Wyniki 31 - 40 z 48 posortowane wg tytułu

Redicalus Kompleksowe Zaopatrzenie Medyczne

Firma REDICALUS jest wyłącznym przedstawicielem w Polsce firmy BEXEN - producenta światowej klasy defibrylatorów manualnych i AED. Zajmujemy się kompleksowym zaopatrzeniem jednostek służby zdrowia w sprzęt i aparaturę medyczną.

http://redicalus.com.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 26 września 2005

wyróżnij stronę

REHMED

Strona firmy REHMED z Opola. W ofercie sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny, sprzęt dla dzieci z porażeniem mózgowym oraz sprzęt sportowy. Możliwość zamówienia przez Internet szortów do mikromasażu nóg.

http://www.rehmed.com.pl

Ocena: 5/6

« oceń

Dodano: 31 stycznia 2001

wyróżnij stronę

Serwis Melag, Getinge -AMW Service

Firma od kilkunastu lat świadczy usługi związane ze sprzedażą oraz serwisem urządzeń medycznych głównie do celów sterylizacji tj. autoklawy. Współpracujemy z firmami Melag, Getinge, Aitecs. Nasi handlowcy zaopatrują oraz serwisują urządzenia na terenie całej Polski. Zapraszamy na naszą stronę w celu zapoznania się z całą ofertą.

http://amw-service.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 21 czerwca 2019

wyróżnij stronę

Sigmed - sprzęt weterynaryjny, radiografia cyfrowa

Sigmed - sprzęt weterynaryjny, sprzęt medyczny, radiografia cyfrowa, skanery cyfrowe, sklep internetowy - ponad 2000 produktów!

http://www.sigmed.net

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 23 grudnia 2006

wyróżnij stronę

Sklep ratowniczy - Ratujesz.pl

Sklep internetowy z odzieżą dla ratowników medycznych, oferujący również sprzęt medyczny i apteczki.

http://ratujesz.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 15 lipca 2014

wyróżnij stronę

Sklep rehabilitacyjny Warszawa

Nasze przedsiębiorstwo od ponad dwóch dekad zajmuje się sprzedażą i wypożyczaniem wysokiej jakości sprzętu rehabilitacyjnego i ortopedycznego. Jeśli chodzi o sprzęt do ćwiczeń możemy zaproponować specjalne krążki do rehabilitacji, piłki gimnastyczne, rowery stacjonarne itd. Także w zakresie sprzętów przeznaczonych dla osób niepełnosprawnych ruchowo możemy poszczycić się szerokim asortymentem. Nasze sprzęty udostępniamy zarówno w ramach świadczeń z NFZ jak i za pełną odpłatnością pacjenta.

http://www.ortmed.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 02 marca 2013

wyróżnij stronę

Sklep z ciśnieniomierzami - mamcisnienie.pl

Nasza firma oferuje wszystkim osobom, które chorują na nadciśnienie profesjonalny sprzęt służący do pomiaru ciśnienia nad tętniczego. W ofercie firmy Mam Ciśnienie znajduje się bardzo duży wachlarz ciśnieniomierzy najróżniejszych kategorii, takich jak ciśnieniomierze nadgarstkowe, ciśnieniomierze naramienne, ciśnieniomierz, automatyczne czy ciśnieniomierz zegarowe. Nie wiesz jaki produkt będzie optymalny dla Ciebie, bardzo prosimy o kontakt, z pewnością udzielimy CI pomoc, sporo informacji znajdziesz też na naszej stronie.

http://www.mamcisnienie.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 09 listopada 2015

wyróżnij stronę

Sprzet-ratownictwa-medycznego.com.pl

Prowadzony przez nas sklep internetowy stanowi miejsce, w jakim można nabyć sprawdzony oraz wysokiej jakości sprzęt ratowniczy. Naszym klientom jesteśmy w stanie zaproponować takie rozwiązania jak zestawy medyczne, butla na tlen medyczny, reduktor tlenu medyczny, filtry do respiratorów, koce ratunkowe, materace próżniowe, opatrunki, plastry, chusty, rękawice nitrylowe, szyny próżniowe w torbie czy też torby ratownicze medyczne.

https://sprzet-ratownictwa-medycznego.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 14 czerwca 2018

wyróżnij stronę

Sprzęt medyczny

W naszej ofercie posiadamy wysokiej klasy sprzęt medyczny. M.in: - aparaty RTG - ultrasonografy - aparaty EKG - kardiotokografy - defibrylatory - pulsooksymetry Proponujemy Państwu nowoczesne, ciekawe rozwiązania do Państwa gabinetu, przychodni, szpitala. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą !

http://www.come-poznan.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 03 lutego 2010

wyróżnij stronę

Sprzęt rehabilitacyjny

Obiektywny blog opisujący sprzęt rehabilitacyjny oferowany na terenie Polski przez stacjonarne oraz internetowe sklepy medyczne.

http://sprzet-rehabilitacyjny.org

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 07 lutego 2009

wyróżnij stronę