Wyniki 41 - 48 z 48 posortowane wg tytułu

Szlifiernia Szkieł Okularowych

Szlifiernia Szkieł Okularowych w Żorach zaprasza do współpracy. Oferujemy, szybkie, sprawne usługi. Możliwość wykupienia abonamentu!!!

http://szlifiernia.opx.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 08 stycznia 2009

wyróżnij stronę

Ultraviol producent sprzętu medycznego.

Producent aparatury medycznej negatoskopów NGP, negatoskopu do mammografii, lamp bakteriobójczych przepływowych NBVE, lamp do leczenia łuszczycy i bielactwa UVA, UVB, lamp antydepresy,jnych Fotovita, stacji cyfrowych i analogowych obrazów DICO (cyfrowy negatoskop),lamp zabiegowych

http://www.ultraviol.pl

Kategorie:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 25 lutego 2009

wyróżnij stronę

Wynajem łóżek rehabilitacyjnych - wypozyczalnia-klika.pl

Prezentujemy profesjonalną wypożyczalnię sprzętu rehabilitacyjnego. Nasze rozwiązania sprawdzają się w szpitalach, prywatnych ośrodkach opieki seniorów, u klientów indywidualnych. Proponujemy wynajem łóżek rehabilitacyjnych bardzo prostych w montażu, wytrzymałych. Nasze łóżka to doskonałe ułatwienie życia unieruchomionych pacjentów. Dodatkowo udostępniamy podnośniki wannowe, czy dodatki ortopedyczne.

https://wypozyczalnia-klika.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 10 maja 2019

wyróżnij stronę

wyposażenie laboratorium

Firma Labfunk zajmuje się kompleksowym wyposażeniem laboratoriów, przychodni medycznych, instytucji naukowych, szkół, lekarzy itp. w urządzenia pomiarowe, laboratoryjne, szkło laboratoryjne, materiały jednorazowego użytku, systemy oczyszczania wody, rękawice medyczne, meble i wiele więcej. Naszym głównym celem jest zadowolenie klienta i satysfakcja z zakupu. Większość z naszych cen ustalana jest indywidualnie, jesteśmy otwarci na negocjacje. Jako Firma, naszą podstawową wartością jest poprawa warunków pracy ludzi z kręgów naukowych, działając przy użyciu najwyższych standardów uczciwości poprzez ciągłe rozszerzanie naszego asortymentu. Przy...

http://www.labfunk.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 07 stycznia 2012

wyróżnij stronę

Wyposażenie sal chorych - cezal.lublin.pl

Każda klinika medyczna z terenu województwa lubelskiego poszukująca wysokiej jakości sprzętu stomatologicznego, medycznego czy farmaceutycznego coś dla siebie znajdzie w hurtowni przy ulicy Spółdzielczości Pracy 38, gdzie swoją siedzibę ma Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Lecznictwa CEZAL LUBLIN. Jesteśmy firmą o wielkim bagażu doświadczeń, a zaczynaliśmy już w roku 1953. Nasze doświadczenie jest w związku z tym ogromne.

http://cezal.lublin.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 05 grudnia 2016

wyróżnij stronę

Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych Kraków

Sklep medyczny Kraków.Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego w Krakowie.Specalizuje się w wypożyczaniu łóżek rehabilitacyjnych (tzw. łóżka szpitalne), wózków elektrycznych oraz innego sprzętu medycznego jak wózki inwalidzkie, urządzeń rehabilitacyjnychschodołazów i pionizatorów.Dofinansowania z NFZ, PFRON.

http://wypozyczalniamedyczna.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 03 marca 2011

wyróżnij stronę

Wypożyczalnia szyn rehabilitacyjnych CPM, Ortoflex...

Nasza firma zajmuje się wynajmowaniem szyn rehabilitacyjnych CPM. Najczęściej wypożyczaną szyną przez naszych klientów jest szyna Ortoflex L1. Cechuje się ona tym, że bardzo pomaga w procesie rehabilitacji po np. zabiegach operacyjnych lub po długotrwałym unieruchomieniu nogi w gipsie. Artonica to firma, które osobiście dostarcza szyny CPM do klientów do domu. Na miejscu przeprowadzamy szkolenie z prawidłowej obsługi Ortoflex L1. Po okresie wynajmu również przyjeżdżamy odebrać szynę rehabilitacyjną. Działamy na terenie całego woj. mazowieckiego. Głównie w miastach: Warszawa, Ząbki, Zielinka, Łomianki, Radzymin, Piaseczno, Legionowo, Wyszków. Zapraszamy...

https://artronica.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 26 lipca 2019

wyróżnij stronę

Zakłady Ortopedyczne im. Wacława Omiotka

Zakłady Ortopedyczne im. Wacława Omiotka to jeden z liderów w branży zaopatrzenia ortopedycznego. W szerokiej ofercie firmy znajdziemy: ortezy, gorsety, protezy, wkładki ortopedyczne, oraz obuwie ortopedyczne. Na stronie firmy możemy obejrzeć wybrane produkty.

http://zow-warszawa.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 05 października 2017

wyróżnij stronę