Wyniki 81 - 90 z 110 posortowane wg tytułu

Serwis komputerowy Poznań

Oferujemy szeroką gamę napraw sprzętu komputerowego na terenie Poznania i okolic. Gwarantujemy uczciwość i solidność wykonywanych usług. Dla nas liczy się jakość a nie ilość. Większość awarii usuwamy na miejscu u klienta. Darmowy dojazd do klienta na terenie Poznania. Poza naprawą komputerów oferujemy również instalowanie oprogramowania, strony www, sieci LAN, usługi informatyczne oraz montaż i sprzedaż sprzętu komputerowego. Zapraszamy.

http://vaka.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 12 września 2011

wyróżnij stronę

SIGMA PHU BARBARA GROLIK

Sigma to spółka, która zajmuje się sprzedażą oprogramowania firmy InseRT oraz realizowaniem szkoleń z ich obsługi. InseRT to twórca programów dla firm. Wszystkie produkty zostały zaprojektowane w taki sposób by klient łatwo mógł wyszukać interesujące go opcje. Księgowość, CRM, fakturowanie to tylko niektóre opcje oprogramowania. Sigma realizuje również sprzedaż kas fiskalnych oraz kas online. Różnorodny wybór, atrakcyjne ceny oraz rzetelność w czasie obsługi klienta to najistotniejsze cechy firmy z Katowic, która jest własnością Barbary Golik.

http://sigma-katowice.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 21 stycznia 2019

wyróżnij stronę

SIO - System Informacji Oświatowej sQola

Serwis aplikacji sQola SIO - System Informacji Oświatowej.

http://www.sio.edu.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 07 marca 2005

wyróżnij stronę

Składnica programów GNU

Legalne programy dla domu i biura na które Cię stać Prezentacja oprogramowania na licencji GNU

http://www.programy.aplus.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 12 marca 2005

wyróżnij stronę

System Informatyczny ERP fIstatDB. Faktury oraz Intrastat...

Oficjalna witryna systemu informatycznego ERP fIstatDB, polecanego głównie podmiotom gospodarczym zobowiązanym do składania comiesięcznych wywozowych deklaracji Intrastat, ale także wszystkim firmom, w których wspomaganie tworzenia i obiegu dokumentacji sprzedaży ma kluczowe znaczenie.

http://faktury-intrastat.eu

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 07 stycznia 2017

wyróżnij stronę

System kosztorysowania

Programy do kosztorysowania WINBUD Kosztorys Prof i Start powstały w oparciu o wcześniej zdobyte doświadczenia i skierowane są przede wszystkim do przedsiębiorstw z branży budowlanej. Posiadają wszystkie zalety poprzedników oraz są wzbogacone o wiele nowych użytecznych funkcji. Zostały stworzone z myślą o najbardziej wymagających uczestnikach procesu budowlanego. Są one doskonałymi narzędziami do wyceny i weryfikacji kosztorysów, szacowania kosztów napraw i remontów oraz kalkulacji inwestycji. Mają zastosowanie w kosztorysowaniu prac budowlanych, ziemnych, instalacyjnych, drogowych, elektrycznych i innych. Programy te zostały wielokrotnie nagradzane...

http://winbud.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 18 stycznia 2006

wyróżnij stronę

Systemy Informatyczne ITXON

Firma Systemy Informatyczne ITXON Sp. z o.o. jesteśmy Autoryzowanym Partnerem Handlowym firmy Kaspersky Lab Polska oraz Głównym Przedstawicielem na Polskę dużych, międzynarodowych korporacji: Acronis, DeviceLock, Inc., Parallels Inc. Dzięki stopniowemu rozszerzaniu asortymentu jest w stanie zapewnić coraz to lepsze rozwiązania w dziedzinie bezpieczeństwa danych, wirtualizacji stacji roboczych oraz oprogramowania narzędziowego.

http://www.itxon.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 31 sierpnia 2010

wyróżnij stronę

Szybko.sc - Speed Test - test na szybkość łącza

Szybko.sc - darmowy Speed Test czyli test na szybkość Twojego łącza internetowego. Zmierz prędkość internetu zupełnie za darmo na Szybko.sc. Sprawdź jak szybkie lub jak wolne masz łącze w domu i w pracy. Realna prędkość Twojego internetu nie będzie już chwytem marketingowym Twojego dostawcy! Testuj łącze zupełnie za darmo i przekonaj się iloma megabitami dysponujesz na prawdę - bez logowania, rejestracji i opłat!

http://szybko.sc

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 27 sierpnia 2011

wyróżnij stronę

Tachospeed - program do analizy tarczek tacho

Przy pomocy Tachospeed rozliczysz czas pracy i odpoczynku kierowców. Zaoszczędzisz swój czas i pieniądze. Zapobiegniesz mandatom Inspekcji Transportu Drogowego. Możesz również rozliczyć diety i delegacje swoich kierowców. Sprawdź wersję demonstracyjną!

http://www.tachospeed.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 08 lutego 2006

wyróżnij stronę

TERAPROG – kompleksowe usługi informatyczne

Przedsiębiorstwo TERAPROG, prowadzi działalność informatyczną z zakresu programowania aplikacji dedykowanych, odzyskiwania danych oraz ochraniania i zabezpieczania prywatnych bądź firmowych systemów komputerowych swoich klientów.

http://www.teraprog.com

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 15 listopada 2015

wyróżnij stronę