Wyniki 51 - 60 z 77 posortowane wg tytułu

Notariusz KBPP Wrocław

Kancelaria Budnik Posnow i Partnerzy to doświadczony zespół - struktura kancelarii i charakter ukształtował się z datą 1 września 2007 r. i działa non stop po dziś dzień - lojalni współpracownicy to podstawa dobrych wyników. Partnerzy kancelarii mają długoletnie doświadczenie w zakresie świadczenia usług prawnych, świadczyli m.in. usługi w renomowanych kancelariach. Nasza oferta to m.in.: prawo kontraktowe, prawo autorskie i własności przemysłowej, prawo pracy, prawo podatkowe. Siedziba kancelarii znajduje się przy ul.Kościuszki 14, Wrocław - okolice od początku istnienia. Kancelaria od spraw trudnych - to zdanie wśród stałych klientów dzięki...

http://kbpp.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 03 maja 2010

wyróżnij stronę

notariusz Kraków

Kancelaria notarialna w Krakowie świadczy usługi na najwyższym poziomie. Zajmujemy się usługami notarialnymi takimi jak sporządzanie umów sprzedaży, kupna, deweloperskich czy darowizny. Nasze biuro notarialne w Krakowie stara się pod każdym względem zadowolić Klienta, dlatego możliwe są konsultacje w niestandardowych godzinach, a także poza kancelarią.

http://flach-checinska.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 13 marca 2015

wyróżnij stronę

Notariusz Łódź

Kancelaria Notarialna Notariusz Bogny Gałązki Mikiny. Na stronie www można zapoznać się ze szczegółami oferty Kancelarii Notarialnej. Strona zawiera dane kontaktowe i teleadresowe kancelarii.

http://www.bogna-galazka-mikina.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 20 grudnia 2011

wyróżnij stronę

Notariusz Łódź | Kancelaria Małgorzata Nierychła

W kancelarii notarialnej sporządzane są akty notarialne dokumentujące w szczególności: umowy sprzedaży, darowizny, zamiany, działu spadku i zniesienia współwłasności, umowy majątkowe małżeńskie (tzw. intercyza), umowy podziału majątku dorobkowego, umowy spółki, protokoły ze zgromadzeń spółek i inne protokoły, testamenty i akty poświadczenia dziedziczenia, pełnomocnictwa, oświadczenia o poddaniu się egzekucji oraz inne czynności notarialne wymienione w Ustawie z dnia 14 lutego 1991r. Prawo o notariacie (tekst jedn.: Dz.U. 2008r. Nr 189 poz. 1158 z późn.zm.)

http://www.nierychla.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 03 listopada 2011

wyróżnij stronę

Notariusz Małgorzata Badowska Łódź

Kancelaria Notarialna Notariusz Małgorzata Badowska Łódź ul. Piotrkowska 89

http://www.notariuszwlodzi.pl

Ocena: 5/6

« oceń

Dodano: 28 lutego 2011

wyróżnij stronę

Notariusz na Mokotowie notariusz-mokotow.com

Pragniemy zarekomendować stronę internetową warszawskiej pani notariusz Anity Hnatyszyn, która nieco ponad rok temu założyła na stołecznym Mokotowie swoją kancelarię. Bardzo dużym atutem kancelarii jest bezproblemowy dojazd - tzn. jest ona zlokalizowana na Mokotowie, ale naprawdę niedaleko stacji metra, więc żaden z warszawiaków nie powinien mieć trudności z tym, aby dotrzeć do niej. Więcej informacji o Anicie Hnatyszyn na stronie.

http://www.notariusz-mokotow.com

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 27 stycznia 2015

wyróżnij stronę

Notariusz Niepołomice

Kancelaria Notarialna oferuję wszystkie usługi będące w wykazie czynności notarialnych wymienionych w ustawie "Prawo o notariacie". Są to akty notarialne np. oświadczenie darczyńcy przy umowie darowizny,umowa przenosząca własność nieruchomości,umowa darowizny działki,umowa zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu.Oprócz tego kancelaria m.in.: sporządza akty poświadczenia dziedziczenia,sporządza wypisy,odpisy aktów notarialnych i wyciągi dokumentów,spisuje protokoły zgromadzeń wspólników, zebrań, posiedzeń organów,doręcza oświadczenia,sporządza protesty weksli i czeków.

http://notariuszbochnia.com

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 29 października 2013

wyróżnij stronę

Notariusz Paweł Budzikowski Nowy Sącz

Kancelaria Notarialna w Nowym Sączu, mieszcząca się przy ul. Lwowskiej 23, powołana została przez Ministra Sprawiedliwości 27 listopada 2014 roku. Kancelaria prowadzona jest przez notariusza Pawła Budzikowskiego i świadczy usługi zgodne z ustawą Prawo o notariacie z 14.02.1991 roku. Oferta kancelarii obejmuje sporządzanie aktów notarialnych, wypisów, odpisów i wyciągów dokumentów, aktów poświadczenia dziedziczenia, poświadczeń i oświadczeń. Notariusz spisuje również protokoły, doręcza oświadczenia oraz wykonuje inne czynności zgodne z ustawą.

http://www.budzikowski.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 15 kwietnia 2015

wyróżnij stronę

Notariusz Piotrków Trybunalski

Kancelaria Notarialna Małgorzaty Książek znajduje się w Piotrkowie Trybunalskim zapewnia pełny zakres usług notarialnych. W kancelarii realizowane są między innymi takie usługi, jak: sporządzanie aktów notarialnych, aktów umowy kupna, sprzedaży lub darowizny, tworzenie odpisów, wypisów oraz wyciągów dokumentów, sporządzanie poświadczeń, doręczanie oświadczeń, spisywanie protokołów, sporządzanie wypisów, odpisów i wyciągów dokumentów, sporządzanie na żądanie stron projektów aktów, oświadczeń i innych dokumentów, sporządzanie innych czynności wynikających z odrębnych przepisów. Kancelaria czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00...

http://www.notariuszpiotrkow.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 12 grudnia 2016

wyróżnij stronę

Notariusz Radzińska Toruń

Notariusz jest funkcjonariuszem publicznym, którego zasadniczym zadaniem jest zapobieganie sporom prawnym. Prowadząc od wielu lat Kancelarię notarialną w Toruniu , doskonale wiem jak zabezpieczyć Państwa interes prawny przed nieoczekiwanymi okolicznościami. Mogą Państwo zaufać mojej bogatej znajomości przepisów prawnych i moim zdolnością fachowego działania. Kancelaria notarialna Toruń wykonuje czynności notarialne, związane z: - przygotowywaniem aktów notarialnych, aktów poświadczenia dziedziczenia, poświadczeń, protestów weksli i czeków, wypisów, odpisów i wyciągów dokumentów, projektów aktów i oświadczeń woli; - doręczeniem oświadczeń...

http://notariusz.radzinska.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 29 sierpnia 2017

wyróżnij stronę