Wyniki 81 - 90 z 284 posortowane wg tytułu

Gdynia rehabilitacja funkcjonalna

Strona opisująca specjalistyczną rehabilitacje funkcjonalną dla pacjentów neurologicznych, ortopedycznych i pourazowych oferowaną na terenie Gdyni

http://www.rehabilitacjawgdyni.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 04 kwietnia 2013

wyróżnij stronę

Ginekolodzy Kraków

Portal dla przyszłych mam i kobiet w ciąży mieszkających w Krakowie i okolicy. Na forum można poczytać o lekarzach zwłaszcza ginekologach i pediatrach. Jest to także miejsce, gdzie młode mamy mają okazję dowiedzieć się jak dbać o zdrowie dziecka i swoje.

http://www.dzieci-krakow.pl

Ocena: 5/6

« oceń

Dodano: 25 kwietnia 2014

wyróżnij stronę

Ginekolog Gdynia

Chciałbym przedstawić Państwu dzisiaj stronę gdyńskiego Ginekologa Mirosława Skóry, który posiada ogromne doświadczenie a swoją wiedzę wykorzystuje w codziennej pracy w prywatnym gabinecie na ul. Afrodyty w Gdyni. W gabinecie można wykonać wszelkie potrzebne badania a na wizyty nie czeka się miesiącami tak jak ma to miejsce w innych klinikach. Oferta jest bardzo szeroka dlatego każda z kobiet powinna odwiedzić ten gabinet i skontrolować stan swojego zdrowia. U nas zdiagnozujesz wiele nieprzyjemnych chorób i dowiesz się w jaki sposób można je leczyć, zajmujemy się między innymi nietrzymaniem moczu, posiewami i leczeniem zaburzeń miesiączki. Nasze...

http://ginekologgdy.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 26 września 2012

wyróżnij stronę

Gleade.pl - Dietetyka Stosowana

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością, wykwalifikowanym specjalistą żywienia, specjalizującymi się w nadwadze, otyłości, oczyszczaniu organizmu oraz zdrowym żywieniu. Konsultacje w moim gabinecie polegają na indywidualnym podejściu do pacjenta, dogłębnej analizie nawyków żywieniowych, trybu i stylu życia oraz stanu zdrowia, specjalistycznych pomiarach składu ciała jak i przemiany materii, opartych na metodzie pomiaru BIA bądź bliskiej podczerwieni NIR. Pomiary te pomagają mi w odpowiednim dostosowaniu kuracji dietetycznej do danego pacjenta, aby była ona przyjemna, efektywna i przede wszystkim trwała.

http://www.gleade.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 28 listopada 2014

wyróżnij stronę

halluxy.pl

Strona dla wszystkich pacjentów mających problem z paluchami koślawymi, w przystępny sposób opisane są objawy i sposoby leczenia tego bardzo popularnego i kłopotliwego schorzenia.

http://www.halluxy.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 08 marca 2009

wyróżnij stronę

Homeopatia klasyczna : leczenie dzieci i dorosłych

Homeopatyczne leczenie dzieci i dorosłych, homeopatyczne leczenie pacjentów z dolegliwościami i chorobami układu oddechowego, pokarmowego, układu krążenia, układu moczowego, z zaburzeniami cyklu miesiączkowego, z bólami głowy, migreną, alergią pokarmową i wziewną, z nadpobudliwością nerwową i nerwicami itp. Homeopatia klasyczna.

http://www.homeopatia-klasyczna.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 13 lipca 2005

wyróżnij stronę

Http://ebiocare.pl

Gabinety BioCare specjalizują się w leczeniu boreliozy metodą dr. Rifea. Jesteśmy pierwszą firmą w Polsce, która wykorzystała ten sposób leczenia. Obecność bakterii Borelli diagnozujemy metodą elektryczną za pomocą wegetatywnego testu rezonansowego. Terapia polega na poddawaniu organizmu chorego działaniu fali o różnej częstotliwości emitowanych przez generator plazmowy. Fale te pozwalają skutecznie zlikwidować bakterie Borelli i koinfekcje. W gabinetach BioCare leczymy również inne infekcje (bakteryjne, grzybicze, wirusowe).

http://ebiocare.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 04 marca 2016

wyróżnij stronę

Hydrokolonoterapia Warszawa

Szukasz pomocy przy odchudzaniu, oczyszczaniu organizmu, lub masz problemy z nietolerancją pokarmową albo alergiami? Jeśli tak, zapraszamy do Pure Med - nowoczesnego centrum leczniczego, oferującego naturalne metody radzenia sobie z różnego rodzaju schorzeniami. Naszą specjalnością jest hydrokolonoterapia, ale także rehabilitacja i masaże relaksacyjne oraz lecznicze. Szczegóły naszej oferty znajdziesz, odwiedzając naszą stronę www.

http://www.pure-med.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 09 maja 2013

wyróżnij stronę

Idental

Idental Studio Stomatologii to przede wszystkim wykwalifikowany personel medyczny. Podejmujemy się nawet najbardziej skomplikowanych przypadków z zakresu stomatologii. Swoje usługi świadczymy w zakresie profilaktyki dentystycznej, stomatologi estetycznej, endodoncji mikroskopowej, ortodoncji, implantologii, protetyki stomatologicznej, periodontologi, stomatologii rodzinnej oraz chirurgi stomatologicznej. W swojej pracy korzystamy z najnowszych technologii – dbamy również o to, aby sprzęt spełniał wymagania naszego zespołu oraz pacjentów. Posiadamy pełne wyposażenie pozwalające na świadczenie usług stomatologicznych na najwyższym światowym poziomie.

http://idental.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 28 czerwca 2016

wyróżnij stronę

Implanty zębów – Twój katalog wiedzy

Planujesz zabieg wstawienia implantów zębów? Sprawdź Implanty-wrocław.com.pl! Dowiedz się więcej na temat zabiegu, a przestaniesz się go obawiać. Przeczytaj ile to kosztuje i jakie implanty najlepiej wybrać? Dowiedz się także, czym są licówki i jakie są ich największe zalety. A dla rodziców – wizyta z dzieckiem u stomatologa.

http://www.implanty-wroclaw.com.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 29 sierpnia 2012

wyróżnij stronę