Wyniki 31 - 40 z 55 posortowane wg tytułu

NAAN Electronic

Stron firmy NAAN Electronic producenta efektów gitarowych

http://www.naan.com.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 04 sierpnia 2005

wyróżnij stronę

Nagłośnienie, scena, oświetlenie - wynajem.

Technika sceniczna - Nagłosnienie & oświetlenie, scena z zadaszeniem. Obsługa techniczna imprez kulturalnych.

http://www.musicmix.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 09 maja 2005

wyróżnij stronę

opium-om.pl - Wodzirej i DJ

Od kilkunastu już lat zajmuję się prowadzeniem imprez muzycznych. Jestem dj'em i wodzirejem. Gram na weselach, studniówkach, balach, przyjęciach, konferencjach, dyskotekach ale także na różnego rodzaju zabawach i imprezach plenerowych. Oferuję kompleksową obsługę muzyczną. Posiadam własny sprzęt muzyczny i oświetleniowy.

http://opium-om.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 09 kwietnia 2019

wyróżnij stronę

Orkiestra na wesela, zespół muzyczny, Warszawa

Profesjonalna oprawa muzyczna imprez okolicznościowych: wesela, sylwestra, bale , imprezy integracyjne itp. Zespół muzyczny Kenion - trzech muzyków śpiewających w tym wodzirej i wokalistka. Bardzo bogaty repertuar, wieloletnie doświadczenie estradowe. Warszawa , cała Polska. Wideofilmowanie

http://www.kenion.waw.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 19 sierpnia 2007

wyróżnij stronę

PASJA: Sklep Muzyczny

Jeżeli są Państwo miłośnikami muzyki, a do tego szukają odpowiedniego miejsca do zrobienia typowo muzycznych zakupów, to chcielibyśmy bardzo gorąco zaprosić do sklepu internetowego Pasja. Widnieje on pod adresem www.sklep-muzyczny.com.pl - chociaż prowadzi także tradycyjną sprzedaż w Warszawie, i po prostu handluje bardzo zróżnicowanym asortymentem muzycznym. Każdy człowiek zainteresowany muzyką znajdzie coś dla siebie.

http://sklep-muzyczny.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 22 stycznia 2015

wyróżnij stronę

Platforma muzyczna

Other Space buduje, zrzesza i zespaja w jedna całość wszystkie firmy pracujące dla branży muzycznej, będąc zarówno zamkniętym jak i otwartym priorytetem na rozwój branży muzycznej w Polsce. "Stworzyliśmy "Inną Przestrzeń" w celu skuteczniejszej promocji tego co w mediach nie ma, lub miało znikome miejsce, a jest Polskim priorytetem na skalę Świata" misja: Rozwój branży muzycznej w Polsce, tworzenie zarówno nowych stanowisk pracy jak i kształcenie przyszłych pokoleń.

http://www.otherspace.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 22 lipca 2011

wyróżnij stronę

Profesjonalne Rozwiązania Akustyczne

akustyka, akustyk, akustycy, akustyka pomieszczeń, akustyczne, dźwięk, parawany akustyczne, panele akustyczne, panele ścienne, dźwiękochłonny(e) [materiały], perkusja, perkusyjne, perkusji, perkusista, bębny, dźwiękoizolacyjne(ość) [materiały], scena, studio nagraniowe, izolacje akustyczne, materiały akustyczne.

http://acoustic-solution.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 06 czerwca 2005

wyróżnij stronę

Salon Audio Video Benefit

Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych wysokiej jakości instalacjami audio, wizualnymi oraz kina domowego do odwiedzenia naszej witryny internetowej oraz siedziby firmy Benefit. Oferujemy produkty czołowych producentów, usługi związane ze sprzedażą oraz instalacją powyższych. Na miejscu, w naszym salonie zapewniamy profesjonalną i fachową obsługę.

http://www.kinodomowe.lodz.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 27 kwietnia 2011

wyróżnij stronę

Sklep Perkusyjny Drumshop.pl

Avant Drum Shop to sklep perkusyjny prowadzący stacjonarną oraz wysyłkową sprzedaż instrumentów i akcesoriów perkusyjnych. Istniejemy od 2005 roku i jesteśmy jedynym w Wielkopolsce oraz drugim pod względem wielkości sklepem stricte perkusyjnym w Polsce.

https://drumshop.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 29 marca 2018

wyróżnij stronę

STD

Serwis internetowy Firmy Fonograficzno-Handlowej STD specjalizującej się w wydawaniu płyt i kaset z muzyką disco i dance. Informacje o firmie, katalog płyt, sylwetki wykonawców oraz nowości wydawnicze.

http://www.std.com.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 3/6

« oceń

Dodano: 12 maja 2000

wyróżnij stronę