Wyniki 41 - 50 z 148 posortowane wg tytułu

Małe Impresje. Prywatne przedszkole artystyczne

Główne założenia naszego przedszkola opierają się na doświadczaniu, przeżywaniu i rozwijaniu osobowości każdego dziecka. Chcemy poruszać wyobraźnię dzieci, aby owocowała w szkole i ich dalszym życiu. Cenimy indywidualność Twojego dziecka. W przedszkolu realizujemy autorski program Przedszkolne spotkania ze sztuką w oparciu o Podstawę Programową MEN

http://www.maleimpresje.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 10 października 2008

wyróżnij stronę

Mały Świat

W naszym przedszkolu zapewniamy doskonałe warunki do nauki oraz zabawy dla dzieci w wieku do 5 lat. Nasza placówka jest objęta nadzorem pedagogicznym ze strony Mazowieckiego Kuratorium Oświaty. W przedszkolu zapewniamy doskonałe warunki do zabawy zarówno w budynku, jak też na świeżym powietrzu, gdzie dysonujemy placami zabaw, dwoma dużymi tarasami, na których latem mogą odbywać się zajęcia na świeżym powietrzu.

http://malyswiat.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 03 października 2014

wyróżnij stronę

MamDaisy - Prywatny żłobek Kraków

Żłobek MamDaisy zaprasza do jednej z dwóch jednostek działających na terenie miasta Kraków. Kompetentna opieka nad dzieckiem to wybitnie wymagające zagadnienie, jakie wymaga wielkiej mądrości i odpowiedzialności. Nasza jednostka to bezpieczne i interesujące miejsce dla Twojego dziecka, w jakim będzie ono wesołe. Prócz gier i zabaw, prowadzimy także lekcje dydaktyczne, które pomagającą ukształtować w wciąż bardzo młodym człowieku zdolności kognitywne. Nasz żłobek to kapitalny wybór, jeśli pragnie się powierzyć komuś opiekę nad swoim potomkiem.

http://www.mamdaisy.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 15 kwietnia 2013

wyróżnij stronę

Miejskie Przedszkole nr 2 w Legnicy

Proponujemy opiekę oraz edukację przedszkolną zgodne ze znaną i cenioną na świecie metodą pedagogiczną Marii Montessori. Nasi wchowankowie wyposażeni będą w wiedzę, umiejętności i sprawności, które pozwolą sprostać wymaganiom stawianym w szkole i dorosłym życiu.

http://www.moje-przedszkole.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 07 lutego 2005

wyróżnij stronę

Miejskie Przedszkole nr 34 w Częstochowie

Strona dzieciaków z Przedszkola Nr 34 Aktualności; Prace dzieci; Działalność przedszkola; Program nauczania i wiele innych ciekawych rzeczy na temat Przedszkolaków i Przedszkola.

http://mpnr34.republika.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 02 listopada 2003

wyróżnij stronę

Miejskie Przedszkole nr 87 w Katowicach

Strona przedszkola nr 87 w Katowicach. Można tu znaleźć informacje o grupach, warunkach lokalowych, zdjęcia przedszkola. Przedszkole o profilu sportowym.

http://przedszkole87.webpark.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 03 listopada 2003

wyróżnij stronę

miniprzedszkolak.pl - opieka nad dziećmi

Placówki MiniPrzedszkolak dają Państwu dostęp do grup żłobkowych oraz przedszkolnych. Mamy doświadczenie, wykwalifikowane kadry, nowocześnie urządzone sale, także zapewniamy naszym podopiecznym liczne zajęcia dodatkowe, atrakcje oraz udogodnienia. Każdy dzień spędzony u nas to mnóstwo zabawy i nauki. Działamy w dwóch lokalizacjach w Warszawie w dzielnicach Józefów i Włochy. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą!

http://miniprzedszkolak.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 02 grudnia 2014

wyróżnij stronę

MUCHOMOR - przedszkole

Centrum Opieki nad Dzieckiem Muchomor, to kameralne miejsce stworzone przez nas, dwie mamy małych chłopców i dziewczynek, dla Waszych dzieci, dla Was rodziców. Swą wiedzę i doświadczenie przeobraziłyśmy w natchnienie i pasję by Muchomor pod swym baśniowym kapeluszem gruntował szczęśliwe dzieciństwo umożliwiające radosny rozwój. Jesteśmy młodym kreatywnym zespołem, wkładającym w swą pracę serce. Pracujemy z wielkim zaangażowaniem, uczymy się dla dzieci i od dzieci, przez cały czas doskonaląc swe umiejętności. Poszukujemy jak dzieci i podążamy za nimi, przechwytując i wykorzystując każdą dostrzeżoną okazję.

http://www.muchomor.edu.pl

Ocena: 5/6

« oceń

Dodano: 15 listopada 2008

wyróżnij stronę

Najlepsze prywatne przedszkole poznań

Najlepsze Przedszkole Zieliniec (Swarzędz Poznań) w spokojnej i uroczej dzielnicy - zapisy, rekrutacja i więcej informacji na stronie. Też przedszkole dla dwulatków. Na stronie internetowej oferta przedszkola a także aktualności, program i galeria (zobacz galerię zdjęć na stronie). Wolne miejsca - prywatne przedszkole Nowa Wieś, Antoninek w Poznaniu. Doświadczona kadra z wieloletnią praktyką, zapraszamy na zapisy dzieci w wieku od 2 do 5 lat na rok 2012/2013. Pociechy będą miały doskonałą opiekę - przedszkole pod nadzorem Kuratorium Oświaty.

http://www.przedszkolewzielincu.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 27 sierpnia 2012

wyróżnij stronę

Niepubliczne, prywatne przedszkole Safari

Przedszkole niepubliczne Safari z Krakowa zaprasza do skorzystania z oferty! Uzupełnieniem oferty jest opieka godzinna dostosowana do potrzeb rodziców. opieka w soboty i niedziele w godzinach od 8 do 18 jest możliwa po wcześniejszej rezerwacji terminu w cenie 18 zł za godzinę opieki. Opieka od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 18 do 6 rano jest możliwa przy rezerwacji wcześniejszej w cenie 23 zł za godzinę. Osoby, które nie posiadają umowy z przedszkolem mogą korzystać z pakietów usług. Pakiet 10-godzinny kosztuje 120 zł, a pakiet 20-godzinny 200zł

http://safari-krakow.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 27 lipca 2016

wyróżnij stronę