Wyniki 71 - 80 z 115 posortowane wg tytułu

Pozytwka.net

Kochasz muzykę, nie tylko rockową i mainstreamową. To muzyka jest twoją pasją. Pozytywka.net to strona dla Ciebie. Muzyczny portal pozytywnie zakręcony. Przyłącz się, zakręć się!

http://www.pozytywka.net

Kategorie:

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 30 lipca 2006

wyróżnij stronę

Presto muzyka - zespół muzyczny Bydgoszcz

Jesteśmy duetem muzycznym który śpiewa i gra na żywo. Gramy na różnych instrumentach takich jak: trąbka, saksofon, flet poprzeczny oraz keyboard. Działamy już ponad 10 lat więc jesteśmy doświadczonymi muzykami prowadzącymi różnego rodzaju imprezy okolicznościowe.

http://prestomuzyka.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 17 czerwca 2013

wyróżnij stronę

Produkcje video i foto

Other Video & Foto to szeroko pojęte produkcje Video i Foto. Teledyski, reportaże, koncerty, spoty tv, filmy muzyczne. Fotografia artystyczna dla mediów, brukowców, oraz do internetu i wydawnictw poligraficznych.

http://www.othervideo.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 22 lipca 2011

wyróżnij stronę

Profesjonalna Muzykoterapia

Ananda Music posiada bardzo bogatą ofertę nagrań muzycznych na płytach CD, które są starannie podzielone na bardzo wiele kategorii, co skutecznie pomaga dobrać odpowiednią płytę do konkretnego zastosowania. Jest to muzykoterapia o właściwościach leczniczych, muzyka instrumentalna z oryginalnym brzmieniem bardzo wielu instrumentów z całego świata, kojąca muzyka relaksacyjna, muzyka etniczna, profesjonalna muzyka dla dzieci oraz posiadająca dużą skuteczność muzyka do nauki. Nasza oferta to także muzyka bez opłat dla zainteresowanych osób oraz na życzenie.

http://www.anandamusic.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 25 marca 2013

wyróżnij stronę

projekt wokalno-taneczny Singandance

Oprawa muzyczna łącząca elementy tradycyjnego zespołu czyli wokalu i instrumentu na żywo do profesjonalnych podkładów oraz nowoczesnego DJ?a. Atutem 2 os. składu są atrakcje takie jak : pokaz taneczny, nauka tańca,wokal żeński i męski, fotobudka, karaoke, konferansjerka angielska, gitara na żywo, dj-akustyk. Dodatkowo na życzenie klienta również saksofon na żywo (skład 3 os). Zapewniamy wysoki poziom wykonania i energetyczną interakcję z gośćmi. Nasza oferta sprawdza się na takich imprezach jak: - eventy - bankiety - przyjęcia weselne - imprezy firmowe i integracyjne - przyjęcia okolicznościowe - zabawy karnawałowe czy sylwestrowe

http://www.singanddance.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 29 marca 2013

wyróżnij stronę

RapTalk.tk - Forum dyskusyjne Hip-Hop, Rap

Polskie centrum podziemnego rapu :) hip-hop, rap, hip hop, mp3, teledyski, pełne albumy, video, klipy, rappers

http://www.raptalk.tk

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 29 marca 2005

wyróżnij stronę

Rewia Taneczna Rising Stars Revue

Rising Stars Revue to Najbardziej pożądana Rewia Taneczna w Polsce! „Rising Stars Revue” występowała z największymi gwiazdami muzyki elektronicznej na świecie m.in. ARMIN VAN BUUREN, David Guetta, ATB. Występowała w programie „Mam Talent” i u Kuby Wojewódzkiego produkcji TVN, „Hity na czasie”- TVP 2, „Sopot Hit Festiwal”- Polsat. Tańczyła m.in. na takich eventach jak: SENSATION, I Love New Year, Godskitchen, Ceremonia Otwarcia Mistrzostw Świata w Wioślarstwie na Malcie, a także na obchodach dni miast. Występowała w takich krajach jak: Polska, Niemcy, Hiszpania, Portugalia, Anglia, Czechy, Dania, Włochy, Szwajcaria oraz Belgia. „Rising Stars...

http://rewiataneczna.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 19 marca 2012

wyróżnij stronę

Ropczycka Orkiestra Dęta

Informacje o orkiestrze

http://www.orkiestraropczyce.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 30 marca 2005

wyróżnij stronę

Salma Hayek - aktorka, kobieta, modelka

Salma Hayek! Najpiękniejsza latynowska aktorka, tutaj znajdziecie kopalnię wiedzy o jej życiu zawodowym i prywatnym! Wszystko o Salmie!

http://www.salmahayek.2q.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 14 września 2005

wyróżnij stronę

Seksowne teledyski - teledyski bez cenzury

Najseksowniejsze teledyski wszechczasów. Piękne tancerki, znane gwiazdy i wspaniała muzyka. Teledyski w wersjach nieocenzurowanych nie emitowane w telewizji.

http://teledyskibezcenzury.prv.pl

Kategorie:

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 19 czerwca 2007

wyróżnij stronę