Wyniki 61 - 70 z 147 posortowane wg tytułu

Producent baletki dla dzieci, do tańca i rytmiki

Produkujemy baletki do tańca oraz napalcówki wykonane z naturalnej skóry. W naszej ofercie znajdziesz rozmiary dla dzieci i dorosłych.

http://www.e-baletki.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 07 maja 2012

wyróżnij stronę

prywatne przedszkole

Największa ogólnopolska baza przedszkoli i punktów przedszkolnych.

http://bazaprzedszkoli.com

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 19 listopada 2009

wyróżnij stronę

Prywatne Przedszkole Groszek - Bielsko

Nowo otwarte prywatne przedszkole GROSZEK - Zapewnia Waszym pociechom opiekę od 7.00 do 17.00, bawimy i uczymy się w małych grupach (do 12 osób).

http://www.groszek.ig.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 13 lipca 2005

wyróżnij stronę

Prywatne Przedszkole i Żłobek Gniezno

Witamy na stronie prywatnego punktu przedszkolnego Bajkowy Świat mieszczącego się w Gnieźnie. Prowadzimy także alternatywny żłóbek. Działamy w oparciu o potrzeby, bezpieczeństwo i rozwój najmłodszych dzieci w wieku od 6 miesięcy do 3 roku życia. Przedszkole i żłobek Gniezno.

http://www.bajkowyswiat.gniezno.pl

Ocena: 1/6

« oceń

Dodano: 11 listopada 2011

wyróżnij stronę

Prywatne przedszkole JAŚ I MAŁGOSIA

Przedszkole Prywatne Jaś i Małgosia działa na podstawie Wpisu do Ewidencji Szkól i Placówek Niepublicznych Miasta Stołecznego Warszawy. Realizuje podstawę programową wychowania przedszkolnego zatwierdzoną przez MEN w rozszerzonym zakresie. Domeną Przedszkola jest zabawa i nauka przez zabawę. Cenimy współpracę z rodzicami i uwzględniamy ich sugestie.

http://www.jasimalgosia.waw.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 16 sierpnia 2007

wyróżnij stronę

Prywatne przedszkole Katowice - Babcina Kraina

Jesteśmy prywatnym przedszkolem które jako jedno z nielicznych posiada etatowe babcie które wspierają swoim doświadczeniem i pomocą. Nie pobieramy opłaty wpisowej, oraz dodatkowej opłaty za ubezpieczenie. Przyjmujemy wszystkie dzieci nawet te niesamodzielne. W każdym miesiącu wychowawca przekazuje raport postępów maluszka.

http://babcinakraina.com.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 13 lipca 2012

wyróżnij stronę

Prywatne Przedszkole Konin

Prywatne Przedszkole w Koninie - Bajkowa Kraina ZAPRASZA ! Oferujemy profesjonalną kadrę, nowoczesne metody pracy, Informacje i Zapisy na stronie www.przedszkole-konin.pl Zapraszamy - Konin, ul. Poniatowskiego 11, osiedle Chorzeń

http://przedszkole-konin.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 27 grudnia 2010

wyróżnij stronę

Prywatne przedszkole Łódź

Przedszkole z przyjazną i radosną atmosferą gdzie dzieci mogą poznawać świat w sposób bezstresowy i w idealnych warunkach. Uczymy poczucia własnej wartości, zaradności oraz koncentracji.

http://www.ekoludek.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 10 sierpnia 2012

wyróżnij stronę

Prywatne przedszkole Pałacyk Malucha - Rzeszów

Prywatne przedszkole Pałacyk Malucha z siedzibą w Rzeszowie. Na stronie zasady przyjęcia, plany zajęć i inne ważne informacje dla rodziców.

http://rzeszow.palacykmalucha.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 10 lutego 2014

wyróżnij stronę

Prywatne przedszkole Wrocław

Niepubliczne przedszkole oraz szkoła podstawowa Alis z Wrocławia zaprasza wszystkich rodziców do zapoznania się z pełną ofertą edukacyjną. Nasza szkoła już prawie od dwóch dekad kształci dzieci, wpływa na ich pozytywny rozwój. Dzięki najlepszym warunkom lokalowym, posiadaniu odpowiedniej kadry nauczycielskiej zapewnia komfortowe warunki kształcenia. Naprawdę warto sprawdzić pełną ofertę szkoły i przedszkola Alis oraz skorzystać z możliwości zapisania swojego dziecka do naszej placówki

http://przedszkole-sp.edu.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 16 kwietnia 2015

wyróżnij stronę