Wyniki 71 - 77 z 77 posortowane wg tytułu

Poznańska Izba Notarialna

Witryna zawiera historię Izby, strukturę organizacyjną, podstawę prawną, władze, zasięg terytorialny, wykaz kancelarii.

http://www.rejent.poznan.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 25 kwietnia 2000

wyróżnij stronę

Protesty weksli rzeszów

Mieszcząca się przy ul. Rejtana 27H w Rzeszowie Kancelaria Notarialna Moniki Tardajko-Zuzmak świadczy usługi notarialne zgodne z obowiązującymi przepisami prawnymi wynikającymi z ustawy Prawo o notariacie z dnia 14 lutego 1991 roku. Nasza oferta obejmuje sporządzenie wypisów, odpisów i wyciągów dokumentów oraz aktów notarialnych, aktów poświadczenia dziedziczenia, oświadczeń, poświadczeń, protestów weksli czy czeków. Kancelaria spisuje również protokoły, doręcza oświadczenia oraz zajmuje się innymi czynnościami notarialnymi.

http://www.monikataradajko-zuzmak.notariusz.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 23 lutego 2015

wyróżnij stronę

Tłumaczenia niemiecki - Marcela Pikuła, Poznań

Jestem tłumaczem przysięgłym języka niemieckiego. Zapraszam do zapoznania się z ofertą i skorzystania z usług obejmujących tłumaczenia z i na język niemiecki. Gwarantuję poufność, wysoką jakość usług oraz terminowość. Wykonuję tłumaczenia zwykłe, ustne i uwierzytelnione. Posiadam 12 lat doświadczenia na rynku tłumaczeniowym. Zapraszam do mojego biura w miejscowości Biedrusko/Poznań lub kontaktu telefonicznego pod numerem: 698 281 086.

http://primus-tlumaczenia.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 21 listopada 2013

wyróżnij stronę

Usług notarialne Katowice

Potrzebujesz notariusza? Jeśli tak i jesteś z terenu Katowic to zapraszam do mojej kancelarii. Posiadam standardowe godziny pracy, jednak w razie konieczności jestem w stanie dostosować się do potrzeb klientów. W kancelarii zajmuje się sporządzaniem aktów notarialnych, doręczaniem oświadczeń, sporządzanie aktów poświadczenia dziedziczenia oraz wiele innych szczegółowo opisanych w ustawach. Zapewniam atrakcyjne ceny oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Serdecznie zapraszam do mojej kancelarii.

http://www.notariuszbrynow.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 17 października 2016

wyróżnij stronę

www.notariuszskytower.pl - Notariusz Wrocław

Mieszcząca się w centrum Wrocławia kancelaria notarialna Wrocław stanowi miejcie udzielające pomocy notarialnej klientom biznesowym oraz indywidualnym. Zajmuje się ona doręczaniem oświadczenia, spisuje protokoły, sporządza protesty weksli i czeków, przyjmuje na przechowanie pieniądze, papiery wartościowe, dokumenty, sporządza wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów, a także inne czynności wynikające z odrębnych przepisów.

http://www.notariuszskytower.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 27 kwietnia 2018

wyróżnij stronę

Www.notariusz-warszawacentrum.pl

Znajdująca się w Warszawie Kancelaria Notarialna Piotr Pełczyński proponuje swym klientom fachowe usługi notarialne. Notariusz jest w stanie przygotować zgodnie z prawem takie dokumenty, jak umowa zbycia spadku, umowę majątkową małżeńską, oświadczenie o przyjęciu lub odrzuceniu spadku, umowa spółki, a także wiele innych dokumentów niezbędnych do nadania im mocy prawnej. Więcej na stronie internetowej.

http://notariusz-warszawacentrum.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 19 lutego 2015

wyróżnij stronę

www.notariuszwlodzi.com.pl

Przy dokonywaniu czynności notarialnych notariusze naszej Kancelarii Notarialnej Skoneczny i Kaszyński czuwają nad prawidłowym zabezpieczeniem praw i interesów stron oraz innych osób, dla których czynność ta może powodować skutki prawne. Wykonujemy akty notarialne: przeniesienia własności nieruchomości lub prawa użytkowania wieczystego, spółdzielczych własnościowych praw mieszkań np. w wyniku sprzedaży, darowizny lub zamiany, spadku, zniesienia współwłasności, małżeńskiej intercyzy, podziału majątku lub dotyczące oświadczenia pełnomocnictwa, testamentu, albo też umowy spółki. Po szczegółowe informacje zapraszamy na naszą stronę www lub kontakt...

http://www.notariuszwlodzi.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 13 sierpnia 2012

wyróżnij stronę