Wyniki 71 - 80 z 148 posortowane wg tytułu

Przedszkola w Polsce

Serwis informacyjny www.najlepszeprzedszkola.edu.pl to miejsce, w którym znajdziecie Państwo informacje o zaufanych placówkach opiekuńczych w Polsce. Naszym celem jest informowanie o przedszkolach, które świadczą usługi na najwyższym poziomie. Najlepsze przedszkola to placówki spełniające wszystkie wymagania programu. Do tego celu przygotowaliśmy program certyfikacji Przedszkole Miłości – Dobry Wybór, który wyłoni najlepsze przedszkola w Polsce.

http://www.najlepszeprzedszkola.edu.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 13 marca 2014

wyróżnij stronę

przedszkole językowe warszawa

Witamy w Baby City! Jesteśmy grupą pedagogów i psychologów z pasją, dla których praca z dziećmi to przyjemność dzielenia się zainteresowaniami. Wykorzystujemy innowacyjne metody edukacyjne oraz programy autorskie uwzględniające indywidualne potrzeby, zainteresowania i zdolności dzieci. Nasz zespół jest siłą napędową naszych działań. Wśród naszej kadry są też nauczyciele z innych krajów UE. W Baby City świetnie się bawimy, ale stawiamy przed sobą poważne cele. Zapraszamy na naszą stronę internetową po więcej informacji. Zachęcamy do współpracy!

http://www.baby-city.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 14 września 2013

wyróżnij stronę

Przedszkole

Strona poświęcona przedszkolakom: informacje prasowe, galeria, aktualności.

http://przedszkole.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 22 grudnia 2000

wyróżnij stronę

Przedszkole

PrzedszkolaWarszawy.pl to ciekawa alternatywa do szukania przedszkola na własną rękę. Na portalu zebraliśmy w jednym miejscu można zobaczyć wiele przedszkoli, porównać oferty czy pooglądać zdjęcia ze środka bez konieczności odwiedzania placówki. Jest to też zdecydowanie szybsze od chodzenia po stronach poszczególnych przedszkoli, żłobków czy klubów malucha. Szybki i kompleksowy przegląd oferty warszawskich przedszkoli w jednym miejscu to bardzo dobre rozwiązanie dla rodziców zajętych pracą a poszukujących miejsca gdzie można pozostawić swoją pociechę pod solidną opieką.

http://www.przedszkolawarszawy.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 18 sierpnia 2013

wyróżnij stronę

Przedszkole - zlobek-kukulka.pl

Żłobek niepubliczny Kukułka to rozwiązanie przeznaczone dzieciom w wieku od 1 do 3 lat. Zajęcia muzyczne, logopedyczne, ruchowe, plastyczne, techniczne, językowe to tylko niektóre z naszych propozycji. Odkrywamy talenty dzieci, wspieramy ich indywidualnie, codziennie gwarantujemy inny panel edukacyjny. Dajemy dużą swobodę przy odbieraniu dzieci, do późnych godzin. Działalność prowadzimy w Warszawie.

http://www.zlobek-kukulka.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 12 sierpnia 2016

wyróżnij stronę

Przedszkole ABC Płock

Przedszkole ABC z Płocka to placówka edukacyjna znajdują się przy ulicy Granicznej 44G. Strona internetowa tego prywatnego przedszkola zawiera aktualności z życia przedszkola, a także najważniejsze informacje dla rodziców, którzy szukają przedszkola niepublicznego w Płocku dla swojego dziecka. Na stronie przedszkola znajdują się także wpisy z Facebooka, która pokazują codzienne zajęcia dzieci, a także fotorelacje z wyjazdów oraz spotkań. Dodatkowo rodzice znajdą tam także dane kontaktowe, takie jak telefon, czy adres e-mail przedszkola, dzięki którym mogą się umówić na dni otwarte w prywatnym przedszkolu lub wizytę w siedzibie przedszkola w Płocku.

http://www.przedszkoleplock.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 14 września 2017

wyróżnij stronę

Przedszkole anglojęzyczne leszno

Profilem działalności przedszkola Orbi jest opieka nad dziećmi w wieku od 2,5 roku. Przedszkole posiada wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę nauczycieli oraz wychowawców, zapewnia też wliczone koszta podręczników w czesne. Rekrutacja trwa przez cały rok. Dzieci przebywają pod stałą opieką nauczycielek, które przez cały czas komunikują się z nimi w języku angielskim, co sprzyja szybkiej i gruntownej nauce języka obcego.

http://przedszkoleorbi.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 06 marca 2015

wyróżnij stronę

Przedszkole Bambino Ursus

Przedszkole Bambino jest placówką stworzoną dla potrzeb dzieci oraz ich rodziców. To niepubliczne przedszkole, będące częścią ogólnopolskiego Stowarzyszenia Przedszkoli Niepublicznych. Placówka jest pod stałą kontrolą ze strony Sanepidu, Straży Pożarnej, Kuratorów Oświaty i Wychowania. Zatrudnia kompetentnych pedagogów, zapewnia opiekę medyczną. Jest w kontakcie z ustawodawcą do spraw dotowania przedszkoli przez samorządy lokalne, by zmniejszyć koszty ponoszone przez rodziców.

http://przedszkola-bambino.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 11 kwietnia 2014

wyróżnij stronę

Przedszkole Domek Jeżozwierza

Prywatne przedszkole ,,Domek Jeżozwierza" znajduje się w Bydgoszczy. Oferuje nie tylko profesjonalną opiekę nad dziećmi, ale również różnorodne zajęcia kreatywne,naukowe czy kulinarne, pełne wyżywienie oraz liczne wycieczki.

http://domekjezozwierza.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 04 kwietnia 2017

wyróżnij stronę

Przedszkole dwujęzyczne Academy International

Ciesząca się licznymi pozytywnymi rekomendacjami na temat swojej działalności Academy International na każdym etapie stara się zapewnić swoim wychowankom poczucie bezpieczeństwa oraz dostosowane do ich wieku i możliwości warunki do rozwoju. Stara się rozwinąć w nich zdolność logicznego myślenia, kreatywność, samodzielność, odpowiedzialność oraz umiejętność współpracy w grupie. W wychowaniu kładzie między innymi nacisk na zasady savoir-vivre'u.

http://academyinternational.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 16 kwietnia 2015

wyróżnij stronę