Wyniki 71 - 80 z 110 posortowane wg tytułu

Program do obsługi przychodni Medchart

Medchart to intuicyjne oprogramowanie do prowadzenia gabinetu lekarskiego, dostępne przez przeglądarkę internetową. Z aplikacji korzystać można z każdego urządzenia z dostępem do internetu bez jakichkolwiek ograniczeń czasowych. Medchart zapewnia możliwość wygodnej rejestracji pacjentów w dostępnym kalendarzu oraz wysyłania do nich powiadomień o zaplanowanej wizycie. Dzięki aplikacji lekarz prowadzić może kartoteki pacjentów z użyciem wygodnej, aktualizowanej na bieżąco bazy leków, gotowych szablonów i podpowiedzi. Medchart umożliwia również wypełnianie elektronicznych druków recept, generowanie niezbędnych dokumentów oraz raportów. Korzystając...

http://www.medchart.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 04 stycznia 2018

wyróżnij stronę

Program do pożyczek

Oferujemy kompleksowy system do prowadzenia pożyczek, chwilówek i kredytów dla firm udzielających pożyczek gotówkowych i nie tylko. Nasz program pozwala na bardzo elastyczne dostosowanie do procesów biznesowych w danym przedsiębiorstwie. Niemal każda instalacja obejmuje szereg indywidualnych modyfikacji, istotnych z punktu widzenia klienta. Zapewniamy profesjonalną obsługę po uruchomieniu oraz ciągłe udoskonalanie systemu w trakcie współpracy z klientem. Nie pobieramy opłaty wdrożeniowej.

http://programdopozyczek.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 10 grudnia 2013

wyróżnij stronę

ProInwent - Spis z natury | Środki trwałe

Firma AutoID Polska ma do zaoferowania program ProInwent służący do kontroli inwentaryzacji Państwa firmy. Zdobądź kontrolę nad wszystkimi zasobami Twojej firmy! Inwentaryzacja która przeprowadzana jest ręcznie, to rozwiązanie czasochłonne. Zaangażowane jest w nią wiele osób, cały proces okazuje się zaś kosztowny i niedokładny. Biuro naszej firmy znajduje się w Krakowie przy ulicy Wł. Żeleńskiego 103. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo przykład inwentaryzacji przy użyciu naszego systemu. Wejdź na www.inwentaryzacjazlecona.pl!

http://www.inwentaryzacjazlecona.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 13 czerwca 2013

wyróżnij stronę

Przeglądarki internetowe

Wybierz dla siebie najlepszą przeglądarkę internetową. Chyba nawet nie spodziewasz się jak dużo jest dostępnych programów do przeglądania witryn internetowych. Na stronie znajdziesz popularne jak i te mniej znane przeglądarki stron www.

http://przeglądarki-internetowe.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 20 września 2012

wyróżnij stronę

QuadSoft - Oprogramowanie dla Gastronomii i Hoteli

Firma QuadSoft działa także w sektorze gastronomicznym i hotelarskim (HoReCa) tworząc oprogramowanie dla restauracji i hoteli. Ostatnie lata szybkiego rozwoju tego sektora stworzyły zapotrzebowanie na nowoczesne i stabilne oprogramowanie do prowadzenia sprzedaży i rozliczeń. Wychodząc na przeciw, QuadSoft opracował i wdrożył już u wielu Klientów oprogramowanie do sprzedaży (QuadPos) oraz system magazynowy (QuadStore). Nasza linia oprogramowania gastronomicznego jest wciąż rozwijana z udziałem Klientów, tak by sprostać nowym potrzebom rynku. Kierownicy projektu oraz programiści pracują w ścisłym porozumieniu z technologami żywienia, by aplikacja...

http://www.quadsoft.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 10 marca 2009

wyróżnij stronę

RageWork pakiet użytecznego oprogramowania.

RageWork jest wielosystemowym (Windows, Linux, Mac) pakietem użytecznego oprogramowania takiego jak menadżer plików, klient FTP, SFTP, wyszukiwarka dokumentów (WORD, EXCEL, POWER POINT, PDF), moduł kopii zapasowej i wiele innych.

http://www.softrage.com

Słowa kluczowe:

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 22 kwietnia 2005

wyróżnij stronę

RECORDIC - Rejestrator Rozmów Telefonicznych

Już teraz Twój komputer PC może nagrywać i odtwarzać rozmowy telefoniczne. Tylko TERAZ promocyjna cena 299 zł (z VAT-em i dostawą!). Kup do biura lub do domu, albo zostań handlowcem (doskonałe warunki).

http://www.recordic.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 26 maja 2004

wyróżnij stronę

Rejestracja czasu pracy

Współczesne czytniki biometryczne to nowoczesne narzędzia, które pozwalają przede wszystkim kontrolować dostęp do określonych pomieszczeń, jak również programów komputerowych. W tym bowiem przypadku kontrola dostępu jest stosunkowo szeroka i nie można utożsamiać jej jedynie z budynkami, choć praktycznie tam ma największe zastosowanie, często również dodatkowo służy jako rejestracja czasu pracy pracowników. Z drugiej zaś strony, zastosowanie znalazła również choćby na parkingach. To aktualnie również najbezpieczniejsza metoda, które wykorzystuje między innymi linie papilarne.

http://www.ptc.gda.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 04 października 2012

wyróżnij stronę

Rivasoft.pl - dystrybutor Adobe, Corel, Microsoft

Legalny sprzedawca programów Adobe, Corel, Microsoft oraz oprogramowania AutoCAD LT. Szeroka i innowacyjna oferta programów graficznych, biurowych i narzędziowych. Dostawa 24-48h roboczych!

http://www.rivasoft.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 13 lutego 2011

wyróżnij stronę