Wyniki 31 - 40 z 118 posortowane wg tytułu

Interszkoła

Internetowy Serwer Szkolny, który stworzono specjalnie dla szkół. Każda szkoła, która zechce przystąpić do programu, otrzyma wsparcie techniczne, którego oczekuje. Program INTERSZKOŁA to ogólnopolska, szkolna platforma internetowa.

http://www.interszkola.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 21 grudnia 2000

wyróżnij stronę

Jak poderwac dziewczyne ?

Jak podejsc do nieznajomej kobiety na ulicy i zainteresowac ja soba ? Na tej stronie dowiesz sie tego ! Mnostwo wartosciowej wiedzy na temat tego jak uwodzic kobiety w dzien. Porady o tym jak byc naturalnym, szczerym i bezposrednim w kontaktach z kobietami. Zobacz sam

http://www.kobietyipodryw.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 03 czerwca 2013

wyróżnij stronę

Język angielski, szkoła językowa.

N-JOY Szkoła języków obcych. Język angielski, szkoła językowa. Nauka języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, rosyjskiego, hiszpańskiego, włoskiego.

http://www.n-joy.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 03 października 2006

wyróżnij stronę

Język angielski w Rzeszowie

Masterschool to znana szkoła języka angielskiego z Rzeszowa. Dzięki stosowaniu nowoczesnych metod nauczania opracowanych przez Colina Rose uczniowie uczestniczący w kursach językowych organizowanych przez nią szybciej i łatwiej przyswajają sobie materiał, a jednocześnie są w stanie używać angielszczyzny w praktyce. Szczegóły oferty znajdziecie na stronie www szkoły!

http://masterschool.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 11 listopada 2014

wyróżnij stronę

Kolorowe Animacje - opiekunka niania do dziecka ur

Kolorowe animacje to strona internetowa Ewy Kaczmarskiej - dyplomowanej pedagog. Świadczy ona szeroko rozumiane usługi: do dziecka. Ewa ma bogate doświadczenie zarówno jako niania, jak i opiekunka. Jej specjalnością jest animacja z dziećmi podczas różnych imprez, takich jak wesela czy chrzciny. Jej największą domeną są jednak urodziny dla dziecka. Obsługuje również typowe imprezy tylko dla pociech. Swoją działalność prowadzi na terenie miasta Zielona Góra. Ewa Kaczmarska jest wieloletnim instruktorem ZHP oraz ratownikiem. Doskonale zna pierwszą pomoc - nauczała jej inne osoby na specjalnych kursach. Dzieci w jej towarzystwie są więc w 100% bezpieczne.

http://animacje-zgora.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 05 lipca 2012

wyróżnij stronę

Korepetycje niemiecki Lublin

Oferuję ciekawe i praktyczne lekcje języka niemieckiego na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum z możliwością dojazdu do ucznia na terenie Lublina. Gwarantuję wysoką skuteczność swoich metod nauczania!

http://jezykniemieckilublin.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 08 marca 2017

wyróżnij stronę

Korepetycje z matematyki

Strona internetowa matematyczki oferującej korki online jak i w mieście Wrocław.

http://www.matematicus.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 20 grudnia 2012

wyróżnij stronę

Kursy językowe prowadzone w mieście Warszawa

Champions Academy to profesjonalna szkoła językowa, która stawia na jakość i efektywność nauki. Dlatego tworzymy małe, 2-5 osobowe grupy, dobrane pod kątem stopnia zaawansowania, dzięki czemu każdy uczestnik zajęć ma możliwość aktywnej nauki. Wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania multimedialne, wykorzystujemy też różne techniki nauki nastawione na jak najszybsze zdobycie praktycznych umiejętności kursantów. Gwarantujemy miłą atmosferę, dużą elastyczność i gwarancję zadowolenia. Zapraszamy na stronę.

http://www.champions-academy.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 18 listopada 2013

wyróżnij stronę

Kursy językowe - Szkoła Językowa Glossa

Szukasz profesjonalnych kursów z języka angielskiego? Jeśli tak to świetnie się składa. Szkoła Języków Obcych Glossa oferuje bogatą ofertę kursów i szkoleń językowych w Polsce i za granicą. Glossa to szkoła z wieloletnim doświadczeniem,co pozwala gwarantować najwyższą jakość nauczania a także doświadczoną kadrę lektorów. Już dziś poznaj całą ofertę kursów i szkoleń językowych na firmowej domenie glossa.pl. Zapraszamy osoby w każdym wieku, niezależnie od stopnia zaawansowania znajomości języka. Oferta Glossy jest dostosowana zarówno dla osób początkujących jak i mocno zaawansowanych.

http://www.glossa.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 07 grudnia 2015

wyróżnij stronę

Kursy specjalistyczne, kwalifikacje zawodowe, szko

Na rynku edukacyjnym funkcjonujemy od prawie 20 lat. Obecnie jesteśmy czołowym ośrodkiem edukacyjnym w kraju w zakresie kursów specjalistycznych. Do tej pory z naszych usług skorzystało ponad 10 tysięcy osób. Firma jest ceniona przez osoby, które chcą podnieść swoje kwalifikację i stawiają na profesjonalizm. W odpowiedzi na potrzeby rynku systematycznie rozszerza swoją ofertę kursów zawodowych. W chwili obecnej organizujemy szkolenia na operatorów: podestów ruchomych, wózków widłowych, sztaplarek, żurawi wszelkiego rodzaju (wieżowych, samojezdnych, HDS) oraz suwnic. Bogatą ofertę szkoleń dodatkowo uatrakcyjniają ceny poszczególnych kursów...

http://specjalistyczne.skk.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 18 listopada 2015

wyróżnij stronę