Wyniki 71 - 80 z 241 posortowane wg tytułu

gumy do cwiczeń fitness i pilates

Strona nasza powstała, żeby przybliżyć kłopoty ze zdrowiem i techniki, dzięki którym niesłychanie szybko odzyskamy kondycje. Popularne są wszelkiego typu taśmy treningowe do rehabilitacji, jakie bardzo prędko zezwalają powrócić do pełnej sprawności. gumy tego typu, mają różnorodne szerokości, długości, tym samym służą do ćwiczeń różnych części ciała. Treningi z nimi nie są zbytnio kłopotliwe ani skomplikowane, wobec tego są idealnym rozwiązaniem w szczególności na pierwotnym etapie do ćwiczeń. Podobnie przydatne są wszelkiego typu taśmy treningowe.

http://www.tasmydocwiczen.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 22 kwietnia 2015

wyróżnij stronę

Hallufix Aparat korygujący halluxy

Witryna ta jest, aby okazać problemy ze stopami, jakich nie można lekceważyć i jeśli pojawia się zrogowacenie, to trzeba natychmiast, poddać się diagnozie u ortopedy, gdyż to objawy, które mogą sygnalizować problemy z halluksami. Hallufix łączy dużo funkcji w sobie. Najważniejszą z nich jest dokładne poprawianie koślawego palucha, dzięki zastosowaniu oryginalnego systemu ruchomego aparatu. halux – powody powstawania Halluków, tzw. palec duży, to zmiana skrzywienia w okolicy I promienia stopy. Hallufix orteza korygująca na halluksy. Każdy wie, że stopy, to istotny problem skomplikowany w diagnozie i dlatego należy przede wszystkim zapobiegać.

http://www.halufix.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 19 kwietnia 2014

wyróżnij stronę

Heel Polska Sp. z o. o.

Serwis firmy Heel Polska, jednego z wiodących producentów leków homeopatycznych na świecie. Informacje dla pacjentów, lekarzy i farmaceutów. Homeopatia i homotoksykologia, leki antyhomotoksyczne, publikacje, kursy, adresy aptek i praktyk lekarskich...

http://www.heel.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 31 marca 2004

wyróżnij stronę

Hipnoterapia, hipnoza Kraków

Gabinet hipnoterapii klinicznej prowadzony przez profesjonalnego terapeutę Artura Sołtysa. Pomoc w depresji, uzależnieniach, odchudzaniu, fobiach, rozwoju osobistym. Spotkania również na Śląsku w Katowicach i Gliwicach.

http://www.hipnosfera.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 12 grudnia 2010

wyróżnij stronę

Homeopatia klasyczna : leczenie dzieci i dorosłych

Homeopatyczne leczenie dzieci i dorosłych, homeopatyczne leczenie pacjentów z dolegliwościami i chorobami układu oddechowego, pokarmowego, układu krążenia, układu moczowego, z zaburzeniami cyklu miesiączkowego, z bólami głowy, migreną, alergią pokarmową i wziewną, z nadpobudliwością nerwową i nerwicami itp. Homeopatia klasyczna.

http://www.homeopatia-klasyczna.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 13 lipca 2005

wyróżnij stronę

Hotel

Willa Salamandra usytuowana jest w naturalnie wiejskiej okolicy Jastrzębiej Góry w odległości 800 m. od morza (15 minutowy spacer ) i zapewnia Państwu komfortowe warunki wypoczynku w wygodnych i nowocześnie urządzonych pokojach oraz apartamentach z balkonami i łazienkami z kabinami prysznicowymi i TV-Sat.

http://www.salamandra.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 01 maja 2005

wyróżnij stronę

Jagody Goji - Sklep online

Sklep Jagody Goji - Oferujemy jedynie sprawdzone jagody goji! Jagody Goji najlepszej jakości, pochodzące od najlepszych producentów! Jeśli stawiasz jakość na pierwszym miejscu, to zapraszamy do skorzystania z oferty naszego sklepu internetowego. Oferujemy suszone jagody goji w każdej ilości!

http://sklepjagodygoji.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 02 kwietnia 2013

wyróżnij stronę

jaskinia solno jodowa galos rembertów

mikroklimat morski pomocny w leczeniu:alergii,astmy, zapaleń oskrzeli,płuc.Ponadto pobyt w jaskini wzmacnia układ odpornościowy.

http://www.jaskiniasolnarembertow.republika.pl

Kategorie:

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 05 stycznia 2006

wyróżnij stronę

Kamagra. Pewna i oryginalna kamagra.

Kamagra Oryginalna kamagra. Pewna i bezpieczna kamagra. Ekspresowa przesyłka i pełna anonimowość. Polecamy!

http://kamagra.org.pl

Kategorie:

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 24 października 2007

wyróżnij stronę

Kamica nerkowa

Kamica nerkowa, kolka nerkowa, kamienie na nerkach - trapią Cię te problemy? Nie przejmuj się! Sprawdź, jak możesz sobie pomóc - skorzystaj z porad osób, które wygrały walkę z bólami nerek, z kamicą nerkową. Zapraszamy do naszego serwisu internetowego. Kamica nerkowa - mozesz ją pokonać!

http://kamica-nerkowa.parkwiedzy.net

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 22 lipca 2009

wyróżnij stronę