Wyniki 71 - 80 z 673 posortowane wg tytułu

BFT - Branżowe Forum Tłumaczy

Branżowe Forum Tłumaczy. Największe w Polsce medium tłumaczy, największa encyklopedia branżowa w necie. Zapraszamy!

http://www.forumtlumaczy.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 05 listopada 2006

wyróżnij stronę

BHP-Center

Nasza firma działa w branży BHP. Specjalizujemy się w prowadzeniu szkoleń BHP dla pracowników fizycznych, biurowych, kadry zarządzającej. Przeprowadzamy również kursy z zakresu pierwszej pomocy. Za nami tysiące przeprowadzonych szkoleń. Naszą najnowszą ofertą są internetowe kursy BHP. Ponadto oferujemy obsługę z zakresu BHP przedsiębiorstw a także usługi przeciwpożarowe. Pełna oferta na stronie www. Zapraszamy.

http://www.bhp-center.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 17 listopada 2014

wyróżnij stronę

Bhpowcy - szkolenia bhp, obsługa firm

Zajmujemy się kompleksową obsługą firm w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, prawa pracy oraz ochrony przeciwpożarowej. Prowadzimy nadzór nad warunkami pracy w ramach obowiązków służby BHP. Organizujemy i prowadzimy szkolenia bhp dla pracowników i pracodawców a także sporządzamy dokumentację i doradzamy w zakresie aktualnych przepisów BHP i PPOŻ.

http://www.bhpowcy.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 24 marca 2011

wyróżnij stronę

BHP HSEC Kraków

Zapewniamy w naszej firmie realizowanie szerokiego zakresu szkoleń realizowanych zarówno w zakresie bezpieczeństwa oraz higieny pracy. W naszej firmie posiadamy doświadczenie na rynku , które pozwala nam zapewnić również szkolenia dotyczące ochrony przeciwpożarowej a także pierwszej pomocy. Wszystkie szkolenia w naszej firmie realizowane są przez zespół doświadczonych specjalistów między innymi z zakresu czynników szkodliwych, bezpieczeństwa technicznego.

http://hsec.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 23 stycznia 2017

wyróżnij stronę

BHP Jezierski - Szkolenia BHP Kraków

Firma Jezierski wykonuje kompleksowe usługi związane z BHP. Realizujemy szkolenia i kursy bhp oraz ppoż dla firm. Organizujemy również szkolenia bhp przez internet. Świadczone usługi realizujemy szybko, terminowo i w atrakcyjnych cenach.

http://www.bhpjezierski.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 14 grudnia 2011

wyróżnij stronę

Bhp olsztyn

Oferta naszej firmy obejmuje profesjonalne usługi związane z BHP. Zapewniamy naszym klientom realizację szkoleń zarówno wstępnych, jak też okresowych. Realizujemy szkolenia okresowe, które mają na celu aktualizowanie zdobytej wiedzy i umiejętności w dziedzinie BHP oraz zaznajomienie uczestników z nowymi rozwiązaniami. Szkolenia okresowe kierowane są do pracodawców, osób kierujących pracownikami, pracowników na stanowiskach robotniczych.

http://www.finer-bhp.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 17 czerwca 2014

wyróżnij stronę

Bhp Opole

Jesteśmy firmą, która od samego początku działalności specjalizuje się w realizowaniu usług z zakresu BHP. Wieloletnie doświadczenie, które zdobyliśmy oraz zespół specjalistów pozwala nam zapewnić naszym klientom kompleksową obsługę dla firm zewnętrznych z zakresu BHP czy PPOŻ. Jednocześnie nasze usługi kierujemy również do firm produkcyjnych. Jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalnie wsparcie nawet dla największych przedsiębiorstw.

http://proinspect.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 30 lipca 2015

wyróżnij stronę

BHP serwis

szkolenia, wózki, bhp, ryzyko,doradztwo,bezpieczna praca, ryzyko zawodowe, szkolenia zawodowe, praca

http://www.bhpserwis.to.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 10 stycznia 2006

wyróżnij stronę

Bhp, szkolenia

Outsourcing w zakresie służby bezpieczeństwa i higieny pracy - Bhp Partner. Kompleksowe dokonywanie przeglądów obiektów, sporządzanie dokumentacji bhp, pierwsza pomoc, doradztwo w zakresie wyposażenia zakładu pracy w sprzęt, obsługa postępowań powypadkowych, przeprowadzenie oceny ryzyka zawodowego. W ofercie też skuteczna pomoc w dostosowaniu terenów, obiektów, budynków. Opracowanie opinii i ekspertyz. Pomoc w realizacji zadań: opracowywania procedur na wypadek zagrożeń czasu wojny i pokoju, uzgadniania planów zarządzania kryzysowego, przygotowania dokumentacji i pomocy w przeprowadzeniu ćwiczeń - Lublin, Kraków, Bielsko Biała.

http://www.bhp-partner.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 13 kwietnia 2010

wyróżnij stronę

BHP, Szkolenia BHP, Warszawa, Płock

Działalność naszej firmy to przede wszystkim wysokiej klasy szkolenia BHP, służba BHP w zakładzie, szkolenia P.POŻ, pierwszej pomocy i wiele innych. Doświadczona kadra służy Państwu pomocą w największych miastach Polski m. in. Warszawa, Płock. Zapraszamy!

http://szkoleniebhp.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 21 stycznia 2011

wyróżnij stronę