Wyniki 1 - 9 z 9 posortowane wg tytułu

Egzorcyzmy, duchy - Wanda Prątnicka: egzorcystka,

Wanda Prątnicka jest światowej sławy świecką egzorcystką, parapsychologiem. Pomogła kilkunastu tysiącom pacjentów.

http://www.egzorcysta.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 23 sierpnia 2005

wyróżnij stronę

Eskulap - Prywatne Centrum Chirurgii

Specjalizujemy się w Chirurgii Jednego Dnia. Wykonujemy zabiegi chirurgiczne( żylaki, przepukliny, hemoroidy), okulistyczne, laryngologiczne i inne. Prowadzimy poradnie wielospecjalistyczną. Kontrakt z NFZ

http://www.eskulap.bydgoszcz.pl

Ocena: 5/6

« oceń

Dodano: 21 maja 2004

wyróżnij stronę

lecznica zwierząt

Skierniewicka lecznica dla zwierząt Na widoku. Prowadzimy szeroki zakres badań i usług. Odwiedź nas!

http://www.nawidoku.pl

Kategorie:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 22 lipca 2005

wyróżnij stronę

Logos - Centrum Logopedii i Terapii Pedagogicznej

Poradnia logopedyczna Logos zajmuje się terapią wad wymowy, ADHD i ADD. Zajmujemy się takimi problemami jak dysleksja, dysgrafia, dysortografia czy Integracja Sensoryczna. Zapewniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę o specjalizacjach logopeda, psycholog i pedagog. Nasi logopedzi dostosowują terapię do indywidualnych potrzeb dziecka.

http://www.logos.edu.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 07 listopada 2005

wyróżnij stronę

Optometria

W ramach projektu OPTOMETRIA.PL zajmujemy się dystrybucją na rynku polskim specjalistycznych testów, urządzeń i literatury fachowej dla optometrystów.

http://www.optometria.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 31 października 2005

wyróżnij stronę

Tłumaczenia medyczne

Strona zawiera ofertę krakowskiej firmy tłumaczeniowej oferującej specjalistyczne tłumaczenia medyczne i farmaceutyczne. Na stronie możemy zapoznać się ze szczegółowym cennikiem tłumaczeń jak również zakresem wykonywanych usług.

http://www.tlumaczenia-medyczne.eu

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 21 stycznia 2011

wyróżnij stronę

Tłumaczenia medyczne

Best Text to niezawodna agencja tłumaczeń, której najważniejszą specjalizację stanowią przekłady tekstów medycznych. Firma zatrudnia lekarzy i osoby z wykształceniem okołomedycznym w roli tłumaczy medycznych. To starannie dobrany personel medyczny, czyli lekarze na rezydenturze, w trakcie specjalizacji lub ze specjalizacją, w tym osoby z doktoratem i własnym dorobkiem naukowym, biegle posługujące się językami obcymi. Przykładowy zakres usług: tłumaczenie wypisu ze szpitala pacjenta chorego na nowotwór na język obcy (np. angielski, niemiecki, hiszpański, włoski, rosyjski), tłumaczenie artykułu naukowego lub opisu przypadku medycznego z języka angielskiego...

http://besttext.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 27 marca 2013

wyróżnij stronę

Weterynarz psie pole

Przychodnia Weterynaryjna "Akacjowa" działa już od 2010 roku. W skład personelu wchodzą profesjonalni lekarze, którzy oddani są swojej pracy. Nad wszystkim czuwa właściciel, lek. wet Jarosław Kopciał (specjalista chirurg). Klinika posiada nowoczesny sprzęt diagnostyczny: rentgen cyfrowy, aparat USG, wideoendoskop, wideolaparoskop. Dokonywane są również badania laboratoryjne tj. krew i mocz. Przychodnia zajmuje się także leczeniem małych zwierząt.

http://www.weterynarz-akacjowa.pl

Kategorie:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 11 czerwca 2014

wyróżnij stronę