Wyniki 11 - 20 z 22 posortowane wg tytułu

Forum - Świat E-Papierosów

Faq, kompendium wiedzy, promocje sklepów polski i zagranicznych, nasz mały home lab, modyfikacje i naprawy oraz wiele innych ciekawych rzeczy znajdziesz na naszym forum. Jeżeli nie udało Ci się do tej pory rzucić papierosów to mamy dla Ciebie idealną alternatywę. Elektroniczny papieros pozwoli Ci się nadal cieszyć z palenia ale bez wdychania substancji smolistych. Na naszym forum zapytasz doświadczonych e-palaczy jakiego papierosa wybrać na początek, jak dobrać dla siebie odpowiedni liquid oraz wiele innych niezbędnych informacji na temat e-papierosów. Zapraszamy do rejestracji.

http://www.swiatpapierosow.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 18 maja 2010

wyróżnij stronę

Gabinet Biostymulacji im. prof. Marii Szulc

Gabinet zajmuje się psychoterapią uzależnień min: uzależnienie od alkoholu, nikotyny, narkotyków, Internetu, hazardu, leczenie depresji, nerwic, anoreksji , zespołu myśli natrętnych, choroby alkoholowej, bezsenności, eliminowanie zaburzeń lękowych, anoreksji, bulimii. Główne obszary działań: alkoholizm, nerwice, lęki, fobie.

http://www.gabinet-hipnozy.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 06 lipca 2007

wyróżnij stronę

Jak rzucić palenie

Portal, którego celem jest motywacja użytkowników chcących raz na zawsze rzucić palenie. Użytkownik może liczyć na pomoc i wsparcie innych użytkowników, dostaje do dyspozycji liczniki (dni, pieniędzy, poprawy zdrowia) aktualizujące się wraz z rosnącym stażem bez papierosa. W portalu można znaleźć również porady czego unikać w czasie rzucania, a także informacji na temat szkodliwości palenia papierosów.

http://nalogow.com

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 12 czerwca 2010

wyróżnij stronę

Kampania Antytytoniowa

Strona informacyjna akcji antytytoniowej Rzuć i Wygraj. Zawiera poradnik dla rzucających palenie, dane o nikotynowej terapii zastępczej.

http://www.cindi.org.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 5/6

« oceń

Dodano: 28 kwietnia 2000

wyróżnij stronę

Leczenie hazardu, leczenie alkoholizmu - Terapia

Ośrodek leczenia uzależnień - Terapia Vivere. VIVERE to pod każdym względem wyjątkowe miejsce. Ośrodek mieści się w Beskidzie Żywieckim, pomiędzy pasmem Beskidu Śląskiego, Podhalem, a częścią Karpat Słowackich. Otaczają nas najwyższe góry Beskidu Żywieckiego: Pilsko, Babia Góra, Romanki i Rysianki. Piękna krajobrazu dopełniają rzeki Sopotnia i Koszarawa.

http://www.terapia-vivere.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 23 marca 2011

wyróżnij stronę

Nicorette

Witryna firmy farmaceutycznej produkującej preparaty należące do Nikotynowej Terapii Zastępczej. Firma posiada szeroką ofertę leków mających zastosowanie w leczeniu różnych schorzeń, w takich dziedzinach jak onkologia, reumatologia.

http://www.nicorette.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 16 lutego 2001

wyróżnij stronę

NiePal

wszystko o rzucaniu palenia...

http://www.niepal.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 01 stycznia 2004

wyróżnij stronę

ODDECH - Stowarzyszenie Pacjentów

Serwis skierowany szczególnie do osób chorych na przewlekłą obturacyjną chorobę płuc ( POChP ), ale także do ich rodzin, do osób uzależnionych od nikotyny, chcących zerwać z nałogiem, szukających wsparcia. Pamiętaj - z chorobą łatwiej walczyć razem!

http://www.oddech.org

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 11 maja 2005

wyróżnij stronę

Polski, tani liquid Nilsen

Oferujemy wysokiej jakości e-płyny do papierosów elektronicznych. Zwolenników e-papierosów wciąż przybywa, tym bardziej, że liquid Nilsen ma przystępną cenę i pomaga w walce z nałogiem. Jest to aromatyzowany płyn e soczek o wielu wariantach smakowych, dzięki temu możesz cieszyć się ulubionym zapachem, a jednocześnie dostarczać organizmowi nikotynę. Rzucanie palenia z e- papierosem i kup nasz liquid tanio. Zastąpienie analoga (zwykłego papierosa) i zastąpienie go e-papierosem polega na stopniowym zmniejszaniu dawki nikotyny tj. kupowaniu płynu o coraz mniejszej mocy. Z papierosem elektronicznym masz szansę wygrać walkę z nałogiem...

http://e-nilsen.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 25 sierpnia 2015

wyróżnij stronę

Terapia uzależnień leczenie alkoholizmu

HORIZON – BĄDŹ WOLNY to stacjonarny prywatny ośrodek we Wrocławiu, zajmujący się profesjonalną terapią i leczeniem uzależnień. Ośrodek znajduje się w pięknie położonym miejscu w spokojnej okolicy w dzielnicy Swojczyce z dala od hałasu i zawrotnego tempa życia. Tutaj masz możliwość odpocząć, przyjrzeć się Sobie i odzyskać wewnętrzną równowagę, by rozpocząć nowy etap w życiu – być wolnym.

http://horizon.info.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 15 marca 2012

wyróżnij stronę