Wyniki 41 - 50 z 75 posortowane wg tytułu

Optyk

Podstawowym profilem działalności naszej firmy – Zakładu Optycznego Sławomir i Przemysław Pluta jest optyka przez co rozumiemy wykonanie i naprawę okularów. W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór opraw okularowych oraz soczewki światowych liderów takich jak: Essilor, Hoya, Seiko, JZO, SZAJNA. Posiadamy w sprzedaży równiez soczewki kontaktowe oraz wszelkie niezbędne płyny pielęgnacyjne, a dla wszystkich pracujących przy komputerze polecamy specjalne,soczewki okularowe do pracy przy komputerze.

http://www.optykpluta.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 08 sierpnia 2012

wyróżnij stronę

OPTYKA branżowy dwumiesięcznik

Optyka okularowa, magia okularów, kontaktologia, optometria. Reklamy i Artykuły dotyczą kształcenia zawodowego optyka, trendów i mody okularowej, warsztatu w salonie optycznym oraz sztuki sprzedaży.

http://www.gazeta-optyka.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 18 marca 2010

wyróżnij stronę

Optyk Białystok

Centrum optyki to specjalistyczna firma, wiążąca praktykę z innowacyjnymi procedurami w zakresie kontroli wzroku. Dzięki udziału z najlepszymi wytwórcami, oferuje szeroki ofertę sprawdzonych szkieł, nowoczesnych opraw okularów korekcyjnych, soczewek oraz okularów słonecznych. Kupujący, którzy podejmują decyzję na korzystanie z usług firmy są otoczeni opieką profesjonalnych znawców, w tym lekarzy, okulistów oraz optyków. Dzięki temu również szkła, jak i oprawki są perfekcyjnie dobrane do indywidualnych potrzeb kupującego.

http://www.centrumoptyki.com.pl

Kategorie:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 04 lutego 2013

wyróżnij stronę

Optyk Bydgoszcz - Best Vision

Zapraszamy do gabinetu optometrycznego w Bydgoszczy przy ulicy Marii Skłodowskiej Curie 33. Oferujemy profesjonalne badanie wzroku w celu wykrycia wszelkich wad i problemów ze wzrokiem. Ponadto prowadzimy sprzedaż okularów korekcyjnych standardowych oraz niestandardowych (progresywne, fotochrom, antyrefleks, barwione, cienione, itp.). Naszym mocnym punktem jest dobór soczewek kontaktowych (również dla osób ze skomplikowaną wadą). W sprzedaży soczewki produkowane przez firmy będące liderem na rynku optycznym). Posiadamy kolekcję okularów przeciwsłonecznych w wyjątkowo niskich cenach.

http://www.best-vision.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 24 września 2017

wyróżnij stronę

Optyk Okulista

Nie jedyny, ale na pewno dobry

http://hilary.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 05 grudnia 2007

wyróżnij stronę

Optyk SEKRET A.Otmianowski T.Kaniowski -Szczecin

Optyk Sekret to oprawy okularowe -duży wybór, soczewki kontaktowe, okulary korekcyjne, płyny do pielęgnacji soczewek, soczewki okularowe z powłoką antyrefleksyjną, najwyższej jakości soczewki progresywne, markowe okulary przeciwsłoneczne. Okulista.

http://www.optyksekret.com.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 27 sierpnia 2005

wyróżnij stronę

Polskie Salony Optyczne - Piękne Oczy

Okulary, soczewki kontaktowe, okulary przeciwsłoneczne, najlepsze marki - to znajdziecie w naszej sieci salonów!

http://www.salonyoptyczne.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 19 stycznia 2005

wyróżnij stronę

Polskie Salony Optyczne - Piękne Oczy

Serwis zawierający informację o okularach, szkłach optycznych, soczewkach, okularach przeciwsłonecznych, płynach do soczewek kontaktowych.

http://www.piekneoczy.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 07 marca 2005

wyróżnij stronę

Poradnia okulistyczna Centre de la Vision

Centre de la Vision to centrum okulistyki i dermatologii estetycznej w jednym. W środku znajduje się zarówno poradnia okulistyki ogólnej jak i poradnia diabetologii i chirurgii plastycznej. W centrum okulistycznym wykonywane są zabiegi laserowej korekcji wad wzroku oraz liczne zabiegi leczenia chorób wzroku tj. zaćma, jaskra, AMD (zwyrodnienie plamki żółtej) czy choroby siatkówki. Prowadzone są również konsultacje diabetologiczne oraz konsultacje i kwalifikacje na zabiegi chirurgii plastycznej.

http://centredelavision.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 25 lipca 2013

wyróżnij stronę

Poradnia okulistyczna Szczecin

Centrum Medyczne Kaszubska to kompleksowe i fachowe usługi okulistyczne. Zajmujemy się badaniami diagnostycznymi oraz zabiegami okulistycznymi. Wykorzystujemy przy tym nowoczesny sprzęt, który pozwala nam n komputerowe badanie wad, USG, badania lampą szczelinową. Dokładamy starań, aby nasi pacjenci czuli się u nas wygodnie i znaleźli się pod profesjonalną opieką ekspertów w dziedzinie okulistyki. Zarezerwuj termin wizyty już teraz, także przez internet. Zapraszamy!

http://www.okulistyka-kaszubska.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 15 listopada 2013

wyróżnij stronę