Wyniki 31 - 40 z 59 posortowane wg tytułu

Laboratorium GItary - kurs gry na gitarę

Nauka gry na gitarze w Laboratorium Gitary - zapraszamy do obejrzenia filmu DVD o tematyce gitarowej. Wszystko czego nie wiesz o grze na gitarze, znajdziesz na kursie DVD. Z nami dowiesz się jak grać na gitarze! Dla początkujących, zaawansowanych, dla każdego!

http://www.laboratoriumgitary.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 19 kwietnia 2011

wyróżnij stronę

Lektor - Nagrania lektorskie - Lektor do filmu i reklamy

Nagrania lektorskie do filmu i reklamy telewizyjnej, radiowej. Głos lektora do multimediów. Realizuję nagrania dla stacji radiowych, telewizyjnych oraz producentów filmów, firm i korporacji. Główne działanie na nagrywanie tekstu lektorskiego dostarczonego przez zamawiającego. Nagrywam lektora do filmu promocyjnego, filmu korporacyjnego, szkoleniowego i produktowego. Realizuję również kompletne produkcje, w tym udźwiękawiam zagraniczne wersje reklam i spotów z przeznaczeniem na rynek polski. Nagrania lektorskie realizowane są 7 dni w tygodniu i można je zamówić na lektor24.pl

http://lektor24.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 10 kwietnia 2018

wyróżnij stronę

MiwiArt. Robert Janowski. Zespoł coverowy ViniBand

Agencja muzyczna MiwiArt - bezpośrednio reprezentująca muzyczne projekty Roberta Janowskiego oraz zespół coverowy ViniBand. Agencja proponuje rozmaite składy jazzowe składające się z uznanych muzyków funkcjonujące pod jedną wspólną nazwą V Soft Projekt. Specjalizuje się w oprawie muzycznej różnego rodzaju eventów i koncertów. Miwi Art proponuje także rozmaite niestandardowe projekty artystyczne adresowane głównie do firm eventowych.

http://miwiart.com

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 08 lutego 2005

wyróżnij stronę

NAAN Electronic

Stron firmy NAAN Electronic producenta efektów gitarowych

http://www.naan.com.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 04 sierpnia 2005

wyróżnij stronę

Nagłośnienie, scena, oświetlenie - wynajem.

Technika sceniczna - Nagłosnienie & oświetlenie, scena z zadaszeniem. Obsługa techniczna imprez kulturalnych.

http://www.musicmix.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 09 maja 2005

wyróżnij stronę

opium-om.pl - Wodzirej i DJ

Od kilkunastu już lat zajmuję się prowadzeniem imprez muzycznych. Jestem dj'em i wodzirejem. Gram na weselach, studniówkach, balach, przyjęciach, konferencjach, dyskotekach ale także na różnego rodzaju zabawach i imprezach plenerowych. Oferuję kompleksową obsługę muzyczną. Posiadam własny sprzęt muzyczny i oświetleniowy.

http://opium-om.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 09 kwietnia 2019

wyróżnij stronę

Orkiestra na wesela, zespół muzyczny, Warszawa

Profesjonalna oprawa muzyczna imprez okolicznościowych: wesela, sylwestra, bale , imprezy integracyjne itp. Zespół muzyczny Kenion - trzech muzyków śpiewających w tym wodzirej i wokalistka. Bardzo bogaty repertuar, wieloletnie doświadczenie estradowe. Warszawa , cała Polska. Wideofilmowanie

http://www.kenion.waw.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 19 sierpnia 2007

wyróżnij stronę

PASJA: Sklep Muzyczny

Jeżeli są Państwo miłośnikami muzyki, a do tego szukają odpowiedniego miejsca do zrobienia typowo muzycznych zakupów, to chcielibyśmy bardzo gorąco zaprosić do sklepu internetowego Pasja. Widnieje on pod adresem www.sklep-muzyczny.com.pl - chociaż prowadzi także tradycyjną sprzedaż w Warszawie, i po prostu handluje bardzo zróżnicowanym asortymentem muzycznym. Każdy człowiek zainteresowany muzyką znajdzie coś dla siebie.

http://sklep-muzyczny.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 22 stycznia 2015

wyróżnij stronę

Platforma muzyczna

Other Space buduje, zrzesza i zespaja w jedna całość wszystkie firmy pracujące dla branży muzycznej, będąc zarówno zamkniętym jak i otwartym priorytetem na rozwój branży muzycznej w Polsce. "Stworzyliśmy "Inną Przestrzeń" w celu skuteczniejszej promocji tego co w mediach nie ma, lub miało znikome miejsce, a jest Polskim priorytetem na skalę Świata" misja: Rozwój branży muzycznej w Polsce, tworzenie zarówno nowych stanowisk pracy jak i kształcenie przyszłych pokoleń.

http://www.otherspace.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 22 lipca 2011

wyróżnij stronę

Profesjonalne Rozwiązania Akustyczne

akustyka, akustyk, akustycy, akustyka pomieszczeń, akustyczne, dźwięk, parawany akustyczne, panele akustyczne, panele ścienne, dźwiękochłonny(e) [materiały], perkusja, perkusyjne, perkusji, perkusista, bębny, dźwiękoizolacyjne(ość) [materiały], scena, studio nagraniowe, izolacje akustyczne, materiały akustyczne.

http://acoustic-solution.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 06 czerwca 2005

wyróżnij stronę