Wyniki 51 - 60 z 119 posortowane wg tytułu

Placówka Kształcenia Ustawicznego Migaj Naturalnie

Migaj naturalnie to Placówka Kształcenia Ustawicznego specjalizująca się w kursach Polskiego Języka Migowego, na których nacisk kładzie się na rozwój kompetencji językowych kanałem wizualno-przestrzennym, aby umożliwić uczestnikom pełny kontakt ze społecznością Głuchych w Polsce.

http://www.migajnaturalnie.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 22 grudnia 2011

wyróżnij stronę

Polish for Foreigners

Planujesz studiować w Polsce, potrzebujesz jednakże przyuczyć się polskiego języka? Bogaty wybór kursów A, A1 Plus, lekcje One-to-one a także kursy zagadnień komunikacyjnych i biznesowych. Ofertę Teach me Polish stworzylismy w oparciu o pasje do języka polskiego. Celem naszej szkoły jest pomoc obcokrajowcom, by mogli oni możliwie jak najszybciej zacząć porozumiewać się w naszym ojczystym języku. Jeżeli nasza propozycja spotkała się z Twoim zainteresowaniem, skontaktuj się z nami pod adresem office@teachmepolish.pl.

http://www.teachmepolish.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 20 sierpnia 2013

wyróżnij stronę

Polish school Wrocław Professor Dwarf

Professor Dwarf to jedyna szkoła języka polskiego we Wrocławiu, w której wszystkie grupy są maksymalnie 5-osobowe. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych polskich lektorów, ze znakomitą znajomością języka angielskiego. Język polski dla obcokrajowców nie musi być trudny i wierzymy, że z naszymi lektorami, szybko pokonasz barierę językową!

http://professordwarf.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 10 sierpnia 2018

wyróżnij stronę

Porto Alegre - Szkoła Języków Iberyjskich.

Porto Alegre - Szkoła Języków Iberyjskich. Kursy hiszpańskiego i portugalskiego w Krakowie i Katowicach. Oferujemy również bezpłatne konwersacje i konsultacje, bibliotekę, spotkania kulinarne, projekcje filmowe oraz spotkania kulturalne.

http://www.portoalegre.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 03 marca 2005

wyróżnij stronę

Prawo jazdy Łódź

Marzysz o własnym samochodzie, ale nie masz prawa jazdy? Nasza Szkoła Prawa Jazdy MOTO – DROM oferuje szkolenia na prawo jazdy kategorii B. Z nami nie musisz martwic sie o podręczniki i testy – zapewniamy materiały dydaktyczne. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniom klientów umożliwiamy opłatę kursu w dogodnych ratach. Zapewniamy najlepszych instruktorów, a dla zminimalizowania stresu zajęcia teoretyczne i praktyczne prowadzone przez egzaminatora.

http://www.moto-drom.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 07 sierpnia 2012

wyróżnij stronę

Prawo jazdy Świdnica

Ośrodek Szkolenia Kierowców "L1" gwarantuje najwyższy poziom kształcenia i przygotowanie do egzaminu. Jesteśmy profesjonalną szkołą nauki jazdy, w której doskonale Państwo posiądą wiedzę teoretyczną i praktyczną z zakresu bezpiecznego prowadzenia samochodu. Zapewniamy fachową naukę w miłej atmosferze, w celu zdania egzaminów oraz zdobycia prawa jazdy. Nasz ośrodek mieści się w Świdnicy, dlatego też serdecznie zapraszamy wszystkie osoby z miasta i okolic do skorzystania z naszego doświadczenia i wiedzy.

http://www.l1swidnica.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 12 stycznia 2014

wyróżnij stronę

Prestige School Kielce. Szkoła języka angielskiego

Specjalnością szkoły językowej Prestige School są kursy języka ogólnego prowadzony zarówno metodami standardowymi jak i w oparciu o nowoczesną metodę BLS z zastosowaniem e-learningu, kursy certyfikatowe przygotowujące do egzaminów FCE, CAE, CPE, TELC, TOEIC oraz TOEFL, kursy z zakresu Business English i języka branżowego a także szkolenia dla firm i instytucji.

http://www.angielski-kielce.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 08 lipca 2009

wyróżnij stronę

Profesjonalna Muzykoterapia

Ananda Music posiada bardzo bogatą ofertę nagrań muzycznych na płytach CD, które są starannie podzielone na bardzo wiele kategorii, co skutecznie pomaga dobrać odpowiednią płytę do konkretnego zastosowania. Jest to muzykoterapia o właściwościach leczniczych, muzyka instrumentalna z oryginalnym brzmieniem bardzo wielu instrumentów z całego świata, kojąca muzyka relaksacyjna, muzyka etniczna, profesjonalna muzyka dla dzieci oraz posiadająca dużą skuteczność muzyka do nauki. Nasza oferta to także muzyka bez opłat dla zainteresowanych osób oraz na życzenie.

http://www.anandamusic.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 25 marca 2013

wyróżnij stronę

Profidata Grzegorz Pniak

Instalacja systemów telewizji przemysłowej , instalacja systemów alarmowych i przeciwpożarowych

http://www.profidata.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 01 października 2010

wyróżnij stronę

Prywatne Przedszkole i Żłobek Gniezno

Witamy na stronie prywatnego punktu przedszkolnego Bajkowy Świat mieszczącego się w Gnieźnie. Prowadzimy także alternatywny żłóbek. Działamy w oparciu o potrzeby, bezpieczeństwo i rozwój najmłodszych dzieci w wieku od 6 miesięcy do 3 roku życia. Przedszkole i żłobek Gniezno.

http://www.bajkowyswiat.gniezno.pl

Ocena: 1/6

« oceń

Dodano: 11 listopada 2011

wyróżnij stronę