Wyniki 11 - 20 z 52 posortowane wg tytułu

dentysta kraków

Stomatologia Krakowska to nowoczesny gabinet dentystyczny, który oferuje kompleksowe usługi opieki stomatologicznej świadczone przez profesjonalistów z praktyką i doświadczeniem. Zespół energicznych i sympatycznych stomatologów zadba o zęby każdego klienta w najlepszy sposób jaki jest możliwy. Nowoczesny sprzęt i umiejętności dentystów umożliwiają przeprowadzanie każdego rodzaju zabiegów i działań na zębach klienta w sposób bezpieczny i skuteczny. Dentysta Kraków, czyli Stomatologia Krakowska.

http://stomatologiakrakowska.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 22 marca 2013

wyróżnij stronę

DILnet - Internet dla Lekarzy

Serwer udostępniający informacje o tematyce medycznej: bazy danych, biblioteki medyczne, firmy farmaceutyczne, czasopisma i serwisy medyczne.

http://www.dilnet.wroc.pl

Kategorie:

Słowa kluczowe:

Ocena: 3/6

« oceń

Dodano: 12 maja 2000

wyróżnij stronę

EMERMED - szkolenia i sprzęt ratowniczy

Firma oferuje kompleksowe szkolenia i kursy pierwszej pomocy oraz szeroką gamę sprzętu ratowniczego. U nas nauczysz się jak ratować ludzkie życie!

http://www.emermed.com.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 28 listopada 2003

wyróżnij stronę

Fundacja SILENTIO

Strona Pomocy osobom z zaburzeniami ze spektrum autyzmu oraz ich rodzinom SILENTIO. Dołącz do nas - jesli potrzebujesz pomocy, dołącz do nas - jeśli możesz nam pomóc.

http://www.silentio.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 02 czerwca 2009

wyróżnij stronę

Fundacja Żyj Zdrowo z Krakowa

Głównym celem fundacji „Żyj zdrowo” jest propagowanie postaw prozdrowotnych. W oparciu o nasze ogromne doświadczenie i współpracę ze specjalistami w wielu dziedzinach jesteśmy w stanie zaproponować wiele kompleksowe poradnictwo zdrowotne i działalność edukacyjną, która ma na celu zainteresowanie osób w każdym wieku do aktywnego trybu życia. Do tej pory pomogliśmy wielu osobom, znajdź się w tej grupie również Ty!

http://zyjzdrowo.org.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 15 lipca 2017

wyróżnij stronę

Genetix Sp. z o.o.

Oferujemy testy na ojcostwo i pokrewieństwo, badania DNA, analizy genetyczne. Nasze laboratorium ma duże doświadczenie w wykonywaniu testów na ustalenie ojcostwa. Wykorzystujemy najnowsze urządzenia. Test na ojcostwo jest wiarygodny i daje całkowitą pewno

http://www.pokrewienstwo.pl

Ocena: 3/6

« oceń

Dodano: 24 czerwca 2003

wyróżnij stronę

GENTEST Sp. z o.o.

Gentest oferuje usługi laboratorium genetycznego: ojcostwo i pokrewieństwo, analizy gentyczne, analizy DNA. Testy na ojcostwo są zupełnie bezbolesne i dają niemalże 100% pewności. Gentest oferuje bardzo krótkie terminy badań na ojcostwo i pokrewieństwo. O

http://www.gentest.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 24 czerwca 2003

wyróżnij stronę

Instytut Badań DNA Sp. z o.o.

Instytut Badań DNA wykonuje sądowe testy na ojcostwo i pokrewieństwo jak również wykonuje badania na zlecenie wymiaru sprawiedliwości. Instytut posiada własne doskonale wyposażone laboratorium genetyczne. Zatrudnia najwyższej klasy specjalistów Prowadzi t

http://ibdna.republika.pl

Ocena: 5/6

« oceń

Dodano: 24 czerwca 2003

wyróżnij stronę

Instytut Kardiologii w Warszawie

Strona zawiera informacje o strukturze, zadaniach programowych, radzie naukowej, bibliotece, wydawnictwach i publikacjach.

http://www.ikard.waw.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 3/6

« oceń

Dodano: 03 maja 2000

wyróżnij stronę

Internetowy serwis medyczny

PharmaNet jest internetowym serwisem medycznym dostępnym po wprowadzeniu nazwy użytkownika i hasła. Przeznaczony jest wyłącznie dla lekarzy mieszkających i pracujących w Polsce, dla farmaceutów, dostawców leków i instytucji medycznych.

http://www.pharmanet.com.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 15 kwietnia 2000

wyróżnij stronę