Wyniki 21 - 30 z 148 posortowane wg tytułu

FunPark - największa w Gdyni sala zabaw dla dzieci

Największa w Gdyni sala zabaw dla dzieci, w Centrum Gemini w samym sercu Gdyni. Organizujemy zabawy, konkursy, urodziny dla milusińskich. Jest kącik dla maluchów, poczekalnia dla rodziców oraz kawiarenka.

http://www.funpark.gdynia.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 14 lipca 2011

wyróżnij stronę

HAPPY ŚWIAT - Świat Szczęśliwych Dzieci

Happy Świat - Świat Szczęśliwych Dzieci . Przedszkole Niepubliczne Szczecin, żłobek, organizacja imprez dla dzieci, świetlica przedszkolaka, przedszkole na godziny, weekendowa opieka nad dziećmi, zajęcia dodatkowe - ul. Iwaszkiewicza 88.

http://happyswiat.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 23 sierpnia 2010

wyróżnij stronę

IMPREZY ŚLĄSK - wszystko naTwoją imprezę!

Agencja zajmująca się organizacją imprez na terenie woj.śląskiego, W naszej ofercie pokazy iluzji,pokazy barmańskie,obsługa wieczorów panieńskich oraz wesel w zakresie oprawy muzycznej i artystycznej. Posiadamy własne oświetlenie i nagłośnienie na Twoją imprezę, więc wejdź na naszą stronę i zadaj nam zapytanie.

http://www.imprezy.rybnik.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 12 lutego 2012

wyróżnij stronę

Informator dla Rodziców i dla Dzieci - www.dlaSmyk

Serwis zawiera wiele ciekawych informacji dla rodziców. Artykuły dziecięce, Edukacja, Rozrywka oraz Zdrowie dzieci.

http://www.dlasmyka.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 01 kwietnia 2005

wyróżnij stronę

Integracyjne Przedszkole Samorządowe nr 17 w Wałbrzychu

Oficjalna strona Integracyjnego Przedszkola Samorządowego nr 17 w Wałbrzychu. Zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny !!! Opiekunowie strony Dorota i Andrzej Berdowicz

http://www.przedszkole.szm.com

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 16 października 2004

wyróżnij stronę

Internetowy sklep z zabawkami, modelami zdalnie st

Sklep z zabawkami to nie lada wyzwanie nasz młody prężnie działający zespół postanowił się z nim zmierzyć. Efektem tego jest ciekawa oferta, która ciągle rozwija się o nowości rynkowe. W naszym internetowym sklepie znajdziecie Państwo również tradycyjne cieszące się największą popularnością na naszym rynku marki. Zapraszamy na zakupy całą rodzinę.

http://www.zefi.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 31 stycznia 2014

wyróżnij stronę

Jarzebinka-Swarzedz.pl

Wszystkich rodziców zapraszamy do naszego przedszkola. Jarzebinka to w rzeczywistości dwa państwowe przedszkola w Swarzędzu. Przyjmujemy przedszkolaków z miasta Swarzędza, jak również z okolic. Nasze przedszkola zlokalizowane są w ładnych budynkach, zachowujących wszystkie zarządzenia takich placówek, a także dostosowanych do potrzeb Państwa dzieci. Ponieważ działamy już od dłuższego czasu, zdobyliśmy zatem praktykę w zarządzaniu takimi obiektami.

http://www.jarzebinka-swarzedz.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 02 września 2013

wyróżnij stronę

Językowy

Kajtusie Białołęka, Warszawa - niepubliczny żłobek dwujęzyczny i artystyczny. Nasza oferta to dzienna opieka nad dziećmi do 3 lat. Prywatny żłobek o profilu artystycznym posługujący się językiem polskim i angielskim. W żłobku zajęcia plastyczne, muzyczne i ruchowe. Żłobek językowy - żłobki Białołęka, Tarchomin, Nowodwory.

http://www.kajtusie.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 24 kwietnia 2014

wyróżnij stronę

Junikowo

Wszystkie Skarby Mamy - niepubliczne przedszkole artystyczno-językowe Grunwald Poznań Junikowo. Kadrę pedagogiczną stanowią młodzi, wykształceni i twórczy nauczyciele z ogromną pasją. Prywatne przedszkole językowe Poznań serdecznie zaprasza - rekrutacja trwa, żłobki, przedszkola Poznań.

http://poznan.wszystkieskarbymamy.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 17 listopada 2015

wyróżnij stronę

Kamerkids – Monitoring domowy z myślą o dziecku

Budujemy zaufanie rodziców do niań. Miej dziecko na oku, gdzie kolwiek jesteś. KamerKids to system monitoringu służący do zachowania stałego podglądu na to, co dzieje się w domu podczas naszej nieobecności. W każdej chwili można zerknąć do domu, a jeśli nie mamy na to czasu, można w dowolnym momencie odtworzyć nagrany wcześniej film. Wszystko to w bardzo dobrej jakości obrazu i z dźwiękiem. Obsługa systemu jest szybka i wygodna, a w razie problemów nasi pracownicy służą pomocą.

http://kamerkids.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 11 lutego 2011

wyróżnij stronę