Wyniki 1 - 10 z 257 posortowane wg tytułu

Stomatolog Nowy Sącz

IwulskaDent to przychodnia stomatologiczna (Nowy Sącz) z profesjonalnym zapleczem diagnostycznym. Bierzemy odpowiedzialność za planowanie leczenia chirurgicznego, implantologicznego, protetycznego. Rozwiązujemy kłopoty z dziąsłami. Wybielamy uzębienie nowoczesnymi metodami. Wykorzystujemy tańsze licówki kompozytowe i zestawy ceramiczne. Zmieniamy z powodzeniem kształt uzębienia, aby pacjent odzyskał komfort wizualny.

https://www.iwulskadent.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 07 czerwca 2019

Dentysta - lodzdentysta.pl

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą naszych usług, które związane są ze stomatologią. Posiadamy bardzo doświadczoną kadrą specjalistów, którzy potrafią wykonać nawet bardzo skomplikowane zabiegi dentystyczne. Nasza oferta obejmuje usługi związane z implantologią, stomatologią estetyczną, chirurgią oraz wieloma innymi usługami. Gwarantujemy profesjonalizm i odpowiednie podejście do każdego pacjenta.

https://lodzdentysta.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 04 listopada 2017

Wybielanie zębów | Wybielanie zębów Wrocław

Nakładkowe wybielanie zębów we Wrocławiu. Szybko i skutecznie zamienisz zęby na białe.

http://biale-zeby.wroclaw.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 13 sierpnia 2011

wyróżnij stronę

Wybielanie zębów Rybnik - dentica24.pl

Dentica24 to gabinety stomatologiczne zlokalizowane w Raciborzu, Rybniku i Wodzisławiu Śląskim. Oferujemy profesjonalną opiekę stomatologiczną, a nasze gabinety są wyposażone w najnowocześniejsze sprzęty. Zapraszamy do nas osoby w każdym wieku, ponieważ nigdy nie jest za wcześnie ani za późno, by zadbać o swoje zęby, które są wizytówką każdego człowieka. Zapraszamy do kontaktu z nami, by ustalić najbardziej dogodny termin wizyty.

https://www.dentica24.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 10 października 2017

wyróżnij stronę

Wybielanie zębów Łódź

Stomatolog Łódź to profesjonalny gabinet stomatologiczny w Łodzi. Oferujemy Państwu usługi z zakresu stomatologii zachowawczej, ortodoncji, chirurgii stomatologicznej oraz ortodoncji. Profesjonalnie zajmujemy się także wykonywaniem implantów. Nasz gabinet jest bardzo dobrze wyposażony i zatrudniamy wyłącznie najlepszych specjalistów. Dokładamy wszelkich starań aby zapewnić naszym pacjentom komfort psychiczny.

http://lodzstomatolog.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 03 kwietnia 2015

wyróżnij stronę

www.rodentis.pl

Warszawska Klinika Stomatologiczna RODENTIS powstała z myślą o leczeniu uzębienia. W związku z czym oferuje pacjentom szeroki zakres usług stomatologicznych, gdzie należy wymienić implantologię, chirurgię stomatologiczną, ortodoncję, protetykę, a także stomatologię dziecięcą. Tu pacjentami mogą być również osoby niepełnosprawne. Klinika zatrudnia doświadczonych stomatologów, którzy pracowali nie tylko w polskich, ale i zagranicznych gabinetach.

http://www.rodentis.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 25 listopada 2014

wyróżnij stronę

Wojciech Gałkowski Implanty warszawa

Zapraszamy do zapisania się na wizytę w Klinice Escetica znajdującej się w Warszawie to tutaj czeka na Państwa profesjonalna obsługa ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie stomatologii, implantologii, protetyki. W Klinice stosuje się tylko najlepsze materiały i sprzęt, by pacjenci mogli cieszyć się w pełni zdrowymi zębami i pięknym uśmiechem. Tu masz gwarancję zadowolenia. Sprawdź pełną ofertę i cennik na stronie.

http://wojciechgalkowski.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 28 stycznia 2015

wyróżnij stronę

Whitening Ireland

Zapraszamy na wybielanie w Irlandii (whitening teeth Dublin)! Nadchodzą wakacje, czas słońca, plaży, urlopów. Często długo pracujemy nad swoją sylwetką, nad włosami, nad każdym aspektem. Jednak czujemy, że coś jest w nas nie tak, czegoś brakuje, jakiegoś błysku. Zdajemy sobie sprawę, że to nasze zęby nie wyglądają do końca tak, jakbyśmy tego chcieli. Nic straconego. Istnieje przecież wybielanie zębów (teeth bleaching). Jest to obecnie opcja bardzo popularna. Można stosować żel wybielający (whitening gel), a dla uzyskania szybszego efektu istnieje także laserowe wybielanie (laser whitening). Nie musisz się martwić o to, że Twoje zęby nie są zbyt...

http://whiteningireland.ie

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 23 czerwca 2016

wyróżnij stronę

Veston.com.pl

Jesteśmy producentem metalowych akcesoriów do gabinetów stomatologicznych. Produkujemy przede wszystkim formówki, paski do formówek i paski do profilaktyki.

http://veston.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 09 kwietnia 2019

wyróżnij stronę

Usługi stomatologiczne Krapkowice

Nasz Gabinet Stomatologiczny Cichoccy jest do Państwa dyspozycji już od 1987 roku. Działamy w Krapkowicach koło Opola i to tutaj czekają na Państwa profesjonalnie wyposażone gabinety. Wykonujemy kompleksowe zabiegi, w tym m.in. w ramach stomatologii zachowawczej, endodontycznej, chirurgicznej, również estetycznej. Prowadzimy prace protetyczne korony, mosty, protezy, wkłady koronowo-korzeniowe i inne. Zapraszamy również dzieci.

http://www.stomatologkrapkowice.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 02 stycznia 2015

wyróżnij stronę