Wyniki 61 - 70 z 77 posortowane wg tytułu

Notariusz Szymon Krzyszczuk: Warszawa Śródmieście

Notariusz Szymon Krzyszczuk prowadzi Kancelarię Notarialną w Śródmieściu Warszawy – przy ulicy Mokotowskiej 60 lok. 24 w pobliżu Placu Trzech Krzyży wraz z uprawnieniami tłumacza przysięgłego języka angielskiego. W Kancelarii jak również na naszej stronie internetowej uzyskają Państwo wyczerpujące informacje w zakresie dokumentów i danych niezbędnych do dokonania czynności notarialnych, cennik czyli wysokości taksy notarialnej, jak również wysokości podatków i opłat, których obowiązek pobrania spoczywa na notariuszu.

http://www.notariusz-tlumacz.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 15 czerwca 2014

wyróżnij stronę

Notariusz Wrocław

Kancelaria Notarialna znajduje się we Wrocławiu przy ulicy Kazimierza Wielkiego 1 w biurowcu Times, prowadzona jest w formie spółki cywilnej. Kancelaria oferuje pełen zakres usług notarialnych, dla wszystkich grup odbiorców. Kancelaria czynna jest od poniedziałku do piątku, od godziny 9:30 do 16:30.

http://www.wroclaw-notariusz.com

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 11 sierpnia 2014

wyróżnij stronę

Notariusz Wrocław

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z usługami naszej kancelarii notarialnej, która została założona przez doświadczonych notariuszy. Znajdujemy się we Wrocławiu i standardowo pracujemy od do 17. Jednak w razie konieczności jesteśmy w stanie dla naszych klientów zmienić zarówno godziny przyjmowania, jak i miejsce. Gwarantujemy profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego klienta. U nas każdy będzie zadowolony.

http://www.notariusz-wroclaw24.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 06 listopada 2015

wyróżnij stronę

Notariusz Wrocław | Kancalaria Notarialna

Witryna zawiera informacje dla klientów kancelarii notarialnej, którzy chcą wykonać czynności prawne i notarialne. Na stronie można odnaleźć praktyczne i wyczerpujące wiadomości z zakresu funkcjonowania kancelarii notarialnej - jej praw i obowiązków. Notariusz to urząd państwowy, który działa na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej w oparciu o, konkretne akty prawne - dlatego też warto znać swoje prawa oraz możliwości, własnych działań w zakresie czynności notarialnych.

http://wnowak.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 13 maja 2013

wyróżnij stronę

notariusze Gliwice

Wykonujemy czynności notarialne nie tylko w siedzibie naszej kancelarii w Gliwicach, ale również poza nią w szczególnych przypadkach - w domu Klienta, szpitalu, siedzibie firmy. Zajmujemy się sporządzaniem akt notarialnych, wypisami, odpisami, wyciągami dokumentów, tworzymy projekty oświadczeń, przechowujemy pieniądze, papiery wartościowe, spisujemy odpowiednie protokoły i o wiele więcej. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny z kancelarią.

http://www.notariuszegliwice.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 23 lipca 2015

wyróżnij stronę

Notariusze w Łodzi - Kancelaria Notarialna

Kancelaria Notarialna - Notariusze Jakub Skoneczny, Dominik Jan Kaszyński, kancelarie notarialne w Łodzi

http://www.notariuszewlodzi.vel.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 10 czerwca 2010

wyróżnij stronę

Notariusz-lodz.com

Kancelaria Notarialna Konrada Widziszewskiego prowadzi profesjonalne usługi notarialne. Zakres jej usług obejmuje między innymi sporządzanie aktów notarialnych takich jak umowy przedwstępne, umowy sprzedaży, umowy majątkowe, umowy spółek, testamenty, także opisy, wypisy, wyciągi i inne czynności notarialne. Oferta skierowana jest do osób prywatnych i podmiotów gospodarczych. Zapraszamy na stronę kancelarii!

http://notariusz-lodz.com

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 20 lutego 2015

wyróżnij stronę

Notariuszminskmazowiecki.pl

Serwis biura notarialnego. Prowadzimy działalność w Mińsku Mazowieckim. Do głównych zadań kancelarii notarialnej należy tworzenie aktów potwierdzenia dziedziczenia, sporządzanie protokołów, czuwanie nad ogłoszeniem testamentu, poświadczenia dokumentów, przechowywanie papierów wartościowych oraz ważnych dokumentów interesantów. Obsługujemy klientów w elastycznych godzinach, także w soboty po wcześniejszych ustaleniach.

http://www.notariuszminskmazowiecki.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 02 czerwca 2017

wyróżnij stronę

Pisanie pism Łódź

Szukasz adwokata, który zna prawo budowlane Łódź? Głowisz się, gdzie odnajdziesz specjalistę, dla którego pisanie pism Łódź nie jest wielkim sprawdzianem? Znakomicie trafiłeś. Oto wykwalifikowana kancelaria prawna, w której adwokat Łódź przeprowadzi Twoją sprawę z doświadczeniem jak również z odpowiednią mądrością. W kancelarii jest też radca prawny Łódź. Usługi kancelarii zawierają na przykład: prawo karne Łódź, jednakże też odszkodowania Łódź. Dzięki doświadczonej a również świetnie wykształconej załodze ani jedna kwestia nie będzie nadto niejasna i nie do przezwyciężenia. Kancelaria zajmuje się ponadto wydarzeniami, w które zaangażowana jest...

http://abr-kancelaria.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 24 kwietnia 2014

wyróżnij stronę

Poświadczenia notarialne

Szukasz pomocy notariusza w Warszawie? Jeśli tak Kancelaria Notarialna Roman Tokarczyk zaprasza do współpracy. Zapewniamy kompleksową opiekę notarialną wykonujemy wszelkie czynności notarialne zgodnie z literą prawa oraz etyką zawodu notariusza. Zapewniamy pomoc w dogodnych godzinach nasza siedziba jest czynna między 9 a 17, a dodatkowo istnieje możliwość ustalenia innej godziny podpisania czy odbioru dokumentów. Szczegółowe informacje znaleźć można na naszej stronie www.

http://www.notariusz-wlochy.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 22 stycznia 2015

wyróżnij stronę