Wyniki 31 - 40 z 110 posortowane wg tytułu

Jengo.pl - program do zarządzania nieruchomościami

Jengo to najnowsze rozwiązanie do zarządzania nieruchomościami i budynkami. Aplikacja posiada niezbędne moduły, które będą przydatne każdemu zarządcy nieruchomości. Zapraszamy na jengo.pl po więcej szczegółów.

http://www.jengo.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 08 maja 2014

wyróżnij stronę

KITMAKER Program do tworzenia albumów cyfrowych

W łatwy sposób w ciągu kilku minut umożliwia zaprojektowanie profesjonalnego albumu fotograficznego ze ślubu, komunii, imprez okolicznościowych, wakacji, itp.

http://www.kitoli.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 29 grudnia 2006

wyróżnij stronę

Komunikator - serwis internetowy

Portal poświęcony komunikatorom internetowym .

http://komunikator.ort.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 04 maja 2004

wyróżnij stronę

Koszty.PL - Program do obsługi budżetu domowego, zestawienia...

Program do obsługi budżetu domowego - opis programu, ekrany, zamówienia, darmowa wersja demo, korzystna cena.

http://www.koszty.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 02 grudnia 2000

wyróżnij stronę

ksara FAKTURY - program do fakturowania

Program, który Państwu oferujemy działa profesjonalnie w systemie Windows. Program ksara FAKTURY - służy do wystawiania Faktur VAT, Faktur korygujących, Faktur Proforma jak również Rachunków. Nowa wersja programu 2.13 niesie ze sobą spore zmiany m.in. można zauważyć, że rabat nadany dla kontrahenta automatycznie nadawany jest produktom dodawanym do faktury dla danego kontrahenta. Nowa odsłona ksara FAKTURY to także możliwość przypisania wielu kont bankowych do jednego sprzedawcy, możliwość wprowadzania poprawki w bazie danych, a dodawanie kolejnych produktów na fakturę powoduje przesunięcie się listy produktów na fakturze do ostatnio wprowadzonej...

http://www.ksara.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 29 listopada 2010

wyróżnij stronę

Kurs Libre Office

Na tej stronie nauczysz się korzystać z pakietu biurowego. Kurs skupiony jest na programie Writer, dzięki czemu poznasz obsługę akapitów i dowiesz się jak poprawnie formatować listy numerowane. Wszystkie lekcje są tak przygotowane, aby małymi krokami każdy był w stanie przejść przez zaawansowane zagadnienia.

http://kursdlaopornych.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 13 marca 2012

wyróżnij stronę

LeftHand - oprogramowanie dla firm.

Firma Lefthand oferuje wieloplatformowe systemy wspomagające pracę małych i średnich firm. Dysponujemy programami przeznaczonymi m. in. do: zarządzania kontaktami z kontrahentami (CRM), ewidencjonowania środków trwałych, a także obsługi sprzedaży i księgowości. Oprócz komercyjnych wersji programów posiadamy także DARMOWE, w pełni funkcjonalne wersje z reklamami.

http://www.lefthand.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 19 września 2005

wyróżnij stronę

Leszek Software - darmowe gry, programy, szablony

Strona producenta niekomercyjnego oprogramowania: darmowe programy, gry, a także szablony na strony www. Serdecznie zapraszamy!

http://www.leszeksoftware.hk.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 12 listopada 2005

wyróżnij stronę

Life System Artur Fic

Profesjonalna obsługa firm oraz placówek dydaktycznych (szkół i pracowni szkolnych), czyli Outsourcingiem IT. Podpisując umowę z nami, masz pewność, że Wasz sprzęt i oprogramowanie będzie zawsze sprawne i gotowe do pracy. Dbamy o legalność oprogramowania, sporządzamy raporty sprzętu i oprogramowania. Obsługujemy zarówno Komputery klasy PC, Serwery Windows, Serwery Linux, notebooki oraz stacje graficzne, itp. Klienci indywidualni też są mile widziani. Pomagamy dobrać i kupić sprzęt oraz dostarczyć go na miejsce. Prowadzimy również profesjonalny serwis laptopów. Tworzenie rozbudowanych aplikacji webowych (www) to nasza kolejna specjalizacja. Programy...

http://lifesystem.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 02 kwietnia 2013

wyróżnij stronę

Mariusz Żurawek - Portfolio

Portfolio Mariusza Żurawka, programisty, darmowe programy, artykuły, skrypty.

http://www.zurawek.com

Słowa kluczowe:

Ocena: 5/6

« oceń

Dodano: 05 stycznia 2006

wyróżnij stronę