Wyniki 81 - 90 z 280 posortowane wg tytułu

Katharsis poradnia psychiatryczna

W ramach oferty naszej kliniki zapewniamy możliwość skutecznego leczenia problemów emocjonalnych, zaburzeń psychicznych, uzależnień, problemów emocjonalnych. W ramach naszej kliniki stosujemy wiele skutecznych metod leczenia, jakie pozwalają na pełne wyleczenie. W ramach naszej kliniki pracuje zespół doświadczonych lekarzy, psychiatrów, psychologów oraz terapeutów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie naszej kliniki!

http://www.katharsis.poznan.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 29 maja 2013

wyróżnij stronę

Klinika LMC - pomoc psychologa i psychiatry

Zależy Państwu na współpracy z dobrym psychologiem lub psychiatrą z Poznania? Zapraszamy do nas. Jako Klinika LMC gwarantujemy w pełni profesjonalne i efektywne terapie z psychologami i psychiatrami. Prowadzimy terapie indywidualne, jak również terapie dla par i małżeństw. Chcecie wiedzieć więcej? Wszystkie informacje o nas, naszym zespole i oferowanych przez Klinikę LMC usługach znajdziecie Państwo na klinika-lmc.pl.

http://klinika-lmc.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 29 stycznia 2018

wyróżnij stronę

KORE GABINET PSYCHOTERAPII I MASAŻU

masaż- klasyczny, relaksacyjny, refleksoterapia, mobilizacja stawów stopy psychologia- psychoterapia, e-porady, testy,

http://www.koregabinet.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 22 listopada 2008

wyróżnij stronę

leczenie alkoholizmu, terapia uzależnień Konstancin

leczenie alkoholizmu,terapia uzaleznień Konstancin Jeziorna,terapia stacjonarna i ambulatoryjna

http://www.wspolnadroga.eu

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 09 listopada 2009

wyróżnij stronę

Leczenie alkoholizmu Zielona Góra

Jeśli borykasz się z problemem choroby alkoholowej, skorzystaj z fachowych porad doświadczonego psychoterapeuty uzależnień. Gwarantujemy pełną dyskrecję. Alkoholizm jest poważną chorobą, która uniemożliwia funkcjonowanie w wielu sferach życia. Jeżeli chcesz zmienić swoje życie na dobre i zacząć walkę z tą chorobą, koniecznie umów się na wizytę. Psychoterapeuta pomaga także osobom z DDA, czyli tak zwanym Dorosłym Dzieciom Alkoholika. Odwiedź naszą stronę internetową i zapoznaj się z ofertą.

http://www.zmienzycienadobre.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 20 sierpnia 2015

wyróżnij stronę

Leczenie depresji

W moim gabinecie psychologicznym znajdziesz m.in. psychoterapię indywidualną, diagnozę psychologiczną oraz różnorodne grupy wsparcia dzięki którym otrzymasz profesjonalne wsparcie, cenną pomoc oraz zrozumienie Twoich problemów. Zapewniam przystępne ceny, indywidualne podejście do każdego pacjenta oraz pełną dyskrecję. Specjalizuję się w pracy z osobami dorosłymi oraz kieruje się kodeksem etycznym psychologa. Gwarantuje zadowolenie oraz satysfakcję ze współpracy.

http://kago.net.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 20 stycznia 2014

wyróżnij stronę

Leczenie depresji poznań - leczenieosobowosci.pl

Zaburzenia osobowości oraz nerwice to poważne przypadłości, których nie należy lekceważyć. Należy zgłosić się o pomoc do specjalistów. Trzeba mieć świadomość, że leczenie depresji Poznań jest skuteczne jedynie wtedy, gdy psycholog Poznań działa w sposób profesjonalny i jest w stanie przyjąć właściwe metody postepowania. Ośrodek Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic zatrudnia specjalistów, którzy dokładnie wiedzą co zrobić, aby pomóc pacjentom.

http://leczenieosobowosci.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 06 kwietnia 2018

wyróżnij stronę

Leczenie depresji Warszawa - cpp-moge.pl

Centrum Pomocy Psychologicznej MOGĘ jest to ośrodek, który specjalizuje się w problemach pracowników korporacyjnych. Na stronie www.cpp-moge.pl poznasz nasze główne usługi z dziedziny psychologii oraz psychoterapii. Działamy jako poradnia psychologiczna, zapewniając usługi psychoterapeutyczne oraz coaching wspierając tym samym rozwój osobisty oraz zawodowy naszych klientów już od 5 lat. Nasze atuty to fachowe usługi, komfort oraz bezpieczeństwo.

http://www.cpp-moge.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 02 kwietnia 2016

wyróżnij stronę

Leczenie uzależnień, depresji, alkoholizm, narkoma

Nasz dyskretnie położony ośrodek, oferuje oparte na światowych standardach diagnozowanie i leczenie: - alkoholowych zespołów abstynencyjnych (tzw. detoks, odtrucie, detoksykacja) - opiatowych zespołów abstynencyjnych ( po zażywaniu Heroiny, Tramalu, Codeiny) - uzależnienia od alkoholu - uzależnienia od leków uspokajających i nasennych - uzależnienia od narkotyków - innych uzależnień - depresji o każdej etiologii ( endogennej, pourazowej, reaktywnej, i innych) - innych zaburzeń afektywnych ( np. choroby afektywnej dwubiegunowej, organicznych zaburzeń nastroju) - zaburzeń psychotycznych ( schizofrenii...

http://www.medox.org.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 16 kwietnia 2010

wyróżnij stronę

Leczenie uzależnień od alkoholu

Ośrodek Terapii Uzależnień proponuje skuteczne leczenie uzależnień, leczenie alkoholizmu, narkomanii, pomoc alkoholikom. Stacjonarna psychoterapia w Puszczy Knyszyńskiej w przyjaznych warunkach.

http://www.rehab.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 04 sierpnia 2009

wyróżnij stronę