Wyniki 21 - 30 z 100 posortowane wg tytułu

Colyfine - suplementy diety

Suplementacja naszych organizmów jest bardzo ważnym elementem codziennego życia. Jednym z najbardziej popularnych suplementów w ostatnim czasie jest liposomalna witamina c, która wchłania się w 90% i uwalnia się bardzo długo dzięki czemu jej terapeutyczne działanie jest długo oczuwalne.

http://www.colyfine.com

Kategorie:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 03 lipca 2019

wyróżnij stronę

Czasopismo Aptekarskie

Magazyn medyczno-farmaceutyczny dla aptekarzy, farmaceutów, lekarzy, producentów, dystrybutorów i hurtowni leków.

http://www.cza.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 19 kwietnia 2000

wyróżnij stronę

DELTA-PHARM apteka kraków

Apteka Delta Pharm stale się unowocześnia z myślą o naszych Klientach, dlatego też jesteśmy dostępni także jako apteka internetowa. Dzięki współpracy ze sprawdzonymi placówkami, zdołamy zagwarantować pełne bezpieczeństwo zakupów. Posiadamy wszelkiego rodzaju zezwolenia na prowadzenie aktywności farmaceutycznej. Stale dbamy o zapewnienie najlepszych warunków, aby każdy wiedział, że niezależnie od pory, to właśnie u nas, znajdzie profesjonalną pomoc. Wykonujemy również farmaceutyki na wyjątkowe zlecenie. Więcej szczegółów na temat naszej działalności, odnajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej, do której odwiedzenia serdecznie inwitujemy:

http://www.delta-pharm.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 05 marca 2013

wyróżnij stronę

dlaKobiety.net.pl to portal dla kobiet o zdrowiu

Jesteśmy nowym portalem dla kobiet w każdym wieku. Na dlakobiety.net.pl znajdziecie wszelkie ciekawe oraz niezbędne informacje jak dbać o swoje zdrowie i urodę, jak unikać chorób i nauczyć się je wcześnie rozpoznawać. Znajdziecie tutaj również zdrowe diety oraz cenne porady. Strona jest skierowana kobiet, które cenią piękno i chcą wiedzieć jak dobrze wyglądać, a także jak czuć się dobrze.

http://dlakobiety.net.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 06 grudnia 2012

wyróżnij stronę

Doksycyklina

Ta strona jest przeznaczona dla wszystkich, którzy interesują się skutecznymi lekami bakteriobójczymi. Witryna to baza wiedzy o jednym z nich. Strona opisuje środek o nazwie doksycyklina. Ze strony możesz dowiedzieć się, co to jest doksycyklina a także poznać jej działanie. Witryna opisuje dodatkowo wskazania oraz przeciwwskazania do stosowania doksycykliny. Na witrynie można też znaleźć wyszczególnione zalety doksycykliny. Ponadto na stronie zostały opisane skutki uboczne stosowania doksycykliny. Witryna ta udostępnia nam też informację, gdzie dostać doksycylinę. Dodajmy, że jest to lek wydawany bez recepty, a jej głównym wskazaniem są różnego...

http://doksycyklina.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 27 stycznia 2014

wyróżnij stronę

Dom-Zdrowia.pl

Dom-zdrowia.pl to nowoczesny portal, stworzony z myślą o użytkownikach poszukujących dawki wiedzy związanej ze zdrowiem. Staramy się odpowiedzieć na wszelkie nurtujące Was pytania. Stawiamy na praktykę, dodając przepisy na zdrowe potrawy, a także podając przykłady z życia wzięte. W naszych artykułach znajdziesz skuteczne porady związane medycynę naturalną oraz te opierające się na nowoczesnych zaleceniach dietetycznych. Pragniemy dzielić się z Wami zdrowym życiem!

http://www.dom-zdrowia.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 20 lipca 2020

wyróżnij stronę

E-leki.info - o lekach

Na prezentowanej tutaj stronie www.e-leki.info znajdziemy całe mnóstwo ciekawych informacji na temat dosłownie każdego leku, jaki tylko jest obecnie dostępny na rynku. Skorzystanie z niej z pewnością będzie zatem doskonałą propozycją dla każdego, kto tylko jest tym zainteresowany – ponadto samo wyszukiwanie w niej stosownych informacji jest bardzo łatwe, zatem zdecydowanie warto zapoznać się z nią nieco bliżej.

http://www.e-leki.info

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 19 grudnia 2013

wyróżnij stronę

E-Witamina.pl portal o zdrowym trybie życia

e-witamina.pl to portal skupiający się na tematyce doboru odpowiedniego zestawu witamin dla każdego z nas w zależności od stanu zdrowia, pełnionej funkcji czy wieku. Na naszym portalu zasięgniesz rady specjalistów oraz zapoznasz się z potencjalnymi zagrożeniami wiążącymi się z brakiem witamin w organizmie a także poznasz wiele innych ciekawych zagadnień medycznych.

http://e-witamina.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 06 grudnia 2012

wyróżnij stronę

Farmacja w Polsce

Polski portat farmaceutyczny

http://www.pharmacy.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 3/6

« oceń

Dodano: 12 maja 2000

wyróżnij stronę

Fohow sklep internetowy

Zapraszamy do sklepu internetowego w którym znajdziecie Państwo suplementy oraz kosmetyki oparte na TMC (Tradycyjnej Medycynie Chińskiej). Dostępne są u nas preparaty w których znajdują się wyciągi z wysokogórskich grzybów m.in. kordicepsu, Linchi, Shitake. Do sztandarowych naszych suplementów można zaliczyć Oral Liquid, Linchi, Sanbao - Trzy klejnoty oraz Sanqing. Chętnie w rozmowie telefonicznej pomożemy Państwu dobrać odpowiedni preparat. Zapraszamy!

http://www.fohow.info5.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 14 sierpnia 2016

wyróżnij stronę