Wyniki 61 - 70 z 184 posortowane wg tytułu

Herbavit ziołowe preparaty zdrowotne

Jeżeli szukasz tanich leków, postaw na naszą aptekę internetową. Herbavit istnieje od 2007 roku i zapewnia pełną gamę leków, suplementów diety oraz kosmetyków w przystępnych cenach. W naszej ofercie znajdziesz także preparaty ziołowe, jak również elki trudno dostępne w innych miejscach. Zapoznaj się już teraz z naszą ofertą zapraszamy serdecznie do współpracy oraz do odwiedzenia naszej strony internetowej!

http://www.herbavit.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 21 marca 2014

wyróżnij stronę

herbsecret - vilcacora

Andean Medicine Centre, dystrybutor Vilcacory (Uncaria Tomentosa, Cats Claw) oraz innych ziół pochodzących z Ameryki Płd. Lekarze i konsultanci medyczni rozwiązują kłopoty i problemy ze zdrowiem.

http://www.herbsecret.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 16 października 2007

wyróżnij stronę

Homeopatia

Strona opracowana przez dr. Roberta Zawiślaka. Zawiera podstawowe informacje o homeopatii, szkoleniach, programach diagnostycznych, a także porady i informacje dla lekarzy.

http://www.homeoterapia.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 30 kwietnia 2000

wyróżnij stronę

Homeopatia - metoda leczenia

Homeopatia - informacje, zalety, skuteczność, zasady, leki homeopatyczne.

http://homeopatia.yeahost.com

Ocena: 5/6

« oceń

Dodano: 11 maja 2007

wyróżnij stronę

Homeopatia klasyczna : leczenie dzieci i dorosłych

Homeopatyczne leczenie dzieci i dorosłych, homeopatyczne leczenie pacjentów z dolegliwościami i chorobami układu oddechowego, pokarmowego, układu krążenia, układu moczowego, z zaburzeniami cyklu miesiączkowego, z bólami głowy, migreną, alergią pokarmową i wziewną, z nadpobudliwością nerwową i nerwicami itp. Homeopatia klasyczna.

http://www.homeopatia-klasyczna.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 13 lipca 2005

wyróżnij stronę

Instrumentalna Biokomunikacja Quantec

Quantec, komputerowe urządzenie radioniczne, wykorzystując autorski program naprawia i skanuje biopola. Zapoznaj się z naszą ofertą

http://quantec-terapia.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 08 sierpnia 2012

wyróżnij stronę

IntiMoments - krem do higieny intymnej

Nawilżający krem IntiMoments - rewelacyjny produkt CaliVita International dla zapewnienia higieny intymnej kobiety oraz zwiększenia satysfakcji seksualnej obu partnerów - pomaga w utrzymaniu aktywności seksualnej. Wskazany dla kobiet z suchością pochwy - nawilża i chroni kobiętę przed otarciami i podrażnieniami.

http://www.intymnakobieta.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 20 lipca 2008

wyróżnij stronę

Jagody acai

Odchudzanie jeszcze nigdy nie było takie proste a do tego … smaczne i wygodne. Nie wierzysz? To znaczy, że nie stosujesz i nie znasz jeszcze jagody acai. Owoce te, są bardzo pożywne. Poza tym zawierają ogromnie dużo witamin i mikroelementów, które są potrzebne naszemu ustrojowi, szczególnie w trakcie diety odchudzającej. Więcej na temat tego jakie ma jagoda acai właściwości oraz jak działają jagody acai, znajdziesz na stronie naszej witryny informacyjnej. My zdradzamy również, na czym polega odchudzanie z acai oraz pokazujemy, jakie mogą być jego efekty. Od nas dowiesz się również czy jagody acai są bezpieczne i czy każdy może po nie sięgać. Gorąco...

http://www.jagody-acai.com

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 04 marca 2014

wyróżnij stronę

Jak obniżyć cholesterol?

Gorąco zachęcamy do wejścia na naszą stronę www, która jest poświęcona cholesterolowi. Dzięki niej, zyskasz wiedzę na temat tego jakie są rodzaje cholesterolu oraz poznasz jego oddziaływanie w naszym ciele. Dowiesz się jak obniżyć nadmiar cholesterolu oraz co może Ci grozić, jeśli nie zmienisz swojego nastawienia. Serdecznie zapraszamy już teraz, do obejrzenia opisywanej witryny internetowej na temat cholesterolu. Zacznij dbać o swoje zdrowie, zwalcz schorzenia i ciesz się życiem!

http://cholesterol.infoabc.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 14 września 2010

wyróżnij stronę

Jak pozbyć się wzdęć?

Sprawdź jak bezzwłocznie leczyć wzdęcia brzucha oraz inne problemy pokarmowe, takie jak choroba refluksowa. Na naszej stronie staraliśmy się umieścić wszystkie dostępne informacje traktujące na temat wzdęć i problemów trawiennych, które udało nam się wyselekcjonować i przekazać w czytelnej postaci.

http://wzdecia.infoabc.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 20 października 2010

wyróżnij stronę