoshop, Sketchup czy AutoCAD. W swojej ofercie mamy także kurs projektowania wnętrz. Kursy, które organizujemy przeznaczone są dla osób, które dopiero zaczynają swoją naukę, ale także dla osób już średnio zaawansowanych - program szkolenia jest dostosowany do danego kursanta.

http://cherry-studio.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 09 kwietnia 2019

wyróżnij stronę