Wyniki 91 - 100 z 110 posortowane wg tytułu

The Bat! - polska strona

Nieoficjalna polska strona klienta pocztowego - TheBat'a. Ze strony możemy ściągnąć sam program, polską wersję, a także wiele tutoriali i tricków ułatwiających pracę z programem.

http://thebat.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 08 lutego 2002

wyróżnij stronę

TIK-SOFT Sp. z o. o.

Zapraszam do zapoznania się z świetnymi programami księgowymi Finka. Są to programy które pomogą w prowadzeniu firmy każdemu właścicielowi. Dzięki nim w jednym miejscu będziesz miał dostęp do wszystkich istotnych spraw dotyczących twojego przedsiębiorstwa. Fakturowanie czy rozliczanie jeszcze nigdy nie było takie proste. Firma Tik-Soft opracowuje te programy już od wielu lat, przez co wie dokładnie, czego potrzebuje ich przeciętny klient. Dzięki temu klienci są zawsze zadowoleni z programów księgowych tej firmy i chętnie polecają je innym.

http://finka.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 21 grudnia 2015

wyróżnij stronę

Toucan systems - software house

Firma Toucan Systems to software house działający w obszarze oprogramowania multimedialnego. Zakres działalności firmy obejmuje tworzenie aplikacji mobilnych, webowych oraz aplikacji multimedialnych. Toucan System zajmuje się również dostarczeniem kompletnych rozwiązań z dziedziny wirtualnej rzeczywistości oraz rzeczywistości rozszerzonej, a także tworzenie systemów z rodzaju intelligent digital signage wykorzystujących najnowsze technologie. Systemy tworzone prze Toucan System charakteryzują się innowacyjnym łączeniem technologi internetowych, mobilnych, multimedialnych oraz audiowizualnych które cechują się niezwykłą skutecznością, niezawodnością...

https://toucan-systems.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 25 stycznia 2017

wyróżnij stronę

Tworzenie i obsługa dokumentów - Documento.pl

Zarządzanie firmą to nie tylko zarządzanie ludźmi ale również sprawne zarządzanie dokumentacją w firmie. Nowoczesny program do obsługi dokumentów, umów czy również ofert handlowych - Documento.pl to rozwiązanie dla wymagających przedsiębiorców, którzy dbają o swój czas i pieniądze. Innowacyjne rozwiązania, intuicyjny layout panelu to wstęp do świata optymalizacji i produktywności. Za pośrednictwem aplikacji Documento sprawnie i trwale wprowadzisz wysokie standardy systemu zarządzania dokumentami. Odwiedź naszą stronę documento.pl i zacznij działać.

http://documento.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 21 stycznia 2016

wyróżnij stronę

Tworzenie oprogramowania na zlecenie

Tworzenie oprogramowania w tym stron internetowych na zlecenie. Prowadzenie kursów komputerowych oraz szkoleń informatycznych, w tym szkolenie programistów komputerowych. LANFORM jest spółką informatyczną, świadczy usługi z zakresu oprogramowania komputerowego (strony www, aplikacje klient-serwer, aplikacje desktopowe, optymalizacja i pozycjonowanie stron). Kursy komputerowe i informatyczne, szkolenia, outsourcing, praca, współpraca, również stażyści. Gwarancja niskich cen, wysoka jakość produktów i usług. Oferta dla firm oraz osób indywidualnych (zlecenia drobne).

http://www.lanform.com.pl

Ocena: 5/6

« oceń

Dodano: 25 września 2012

wyróżnij stronę

Tworzenie programów, aplikacji internetowych na zamówienie

Firma programistyczna tworząca bazodanowe aplikacje internetowe dla firm na zamówienie. Softer posiada duże doświadczenie w wytwarzaniu programów internetowych

http://www.softer.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 28 marca 2009

wyróżnij stronę

Utnie.pl

Strona internetowa utnie.pl jest portalem oferującym usługę skracania adresów do krótkich linków. Reklamując swoją stronę internetową już nigdy nie będziesz musiał wpisywać długiego i skomplikowanego adresu internetowego. Nasz portal oferuje tą usługę za darmo i daje każdemu możliwość posiadania atrakcyjnego i bardzo łatwego do zapamiętania adresu. Nasz kracacz linków to proste w obsłudze i funkcjonalne narzędzie.

http://www.utnie.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 27 października 2013

wyróżnij stronę

utorrent

utorrent.net.pl to serwis informacyjny o niezwykłym i darmowym programie do ściągania jakim jest uTorrent - aplikacji z której każdego dnia korzysta tysiące użytkowników. uTorrent, a dokładniej µTorrent to jeden z najpopularniejszych obecnie programów do wymiany plików p2p, korzystający z sieci BitTorrent. Z tej znanej, niezawodnej sieci korzystają też inne programy tego typu, są nimi: BitTorrent, BitComet, BitSpirit czy niemniej popularny Vuze (dawniej Azureus), ale to uTorrent jest najczęściej ceniony i polecany przez użytkowników. uTorrent ma mnóstwo zalet i możliwości. uTorrent jako jeden z nielicznych nie obciąża systemu, jego nawet ciągła...

http://www.utorrent.net.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 04 kwietnia 2012

wyróżnij stronę

Ventrilo

Strona klienta telefonii internetowej. Ventrilo jest programem freeware opartym na technice VoIP. Na witrynie zawsze znajduje się najnowsza wersja oprogramowania do pobrania dla użytkowników.

http://www.ventrilo-clients.com

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 04 marca 2014

wyróżnij stronę

Vestersoft

Programy dla szkół oraz na indywidualne zamówienie. W ofercie między innymi program wspomagający układanie planu zjęć oraz program do sporządzania i rozwiązywania testów.

http://vestersoft.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 11 marca 2005

wyróżnij stronę