Wyniki 51 - 60 z 110 posortowane wg tytułu

OpenOfficePl - rewelacyjny pakiet biurowy

Prezentujemy nowoczesny i profesjonalny W SUPER CENIE pakiet oprogramowania OpenofficePL, który przysporzy Państwu wymiernych korzyści finansowych oraz nada inny, lepszy wymiar łączenia ludzi, informacji i procesów biznesowych. OpenofficePL zawiera nowe zwiększające funkcjonalność i efektywność narzędzia dzięki, którym udoskonalisz pracę w swoim komputerze w pracy lub w domu. W skład oprogramowania OpenOfficePL wchodzą wszystkie niezbędne narzędzia biurowe: - Edytor tekstu Writer - Arkusz kalkulacyjny Calc - Program do tworzenia grafiki Draw - Program do tworzenia prezentacji Impress - Program bazodanowy Kexi - Przeglądarka internetowa i klient...

http://www.openofficepl.com

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 06 grudnia 2004

wyróżnij stronę

OpenOffice 2 oraz inne programy dla firm, szkół

Kompletny pakiet biurowy kompatybilny z MS Office oraz inne programy typu Open Source.Dystrybucja bezpłatnych programów dla firm, szkół, instytucji z uwzględnieniem aktualnych przepisów polskiego prawa skarbowego.

http://www.openoffice.info.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 04 maja 2006

wyróżnij stronę

Oprogramowanie Corel - JUSTO

Sprzedajemy oryginalne oprogramowanie firm Adobe, Corel, Microsoft, Autodesk a także nieco bardziej specjalistyczne typu: ashampoo, pinnacle, sony media software, trend micro pc-cillin, avid liquid version 7, kiwi cattools 3dmark i inne. Nasze produkty sprzedawane są po niezwykle atrakcyjnej cenie. Kupując w naszym sklepie spotkają się Państwo z profesjonalną obsługą i rzetelnym doradztwem. Na nasz asortyment składa się nowe, legalne oprogramowanie z gwarancją. Mamy nadzieję, że spełnimy Państwa oczekiwania dotyczące jakości oprogramowania i rzetelności obsługi. Zapraszamy do zakupów.

http://www.justo.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 05 listopada 2010

wyróżnij stronę

Oprogramowanie digital signage

M4B jest producentem oraz dystrybutorem oprogramowania do zarządzania siecią digital signage. Głównym produktem M4B jest WAVE - program poprzez, który użytkownik może zarządzać wieloma nośnikami digital signage z jednego miejsca.

http://www.m4b.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 14 stycznia 2012

wyróżnij stronę

P2P Info

Serwis poświęcony programom p2p. Znajdziecie tutaj informacje o owych programach a także jest możliwość ich ściagnięcia

http://p2p.ort.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 06 maja 2004

wyróżnij stronę

Paragon Software Poland - Backup, kopie zapasowe

Paragon Software Group zajmuje się tworzeniem różnorodnego oprogramowania narzędziowego służącego między innymi do tworzenia i przywracania kopii zapasowych, partycjonowania, migracji, optymalizacji systemu, szeroko rozumianego zarządzania nośnikami danych i wirtualizacji.

http://www.paragon-software.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 27 stycznia 2012

wyróżnij stronę

Pasek Narzędzi Besttoolbar

Besttoolbar to narzędzie stworzone z myślą o internautach, którzy dużo czasu poświęcają na przeglądanie internetu. Na pasku umieszczone zostały wszystkie, najczęściej używane funkcje, potrzebne podczas przeglądania internetu, takie jak radio internetowe, słowniki online, kalkulator, kursy walut, pogoda i wiele innych równie przydatnych narzędzi.

http://www.besttoolbar.eu

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 09 września 2008

wyróżnij stronę

Pity 2012

Jeśli tym razem postanowiłeś samodzielnie rozliczyć się z Urzędem Skarbowym, na pewno przyda Ci się oferowana na tej stronie aplikacja PITy 2012, która umożliwia nam szybkie wypełnienie dowolnego typu formularza podatkowego. Warto nadmienić, ze program umożliwia nam także przekazanie 1% podatku organizacji pozarządowej, którą wybierzemy. Co ważne, program jest w pełni darmowy, a jego instalacja banalnie prosta.

http://www.dobrypit.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 27 grudnia 2012

wyróżnij stronę

Pit 2012

Nasz program komputerowy jest doskonałym rozwiązaniem wtedy, gdy pragnie się szybko i wygodnie rozliczyć PIT-y na 2012 rok. Przygotowaliśmy w pełni funkcjonalną i łatwą w obsłudze aplikację, dzięki której będzie można wypełnić różne deklaracje PIT, załączniki i formularze NIP. Wystarczy postępować zgodnie z kreatorem dokumentów, aby w kilka minut mieć prawidłowo wypełnioną deklarację podatkową. Następnie można od razu przesłać ją do Urzędu Skarbowego jako e-deklarację. Zapraszamy!

http://pity2012online.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 18 grudnia 2012

wyróżnij stronę

Pobieranie z Youtube - Sciaganie z Youtube

Na stronie downtube pobierzesz zupełnie za darmo pliki z portalu youtube. Wystarczy wejść na naszą stronę i wkleić link do wybranego filmu i już po chwili może być na dysku twojego pc.

http://downtube.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 26 czerwca 2014

wyróżnij stronę