Wyniki 51 - 60 z 94 posortowane wg tytułu

Medan - Policealne Studium Farmaceutyczne

Strona znanej szkoły pomaturalnej na Śląsku. Niepubliczne Policealne Studium Farmaceutyczne kształcące w zawodach technika farmaceutycznego i technika dentystycznego z siedzibą w Sosnowcu i Tychach. W najbliższym czasie szkoła planuje poszerzenie zakresu kształcenia o technika masażysty i asystentkę stomatologiczną.

http://medan.edu.pl

Ocena: 1/6

« oceń

Dodano: 20 kwietnia 2005

wyróżnij stronę

Medyczny portal internetowy firmy BLAU FARMA

Portal medyczny polskiej firmy farmaceutycznej, eksperta w dermatologii. Importera równoległego produktów leczniczych. Obecnie w portfolio firmy znajdują się farmaceutyki stosowane w trądziku, dermatozach sterydowrażliwych, zakażeniach grzybiczych i bakteryjnych, preparaty do pielęgnacji skóry i włosów, produkty wykorzystywane w dermatologii estetycznej oraz szeroka gama produktów z importu równoległego. Portal przeznaczony jest dla PACJENTÓW, FARMACEUTÓW i LEKARZY. Codziennie aktualizowane doniesienia medyczne, informacje z rynku, opisy jednostek choeobowych i poradniki medyczne, ciekawostki, quizy, konkursy, sondy. ZAPRASZAMY

http://www.blaufarma.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 16 lipca 2008

wyróżnij stronę

Metronidazol

Lekarz wypisał Ci lek o nazwie metronidazol, ale nie do końca wiesz jak on działa i co to takiego. Jeśli chcesz poznać jego działanie zanim jeszcze go wypróbujesz, zajrzyj na stronę naszego kompendium wiedzy. Dzięki nam dowiesz się co to jest metronidazol oraz na czym dokładnie polega jego działanie. My wyjaśniamy też w jakich sytuacjach (chorobach) ma metronidazol zastosowanie. Opisujemy też jakie może mieć metronidazol rodzaje i do jakich konkretnych schorzeń są one najodpowiedniejsze.

http://metronidazol.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 03 lutego 2014

wyróżnij stronę

Monitorcen - ceny leków i kosmetyków

Serwis porównujący i monitorujący ceny. Każdy sklep może bezpłatnie zamieścić swoją oferte

http://www.monitorcen.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 02 września 2005

wyróżnij stronę

Naturalne witaminy - multiwitaminy

Na stronie znajdziesz wszystkie potrzebne informacje dotyczące prawidłowej diety i ilości zapotrzebowania twojego organizmu na witaminy. Dowiesz się wszystkiego o tym do czego potrzebne są ci multiwitaminy. Opis ich składu i działania. Zapraszamy.

http://naturalne-witaminy.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 25 sierpnia 2010

wyróżnij stronę

Nauka farmacji zielona góra

Policealne Studium - Technik Farmacji w Zielonej Górze to wyjątkowa szkoła, która umożliwia zdobycie w niej dyplomu technika farmaceutycznego. Tego rodzaju wykształcenie wraz z dyplomem uprawnia do pracy w wielu firmach związanych z przemysłem farmaceutycznym na terenie naszego kraju. Studium zapewnia weekendowy system nauczania, dzięki czemu można jednocześnie studiować oraz pracować. Zobacz ofertę na stronie www.

http://www.studiumfarmacji.zgora.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 30 września 2014

wyróżnij stronę

NovaKosmetyki.pl - kosmetyki ekologiczne

Lubisz i stosujesz naturalne i ekologiczne kosmetyki? Sprawdź nasze. Posiadamy w ofercie naturalny krem nawilżający, masło do ciała, kosmetyki do dłoni, pod oczy i wiele innych. Kosmetyki ekologiczne są skuteczne, spróbuj sama.

http://www.novakosmetyki.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 12 lutego 2015

wyróżnij stronę

Odchudzanie

Sklep internetowy oferujący prepereaty na zdrowe i skuteczne odchudzanie. Dodatkowo duży wybór sprzętu fitness

http://mmo.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 23 października 2010

wyróżnij stronę

Odchudzanie Poradnik

Blog tematyczny, traktujący o zdrowym stylu życia i odchudzaniu. Treści zawierają artykuły na temat żywienia, recenzje produktów odchudzających, suplementów diety dostępnych na rynku itp.

http://odchudzanie-poradnik.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 10 maja 2017

wyróżnij stronę

Opinie o lekach

Największy w Polsce serwis opioniotwórczy i informacyjny o lekach. Z nami sprawdzisz skuteczność leku, jego konkurencyjność cenową oraz ewentualne skutki uboczne. Każdy z leków jest opisywany przez farmaceutę, więc masz pewność, że informacje o leku są na najwyższym poziomie. Wiedza o leku przedstawiona jest przystępniej niż z ulotki. Ponadto przy każdym leku znajdziesz zamienniki i leki o podobnym działaniu.

http://leki-opinie.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 28 września 2013

wyróżnij stronę