Wyniki 1 - 10 z 127 posortowane wg tytułu

Wyższa Szkoła Rehabilitacji - Wydział Fizjoterapii

Wyższa Szkoła Rehabilitacji w Warszawie oferuje studentom naukę na wydziale fizjoterapii w systemie dziennym i zaocznym

http://wsr.edu.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 28 maja 2007

wyróżnij stronę

Wywiady o chorobach kręgosłupa z p.J. Twarowskim

Nazywam się Jacek Twarowski. Jestem dyplomowanym masażystą z wieloletnim doświadczeniem. Doświadczenie zdobyłem dzięki pracy w szpitalach warszawskich, współpracuję z lekarzami specjalistami w zakresie neurologii, ortopedii i rehabilitacji. Polecam moje wszechstronne umiejętności z dziedziny masażu. Gwarantuję pełną odpowiedzialność oraz służę pomocą i radą przy doborze ćwiczeń i sprzętu rehabilitacyjnego. Zapisy do gabinetu Zdrowie pod nr. tel. 022 6100673

http://www.rehabilitacja.strona.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 31 sierpnia 2009

wyróżnij stronę

Wypożyczalnia szyn rehabilitacyjnych CPM, Ortoflex...

Nasza firma zajmuje się wynajmowaniem szyn rehabilitacyjnych CPM. Najczęściej wypożyczaną szyną przez naszych klientów jest szyna Ortoflex L1. Cechuje się ona tym, że bardzo pomaga w procesie rehabilitacji po np. zabiegach operacyjnych lub po długotrwałym unieruchomieniu nogi w gipsie. Artonica to firma, które osobiście dostarcza szyny CPM do klientów do domu. Na miejscu przeprowadzamy szkolenie z prawidłowej obsługi Ortoflex L1. Po okresie wynajmu również przyjeżdżamy odebrać szynę rehabilitacyjną. Działamy na terenie całego woj. mazowieckiego. Głównie w miastach: Warszawa, Ząbki, Zielinka, Łomianki, Radzymin, Piaseczno, Legionowo, Wyszków. Zapraszamy...

https://artronica.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 26 lipca 2019

wyróżnij stronę

Wczasy zdrowotne i turnusy rehabilitacyjne

Czy istnieje lepszy sposób na poprawę samopoczucia jak wypoczynek połączony regeneracją sił? Oferta turnusy rehabilitacyjne i wczasy zdrowotne na Mazurach w Hotelu Miłomłyn Zdrój to świetny pomysł aby poprawić swój stan zdrowia oraz samopoczucie. Szczegóły na stronie internetowej hotelu.

http://www.milomlynzdroj.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 27 sierpnia 2013

wyróżnij stronę

Vitareh - rehabilitacja i fizjoterapia

Niepubliczny zakład rehabilitacji oferuje zabiegi z zakresu fizykoterapii, kinezyterapii, hydroterapii oraz masażu dla klientów NFZ oraz prywatnych. Posiadamy siedziby w Olsztynie, Dobrym Mieście, Ornecie i Lidzbarku Warmińskim.

http://www.vitareh.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 08 marca 2012

wyróżnij stronę

Vermo - Sprzęt rehabilitacyjny, akcesoria do jogi

Firma Vermo zajmuje się produkcją oraz dystrybucją akcesoriów wykorzystywanych w autoterapii, rehabilitacji, jodze i medytacji. W ofercie m.in.: poduszki, wałki, kliny, pasy stabilizacyjne, pasy do ćwiczeń.

http://vermo.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 01 lutego 2010

wyróżnij stronę

Turnusy Rehabilitacyjne

Strona Turnusy Rehabilitacyjne zawiera oferty wybranych ośrodków wczasowych, ośrodków wypoczynkowych, sanatoriów, które organizują turnusy rehabilitacyjne dla osób niepełnosprawnych.

http://turnusy.blogspot.com

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 07 grudnia 2015

wyróżnij stronę

Turnusy rehabilitacyjne pfron

Wczasy, rehabilitacja, noclegi, imprezy to oferuje Ci DOM WYPOCZYNKOWY AGA w Ustce. W każdym z naszych pokoi znajduje się: łazienka, sprzęt plażowy oraz telewizor. Jeśli chodzi o umeblowanie pomieszczenia, jest tam szafa, tapczan, stolik, krzesła. Zapewniamy wyżywienie złożone z dań polskich śniadania, obiady i kolacje, jadalnia mieści nawet 100 osób. U nas odpoczniesz i przeżyjesz niezapomniany urlop nad morzem.

http://www.aga.ustka.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 13 marca 2015

wyróżnij stronę

TRZY DIAMENTY-GABINET TERAPII KRĘGOSŁUPA I MASAŻU-

Gabinet Terapii Kręgosłupa i Masażu Poznan ul. Jugosłowiańska 49 Tel.606998116 , Przemysław Rybczyński terapeuta dyplomowany, specjalista terapii schorzeń kręgosłupa, bólu pleców, bólu kręgosłupa, nastawianie kręgosłupa, kręgarstwo, chiropraktyka, osteopatia, kręgarz, rwa kulszowa, dyskopatia, kręgozmyk, przepuklina krążkowa kręgosłupa, wypadniecie dysku, skrzywienia kręgosłupa, skolioza, asymetria miednicy, bóle korzonków, masaż ,masaż kręgosłupa, masaż zdrowotny, masaż chiński, japoński, ujędrniający, antycellulitowy, masaż odchudzający, medycyna chińska, akupresura, bioterapia, Jin Shin Do, odchudzanie, likwidacja tkanki tłuszczowej, dieta...

http://www.masaz-kregoslupa-poznan.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 24 października 2009

wyróżnij stronę

Trener personalny w Warszawie

Strona trenera personalnego - Łukasza Rojka. Łukasz ma wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń indywidualnych w zakresie kulturystyki, fitness i innych aktywności fizycznych.

http://www.trenerwarszawa.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 17 września 2013

wyróżnij stronę