Wyniki 11 - 20 z 48 posortowane wg tytułu

Elektromedix - Internetowy Sklep Medyczny

Internetowy Sklep Medyczny firmy ELEKTROMEDIX, która od 15 lat świadczy usługi związane profesjonalną obsługą i zabezpieczeniem serwisowo technicznym aparatury medycznej pracującej na terenie Polski. Oferta naszego sklepu skierowana jest zarówno do placówek służby zdrowia i prywatnych klinik jak również do prywatnego odbiorcy. W ofercie znajdą państwo drobny sprzęt medyczny wysokiej klasy, a także specjalistyczną aparaturę medyczna. Współpracujemy z Takimi firmami jak Ascor, MPW Med. Instruments, SciCan, Comen, Hand-Prod, MedBryt , Medima, Hummene, New Tech.

http://www.sklep.elektromedix.eu

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 21 stycznia 2008

wyróżnij stronę

Farum

Profesjonalny sprzęt medyczny: diagnostyczne zestawy rentgenowskie stacjonarne oraz jezdne, rentgeny stomatologiczne, elektrokardiografy, meble medyczne i wyposażenie gabinetów lekarskich.

http://www.farum.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 19 stycznia 2001

wyróżnij stronę

Finmed - narzędzia stomatologiczne

Finmed jest firma zajmującą się importem, dystrybucją i handlem sprzętem medycznym i stomatologicznym. w ofercie znajduja się autoklawy, unity stomatologiczne, kompresory, narzędzia stomatologiczne, apteczki specjalistyczne i wiele innych produktów adresowanych do szerokiego grona odbiorców. Narzędzia stomatologiczne wykonane są z wysokogatunkowych stali szlachetnych, są trwałe i niezawodne. Sposród narzędzi stomatologicznych na szczególną uwagę zasługuje bardzo bogata oferta - kleszcze ekstrakcyjne, igłotrzymacze, nakładacze, zgłębniki, czy nozyczki i pensety.

http://www.finmed.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 02 marca 2009

wyróżnij stronę

Internetowy sklep medyczny - Promedica - artykuły i...

Internetowy sklep medyczny Promedica oferuje szeroki wybór sprzętu i akcesoriów medycznych. Znajdą tu Państwo sprzęt stomatologiczny, akcesoria chirurgiczne, urządzenia do dezynfekcji,odzież medyczną, akcesoria ortopedyczne, a także drobny sprzęt medyczny: stetoskopy, ciśnieniomierze,otoskopy i oftalmoskopy, glukometry, wagi, laryngoskopy, inhalatory, lampy do fototerapii,termometry, nawilżacze i oczyszczacze powietrza, sprzęt do hydroterapii i masażu, walizki i torby lekarskie.

http://www.medyczny.pl

Kategorie:

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 17 sierpnia 2004

wyróżnij stronę

Internetowy Sklep Medyczny

DREW MEBI – jest to Internetowy Sklep Medyczny i wypożyczalnia sprzętu medycznego, rehabilitacyjnego jak również ortopedycznego takiego jak: np. Łóżka Rehabilitacyjne, Podnośniki pacjenta

http://www.esklep-medyczny.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 12 stycznia 2012

wyróżnij stronę

LAKTA WYPOŻYCZALNIA LAKTATORÓW ŁÓDŹ

-brak odruchów ssania -schorzenia brodawek piersi -nadmiar i zaleganie pokarmu - pomoże Ci laktator - elektryczny odciągacz pokarmu

http://www.lakta.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 27 października 2008

wyróżnij stronę

Lim Studio - Wynajem Lasera do depilacji

LIM STUDIO oferuje wynajem najskuteczniejszego lasera do depilacji marki LIGHT Sheer. Zapewniamy nowoczesny sprzęt, wykwalifikowaną kadrę, korzystne ceny i fachowe doradztwo.

http://laserdodepilacji.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 28 marca 2014

wyróżnij stronę

Matysimplanty.pl - Implanty Zębów Dla Miast Głogów

Oferta leczenia polega na uzupełnieniu brakujących zębów za pomocą implantów. Zabiegi wykonywane na terenie Leszna, Wschowy, Głogowa. Zabiegi przy użycia lasera, piezochirurgii, mało inwazyjne techniki zabiegowe gwarancją sukcesu. W gabinecie stosuję techniki minimalnie inwazyjnej chirurgii i implantologii aby polepszyć komfort i zadowolenie moich pacjentów. Zabiegi wykonuję z zastosowaniem najnowszych i najlepszych na rynku urządzeń do chirurgii implantologicznej oraz laserochirurgii. Zabiegii chirurgiczne nie muszą być bolesne ani bardzo traumatyczne dla pacjęta. Zastosowanie najnowocześniejszego sprzętu typu laser czy piezosurgery umożliwia...

http://matysimplanty.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 13 sierpnia 2014

wyróżnij stronę

MEDEL POLSKA - implant ślimakowy

Firma Medel Polska posiada w swojej ofercie jeden z najnowocześniejszych implantów ślimakowych. Dzięki jakości naszych produktów, pozwalamy na nowo odkrywać świat, który do tej pory był niepoznany. Implant ślimakowy jest furtką do normalnego życia.

http://www.implantslimakowy.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 22 maja 2007

wyróżnij stronę

Medem - aparatura medyczna i sprzęt medyczny

Strona medycznej firmy Medem zaopatrującej od 1992 roku Placów POZ w nowoczesną aparaturę medyczną i sprzęt medyczny. Pełna oferta katalogowa, zdjęcia, galeria, Karta Solidnego Klienta i in.

http://www.medem.com.pl

Kategorie:

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 17 września 2003

wyróżnij stronę