Wyniki 71 - 80 z 690 posortowane wg tytułu

Będziński Inkubator Przedsiębiorczości

Wspomaganie i pomoc dla nowopowstałych i funkcjonujących firm, doradztwo, szkolenia, wnioski o dotacje

http://www.inkubator.powiat.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 24 maja 2005

wyróżnij stronę

BFT - Branżowe Forum Tłumaczy

Branżowe Forum Tłumaczy. Największe w Polsce medium tłumaczy, największa encyklopedia branżowa w necie. Zapraszamy!

http://www.forumtlumaczy.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 05 listopada 2006

wyróżnij stronę

Bhp - HACCP, Szkolenia BHP Białystok :: Bhp-uslugi

BHP - Ośrodek szkolenia HAPUNIK i S-ka s.c. oferuje usługi z zakresu bhp - audyt w zakresie przestrzegania przepisów bhp i ochrony p.poż, nadzór bhp, haccp, szkolenia bhp - szkolenia pracodawców, pracowników. BHP

http://www.bhp-uslugi.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 25 sierpnia 2005

wyróżnij stronę

BHP - Szkolenia - Pomiary oświetlenia

Placówka kształcenia w zakresie BHP dla wszystkich grup zawodowych oraz pracodawców - Warszawa. Pomiary oświetlenia na stanowiskach pracy, kompleksowa obsługa zakładów pracy w zakresie BHP. Wykonywanie zadań służby BHP. Ocena ryzyka zawodowego, doradztwo.

http://www.bhp-pomiary.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 29 stycznia 2008

wyróżnij stronę

BHP HSEC Kraków

Zapewniamy w naszej firmie realizowanie szerokiego zakresu szkoleń realizowanych zarówno w zakresie bezpieczeństwa oraz higieny pracy. W naszej firmie posiadamy doświadczenie na rynku , które pozwala nam zapewnić również szkolenia dotyczące ochrony przeciwpożarowej a także pierwszej pomocy. Wszystkie szkolenia w naszej firmie realizowane są przez zespół doświadczonych specjalistów między innymi z zakresu czynników szkodliwych, bezpieczeństwa technicznego.

http://hsec.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 23 stycznia 2017

wyróżnij stronę

BHP Jezierski - Szkolenia BHP Kraków

Firma Jezierski wykonuje kompleksowe usługi związane z BHP. Realizujemy szkolenia i kursy bhp oraz ppoż dla firm. Organizujemy również szkolenia bhp przez internet. Świadczone usługi realizujemy szybko, terminowo i w atrakcyjnych cenach.

http://www.bhpjezierski.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 14 grudnia 2011

wyróżnij stronę

Bhp olsztyn

Oferta naszej firmy obejmuje profesjonalne usługi związane z BHP. Zapewniamy naszym klientom realizację szkoleń zarówno wstępnych, jak też okresowych. Realizujemy szkolenia okresowe, które mają na celu aktualizowanie zdobytej wiedzy i umiejętności w dziedzinie BHP oraz zaznajomienie uczestników z nowymi rozwiązaniami. Szkolenia okresowe kierowane są do pracodawców, osób kierujących pracownikami, pracowników na stanowiskach robotniczych.

http://www.finer-bhp.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 17 czerwca 2014

wyróżnij stronę

Bhp Opole

Jesteśmy firmą, która od samego początku działalności specjalizuje się w realizowaniu usług z zakresu BHP. Wieloletnie doświadczenie, które zdobyliśmy oraz zespół specjalistów pozwala nam zapewnić naszym klientom kompleksową obsługę dla firm zewnętrznych z zakresu BHP czy PPOŻ. Jednocześnie nasze usługi kierujemy również do firm produkcyjnych. Jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalnie wsparcie nawet dla największych przedsiębiorstw.

http://proinspect.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 30 lipca 2015

wyróżnij stronę

BHP serwis

szkolenia, wózki, bhp, ryzyko,doradztwo,bezpieczna praca, ryzyko zawodowe, szkolenia zawodowe, praca

http://www.bhpserwis.to.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 10 stycznia 2006

wyróżnij stronę

Bhp, szkolenia

Outsourcing w zakresie służby bezpieczeństwa i higieny pracy - Bhp Partner. Kompleksowe dokonywanie przeglądów obiektów, sporządzanie dokumentacji bhp, pierwsza pomoc, doradztwo w zakresie wyposażenia zakładu pracy w sprzęt, obsługa postępowań powypadkowych, przeprowadzenie oceny ryzyka zawodowego. W ofercie też skuteczna pomoc w dostosowaniu terenów, obiektów, budynków. Opracowanie opinii i ekspertyz. Pomoc w realizacji zadań: opracowywania procedur na wypadek zagrożeń czasu wojny i pokoju, uzgadniania planów zarządzania kryzysowego, przygotowania dokumentacji i pomocy w przeprowadzeniu ćwiczeń - Lublin, Kraków, Bielsko Biała.

http://www.bhp-partner.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 13 kwietnia 2010

wyróżnij stronę