Wyniki 1 - 10 z 18 posortowane wg oceny

ASYMED - NZOZ - Szczecin

Poradnia chorób gruczołu piersiowego, badania RTG, USG, UKG, EKG z opisem, rektoskopia, laboratoryjne (w tym hormonalne), biopsja tarczycy i gruczołów piersiowych, konsultacje specjalistów, terapia antynikotynowa.

http://www.asymed.ifg.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 16 sierpnia 2005

wyróżnij stronę

Prot Dental Laboratorium techniki dentystycznej

Prot Dental to nowoczesne laboratorium techniki dentystycznej położone w samym centrum Warszawy. Laboratorium powstało z myślą o Lekarzach, którzy cenią sobie profesjonalne podejście do wykonywanej pracy. Specjalizujemy się w wykonywaniu protez osiadających całkowitych i częściowych oraz protez śluzówkowo ozębnowych tj. protez szkieletowych. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo także m. in. uzupełnienia stałe, prace kombinowane, szyny.

http://www.prot-dental.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 07 grudnia 2007

wyróżnij stronę

BioGen- Genetyczne Ustalanie Ojcostwa - badania i testy...

BioGen- Genetyczne Ustalanie Ojcostwa - badania i testy DNA. Badania wykonujemy w atestowanym polskim laboratorium do celów sądowych i prywatnych na terenie całej Europy.

http://www.biogen.com.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 23 września 2004

wyróżnij stronę

Prywatny Zakład Opieki Zdrowotnej Multi-Lab

Naszym celem jest świadczenie usług w zakresie szeroko rozumianej diagnostyki laboratoryjnej, tak by być ważnym ogniwem w profilaktyce medycznej, a także w procesie leczenia pacjentów. Służyć pacjentowi pomocą w ich walce z chorobami.

http://www.multi-lab.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 13 października 2004

wyróżnij stronę

Analityk - laboratorium analityczne w Tarnowskich

Laboratorium Analityczne w Tarnowskich Górach wykonuje kompleksowy zakres badań krwi i moczu. Posiada punkty pobrań w Tarnowskich Górach, Tworogu i strzybnicy.

http://www.analityk.slask.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 18 września 2005

wyróżnij stronę

Analiza Pierwiastkowa włosów i moczu dobowego

Diagnostyka odżywienia człowieka. Programy suplementacji witamin i mikroelementów. Wskazówki dietetyczne. Analiza Pierwiastkowa włosów i moczu dobowego.

http://www.biomol.pl

Kategorie:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 30 maja 2006

wyróżnij stronę

Badanie nasienia skutecznie w mieście Kraków

W przypadku badań nasienia jest niezwykle ważne by zapewnić pacjentowi maksymalny komfort związany z oddaniem nasienia i profesjonalne podejście personelu, co owocuje zredukowaniem niepotrzebnych stresów związanych z badaniem. Doskonałe warunki Laboratorium Medycznego Synevo i najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny, który posiadamy gwarantują szybkie badania i trafną diagnozę, która umożliwia podjęcie szybkiego leczenia, a w efekcie zdrowie i poczęcie długo wyczekiwanego dziecka. Gorąco zapraszamy.

http://www.badanienasienia.info

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 02 lutego 2014

wyróżnij stronę

Badanie wody legionella

Jesteśmy firmą, która zajmuje się wykonywaniem profesjonalnych usług związanych z badaniem wody. W zakresie naszych usług znajdują się badania fizykochemiczne oraz mikrobiologiczne. Dzięki posiadaniu przez nas wysokiej jakości sprzętu oraz świetnej kadrze specjalistów, każdy będzie zadowolony z naszych usług. Gwarantujemy profesjonalizm oraz odpowiednie podejście do każdego klienta. Zapraszamy serdecznie.

http://badaniewody.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 11 maja 2016

wyróżnij stronę

ClinMed Pharma - Clinical Research Organization

ClinMed Pharma - Clinical Research Organization to firma o międzynarodowym zasięgu, współpracująca z wieloma firmami z branży farmaceutycznej, cro i biotechnologicznej. Bierzemy udział we wszystkich fazach badań klinicznych oraz badaniach interwencyjnych. Naszą misją jest świadczenie wysokiej jakości usług, dostosowanych do konkretnych potrzeb naszych klientów. Wspomagamy globalne firmy CRO w badaniu konfiguracji, RA / składania WE , monitoringu, zamknięciu działalności, a także monitoringu outsourcingu. Oferujemy elastyczne podejście do projektu budżetu oraz oszczędne i efektywne rozwiązania.

http://www.clinmed.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 08 listopada 2010

wyróżnij stronę

Genetyczne badania

Zależy Ci na szybkim dowiedzeniu prawdy? Chcesz udowodnić komuś, iż właśnie on jest winny poczynionych szkód? Będziemy w stanie Ci pomóc. Korzystając z naszej pomocy, będziesz miał możliwość już w przeciągu czterdziestu ośmiu godzin dowiedzieć się kto jest winny. Zajmujemy się badaniem śladów biologicznych, ustalaniem ojcostwa oraz wykonujemy badania genetyczne. Współpracujemy nie tylko z organami ścigania, czy sądami, ale również i osobami prywatnymi. Zapraszamy!

http://www.twojdna.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 23 września 2013

wyróżnij stronę