Wyniki 41 - 50 z 59 posortowane wg tytułu

Salon Audio Video Benefit

Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych wysokiej jakości instalacjami audio, wizualnymi oraz kina domowego do odwiedzenia naszej witryny internetowej oraz siedziby firmy Benefit. Oferujemy produkty czołowych producentów, usługi związane ze sprzedażą oraz instalacją powyższych. Na miejscu, w naszym salonie zapewniamy profesjonalną i fachową obsługę.

http://www.kinodomowe.lodz.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 27 kwietnia 2011

wyróżnij stronę

Sklep Perkusyjny Drumshop.pl

Avant Drum Shop to sklep perkusyjny prowadzący stacjonarną oraz wysyłkową sprzedaż instrumentów i akcesoriów perkusyjnych. Istniejemy od 2005 roku i jesteśmy jedynym w Wielkopolsce oraz drugim pod względem wielkości sklepem stricte perkusyjnym w Polsce.

https://drumshop.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 29 marca 2018

wyróżnij stronę

STD

Serwis internetowy Firmy Fonograficzno-Handlowej STD specjalizującej się w wydawaniu płyt i kaset z muzyką disco i dance. Informacje o firmie, katalog płyt, sylwetki wykonawców oraz nowości wydawnicze.

http://www.std.com.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 3/6

« oceń

Dodano: 12 maja 2000

wyróżnij stronę

Strunygitarowe.pl

W naszym sklepie znajdziecie tanie struny, ale oferujemy Wam także akcesoria gitarowe - tunery, kostki gitarowe i środki do pielęgnacji instrumentów, a także najlepsze efekty gitarowe typu overdrive, distortion, delay czy profesjonalne bramki szumów i zasilacze.

http://strunygitarowe.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 29 marca 2018

wyróżnij stronę

Studio Artystyczne Syjud

Studio Artystyczne Syjud zajmuje się kształceniem artystycznym dzieci i młodzieży. Założone zostało przez mgr Barbarę Syjud-Kwaśniewską i rozpoczęło swą działalność w 1999r w Lubinie.

http://www.syjud.pl

Kategorie:

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 29 lipca 2005

wyróżnij stronę

Studio Muzyczno - Filmowe

Pełna obsługa muzyczna przyjęć weselnych, bankietów, imprez plenerowych itp. Filmowanie uroczystości rodzinnych: śluby, chrzty, komunie, studniówki i inne.

http://studioremo.republika.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 05 lipca 2005

wyróżnij stronę

Studio Nagrań - Gold Records

Specjaliści od reklamy dźwiękowej: Produkcje reklam radiowych, udźwiękowienie reklam telewizyjnych, dźwięk do multimediów, dubbing, zapowiedzi telefoniczne, bank głosów lektorskich, jingle

http://www.goldrecords.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 26 sierpnia 2007

wyróżnij stronę

Studio nagrań SoundProve, realizacja dźwięku

Krakowskie studio nagrań SoundProve zajmuje się realizacją dźwięku, rejestracją nagrań wokalnych i instrumentalnych, produkcją spotów reklamowych. Posiadamy dostęp do szerokiej bazy lektorów. Realizacja nagrań muzycznych to nasza pasja. Nagłaśniamy również koncerty i inne wydarzenia muzyczne. Posiadamy własne profesjonalne studio nagrań składające się z reżyserki oraz wysokiej klasy pomieszczenia do rejestracji dźwięku.

http://soundprove.com

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 06 kwietnia 2013

wyróżnij stronę

TheCo records - studio nagrań, produkcja

Realizacja nagrań w zakresie miksu, masteringu, a także nagrywania od podstaw. Naszą mocną stroną jest aranżacja i komponowanie partii instrumentalnych na zamówienie. Gatunki muzyczne - rock/metal, hip hop, rnb, pop, elektronika.

http://www.studio.theco.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 31 sierpnia 2010

wyróżnij stronę

Tłoczenie kopiowanie CD / DVD, nadruki na CD / DVD

Tłoczenie płyt CD i DVD, kopiowanie płyt CDi DVD, profesjonalne nadruki na płytach CD i DVD (druk bezpośrednio na powierzchni płyty - płyta wygląda identycznie jak płyty w sklepach !!!), opakowania do płyt CD i DVD, produkcja reklamowych płyt CD (muzyka i logo.

http://www.promedia.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 09 czerwca 2005

wyróżnij stronę