Wyniki 41 - 50 z 118 posortowane wg tytułu

Kurs fotografii Gdańsk

Kurs fotografii dla początkujacych dedykowany jest osobom planujacym zakup aparatu fotograficznego i zamierzajacym fotografować w bardziej świadomy sposób. Dla fotoamatorów posiadajacych aparat fotograficzny i niezadowolonych z dotychczasowych swoich zdjęć zapraszam na kurs fotografii dla średnio zaawansowanych. Bardziej zaawansowanych zapraszam na warsztaty fotografii studyjnej. Dowiecie sie jak umiejętnie używać oświetlenia bez dużych wydatków na sprzęt.

http://kursy.foto-oko.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 06 czerwca 2011

wyróżnij stronę

Libratus - szkoła internetowa dla Polaków za granicą

Jeżeli mieszkasz razem z dzieckiem poza granicami kraju, nie pozwól, żeby Twoja pociecha utraciła kontakt z językiem ojczystym. W tej kwestii z pomocą przybywa nasza szkoła internetowa. Kierujemy się w stronę dzieci mieszkających poza Polską. Edukacja jest bezpłatna. Kontakt z językiem ojczystym miałby formę stałą. Pomoce naukowe mają formę interaktywną co sprawia, że nauka jest przyjemna. Ukończenie roku jest równoznaczne z otrzymaniem państwowego świadectwa.

http://www.libratus.edu.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 02 września 2016

wyróżnij stronę

Liceum Ogólnokształcące i Gimnazjum Sacre-Coeur

Jesteśmy szkołą koedukacyjną, o bogatych tradycjach, istniejącą od 1921 r. Stanowimy jedno z ogniw długiego łańcucha instytucji naukowo-wychowawczych, od przedszkoli do uniwersytetów, jakie Zgromadzenie Sacré-Coeur prowadzi od roku 1800 na wszystkich kontynentach świata. Mamy status szkoły prywatnej z uprawnieniami szkoły publicznej i prowadzimy internat dla dziewcząt.

http://www.lo-sc.opoka.org.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 07 listopada 2005

wyróżnij stronę

Live School of English -Szkoła Języka Angielskiego

Live School of English - Szkoła Języka Angielskiego w Sompolnie to szkoła prowadzona przez wykwalifikowaną kadrę. Prowadzimy kursy języka angielskiego dla dzieci, młodzieży, dorosłych i firm. Przygotowujemy do egzaminów FCE, CAE, BEC, TOEFL a także do egzaminu maturalnego i gimnazjalnego. W swojej ofercie mamy kursy ogólne, specjalistyczne, indywidualne, intensywne, a także letnie z udziałem native speakers.

http://www.liveschool.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 26 maja 2013

wyróżnij stronę

Łódzka Szkoła Mody Kosmetologii Fryzjerstwa - Hotelarstwa...

Szkoła Mody Anagra w Łodzi to szkoła z wieloletnim doświadczeniem. Oferujemy naukę w Technikum Fryzjerskim, Technikum Projektowania Mody, Technikum Barberstwo, Technikum Hotelarskie. Warsztaty zawodowe odbywają się w siedzibie szkoły, która pomaga rozwijać pasje swoich uczniów.

http://anagra.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 11 sierpnia 2018

wyróżnij stronę

Moose.pl

Centrum Języków Obcych mające swoje placówki w ponad 100 dużych i mniejszych miastach. Oferuje kursy języków obcych dla klientów indywidualnych, a także dla firm w dogodnych terminach i miejscach (dojazd do domu lub pracy). Lekcje indywidualne i w grupach - w zależności od preferencji.

http://www.moose.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 22 lipca 2013

wyróżnij stronę

Nauka gry na gitarze

W ramach oferty naszej szkoły nauki gry na gitarze oferujemy naukę między innymi gry na gitarze elektrycznej, klasycznej a także akustycznej. Zapewniamy naukę grania również na perkusji. Jednocześnie nasza szkoła oferuje naukę pod okiem zespołu doświadczonych specjalistów. Zapewniamy w ramach prowadzonych indywidualnie kursach między innymi rozwijanie umiejętności improwizacji, kształcenie słuchu oraz doskonalenie techniki grania.

http://www.rockdiscipline.com

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 18 maja 2017

wyróżnij stronę

Ochrona środowiska Bydgoszcz

Wyższa Szkoła Środowiska Bydgoszcz: rekrutacja na Studia Podyplomowe, inżynierskie, magisterskie, licencjackie. Stacjonarne na kierunku ochrona środowiska. Podnoszenie kwalifikacji - studia podyplomowe dofinansowane z EFS Dla pracowników przedsiębiorstw. Bezpłatny kurs pielęgancja zieleni i melioracja. Monitoring i zarządzanie w ochronie środowiska, gospodarka odpadami, odnawialne źródła energii. Szkoła wyższa w Bydgoszczy - Infrastruktura komunalna, ochrona dóbr kultury, lotnictwo i kosmonautyka. Profesjonalni ludzie, nowoczesna gospodarka i czyste Środowisko. Zapraszamy na rok akademicki - czekamy na Twoje zgłoszenie.

http://www.wss.edu.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 08 czerwca 2010

wyróżnij stronę

OSK Lider Poznań - Nauka Jazdy Prawo Jazdy

Ośrodek Szkolenia Kierowców Lider w Poznaniu prowadzi szkolenia od 2002 r. Kadra instruktorska z wieloletnim doświadczeniem. Programowe szkolenie teoretyczne i praktyczne. Prawo jazdy na najwyższym poziomie.

http://www.osk-lider.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 15 października 2011

wyróżnij stronę

Oświata-Lingwista NCE

Oświata-Lingwista NCE,prowadzi szkoły: Gdańską Szkołę Podstawową Lingwista im. Zjednoczonej Europy, Gdańskie Gimnazjum Lingwista, Gdańskie Liceum Ogólnokształcące Lingwista, Policealne Studium kosmetyki Naturalnej, Policealne Zaoczne Studium Informatyki. Ośrodek Szkolenia Kierowców, Ośrodek Szkolenia Operatorów Maszyn Ciężkich i Budowlanych. Ponadto prowadzimy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli, Osrodek Nauczania Języków Obcych, Aktywny Wypoczynek Dzieci i Młodzieży.

http://oswiata-lingwista.edu.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 10 października 2006

wyróżnij stronę