Wyniki 51 - 60 z 241 posortowane wg tytułu

Dystrybucja pijawek, szkolenia z hirudoterapii

Nasza firma zajmuje sie dystrybucja pijawek lekarskich - Hirudo medicinalis. Ponad to organizujemy tez kursy leczenia przy pomocy pijawek - hirudoterapii.

http://pijawki.abros.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 23 listopada 2005

wyróżnij stronę

Dziurawiec

Herbata z dziurawca jest najwłaściwszym wyborem na wszelakie dolegliwości połączone ze stanem zmęczenia nerwowego. Dodatkowo ma liczne właściwości uspokajające czy moczopędne, z tego powodu pozwoli uzyskać kompletny relaks po jej spożyciu.

http://dziurawiec.czasherbaty.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 09 sierpnia 2011

wyróżnij stronę

Egzorcysta Tomasz Kraska

Egzorcysta przedstawia egzorcyzmy, odpowiada na pytanie co to jest opętanie nawiedzenie schizofrenia nerwica czy duchy

http://www.egzorcysta.com

Ocena: 1/6

« oceń

Dodano: 23 października 2005

wyróżnij stronę

E-leki.info - o lekach

Na prezentowanej tutaj stronie www.e-leki.info znajdziemy całe mnóstwo ciekawych informacji na temat dosłownie każdego leku, jaki tylko jest obecnie dostępny na rynku. Skorzystanie z niej z pewnością będzie zatem doskonałą propozycją dla każdego, kto tylko jest tym zainteresowany – ponadto samo wyszukiwanie w niej stosownych informacji jest bardzo łatwe, zatem zdecydowanie warto zapoznać się z nią nieco bliżej.

http://www.e-leki.info

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 19 grudnia 2013

wyróżnij stronę

Escape, Masaż w firmie we Wrocławiu, Masaże

Firma ESCAPE z Wrocławia proponuje masaże w firmach, na konferencjach, szkoleniach, zjazdach czy na spotkaniach biznesowych... Firma ESCAPE on-site jest częścią ESCAPE group. Powstała jako wyraz zapotrzebowania na profilaktykę chorób zawodowych, wynikających z siedzącego trybu pracy i stresu.

http://www.escapeonsite.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 13 czerwca 2008

wyróżnij stronę

E-Witamina.pl portal o zdrowym trybie życia

e-witamina.pl to portal skupiający się na tematyce doboru odpowiedniego zestawu witamin dla każdego z nas w zależności od stanu zdrowia, pełnionej funkcji czy wieku. Na naszym portalu zasięgniesz rady specjalistów oraz zapoznasz się z potencjalnymi zagrożeniami wiążącymi się z brakiem witamin w organizmie a także poznasz wiele innych ciekawych zagadnień medycznych.

http://e-witamina.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 06 grudnia 2012

wyróżnij stronę

Fala Uderzeniowa Warszawa

Witamy na stronie poświęconej fali uderzeniowej. W naszym gabinecie wykonujemy terapie falą uderzeniową ESWT na łokiec tenisisty, fala uderzeniowa na ostrogę piętową. Terapia falą uderzeniową to najskuteczniejsza metoda do walki z bólem przewlekłym . Fale uderzeniowe stosuje się również na stany zapalne ścięgien oraz mięśni.

https://fala-uderzeniowa.warszawa.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 19 czerwca 2017

wyróżnij stronę

Filozofia zdrowia

Poznaj książki Anny Ciesielskiej, które biją rekordy popularności. Zacznij odżywiać się w zgodzie z naturą, poznaj przyczyny i wzajemne zależności między zdrowym odżywianiem a chorobami. Serdecznie zapraszamy!

http://filozofia-zdrowia.medyteka.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 07 września 2011

wyróżnij stronę

Fitt Spray zablokuj apetyt i schudnij!

Fitt Spray to produkt płynny na bazie ekstraktów roślinnych oraz kofeiny, przeznaczony dla osób zmagających się z nadmiernym apetytem i odchudzających się. Łatwość zastosowania jest jednym z atutów produktu. Sklep należy do firmy Vital Progres producenta preparatu.

http://fittspray.com

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 18 maja 2017

wyróżnij stronę

FLAVON MAX ZDROWE ŻYCIE KRAKÓW

Do naszych produktów należą koncentraty owoców o ciemnym zabarwieniu, które są źródłem bardzo silnych przeciwutleniaczy (tzw. flawonoidów) neutralizujących wolne rodniki, które powodują większość chorób takich jak miażdzyca, nadciśnienie, nowotwory, zaburzenia układu pokarmowo-trawiennego, osłabienie układu odpornościowego oraz wiele innych. Wśród naszych produktów posiadamy również koncentraty z warzyw, będące z kolei bardzo bogatym źródłem witamin. Flawonoidy i witaminy są niezbędnymi składnikami odżywczymi pozwalającymi na utrzymanie naszych organizmów w zdrowiu. Nasz suplement jest doskonałym preparatem, zdającym egzamin w naszym...

http://www.flavonmax.com

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 12 kwietnia 2011

wyróżnij stronę