Wyniki 11 - 20 z 55 posortowane wg tytułu

Dj na wesele pomorskie

Jako duet DJ na wesele pomorskie i Wodzirejka oferujemy Państwu profesjonalną oprawę muzyczną uroczystości weselnych również w jęz. angielskim oraz niemieckim. Dodatkowymi atrakcjami oferowanymi przez nas są: występ perkusisty lub występy saksofonisty oraz skrzypka do prezentowanej przez nas muzyki podczas uroczystości weselnej. Połączone usługi DJ'a i Wodzirejki pozwalają na większe możliwości zarówno jeśli chodzi o miksowanie muzyki jak i bezpośredni kontakt z gośćmi. Dysponujemy repertuarem dopasowanym do wszystkich pokoleń i muzycznych gustów. Przy czym Państwa indywidualne życzenia przy doborze muzyki traktujemy priorytetowo. Mamy potencjał...

http://dj-na-wesele-pomorskie.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 19 lutego 2017

wyróżnij stronę

Dj na wesele Poznań, Kościan i Wielkopolska! Wodzi

Dj na wesele Poznań, Kościan i Wielkopolska! Gwarancja udanego wesela. Najlepsze imprezy w okolicy Poznania. Niezapomniane wesele!

http://4fundj.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 25 marca 2016

wyróżnij stronę

DJ na wesele - playdjs.pl

W naszej firmie posiadamy doświadczenie na rynku realizowania dla naszych klientów obsługi różnego rodzaju imprez okolicznościowych a także eventów. Jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom między innymi dostarczenie nowoczesnego sprzętu zarówno do nagłośniania sal a jednocześnie do odtwarzania muzyki. W naszej firmie posiadamy również zespół doświadczonych konferansjerów, wodzirejów oraz DJ, co pozwala nam zapewnić również wysoki poziom obsługi realizowanych dla naszych klientów organizacji imprez.

http://playdjs.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 12 lutego 2016

wyróżnij stronę

Dj wODZIREJ bYDGOSZCZ tORUŃ KUJAWSKO-POMORSKIE

Jako DJ wodzirej jestem osobą, która odpowiedzialna jest za prowadzenie zabawy od strony muzycznej. Prezentuję muzykę w oryginalnym wykonaniu, nie miksuję jej. Odpowiadam za jej odpowiedni dobór do charakteru imprezy i gustów Gości. Jako wodzirej konfenansjer oprócz muzyki zapewniam inne atrakcje. Prowadzę zabawy taneczne i wokalne (karaoke). Uczę tańcow, śpiewam razem z Gośćmi. Organizuję konkursy i zabawy integracyjne.

http://www.djwodzirej.bydgoszcz.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 07 września 2011

wyróżnij stronę

Elkot- naprawa głośników

Zajmujemy się naprawą, serwisem oraz doradztwem w dziedzinie elektroakustyki. Specjalizujemy się w naprawie lub regeneracji wszelkiego rodzaju głośników (estradowych, HiFi, głośników gitarowych, basowych takich firm jak Celestion, ElectroVoice, Eminence, JBL, Fender, Bose, Kef, B&W, Tonsil itp

http://www.naprawaglosnikow.wroclaw.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 17 czerwca 2011

wyróżnij stronę

Firma muzyczna MOC-ART

Oferta Firmy MOC-ART - reklamy radiowo-telewizyjne, nagrania solistów, zespołów, kapel ludowych, podwórkowych, podkłady muzyczne

http://www.mocart.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 13 stycznia 2006

wyróżnij stronę

Forum muzyczne, portal muzyczny i wydawnictwo

Other Center jest to Centrum informacyjno-muzyczne, które powstało z myślą o polskich fanach, artystach, a także zawodowcach mających na co dzień do czynienia z branżą muzyczną. Nasze główne zadanie to rozwój branży muzycznej w naszym kraju, promocja i wsparcie dla utalentowanych artystów, oraz organizowanie cennych konkursów dla wszystkich.

http://www.othercenter.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 22 lipca 2011

wyróżnij stronę

HK Audio - Amtec. Systemy nagłośnieniowe.

HK Audio - dystrybucja w Polsce - Amtec - profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy, nagłośnienie imprez i koncertów, systemy aktywne i pasywne

http://www.hkaudio.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 05 grudnia 2006

wyróżnij stronę

Hooh accoustic - panele i ustroje akustyczne

Hoohaccoustic - panele akustyczne, dyfuzory i inne materiały dzwiękochłonne poprawiające akustykę pomieszczenia. Ustroje akustyczne to najlepszy sposób na poprawę warunków odsłuchowych i wytłumienie pokoju.

http://hoohacoustic.com

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 08 sierpnia 2005

wyróżnij stronę

Hurtowniamuzyczna.pl

Historia firmy Magnus rozpoczęła się w 1990 roku w Zamościu. Ponad dwie dekady współpracy z klientami zaowocowało wielkim doświadczeniem, rzeszą zadowolonych muzyków oraz silną pozycją na polskim rynku instrumentów muzycznych.

https://hurtowniamuzyczna.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 29 marca 2018

wyróżnij stronę